Jak využít erotický nábytek

Erotický nábytek nevyužijete jen pro usnadnění mnoha sexuálních poloh. Pojďte se podívat na nábytek a mučící nástroje, které se dají i dnes využít během BDSM her. Jako bonus vám představíme skutečný erotický nábytek znázorňující nahá těla.

Erotický nábytek - i kredenc může být sexy
8. 11. 2013 Míša

Erotický nábytek - i kredenc může být sexy

Kusy nábytku, které vyšly z truhlářských dílen Petera Rolfa a Maria Philippona, jsou neskutečně sexy. Jedná se totiž o kolekci dřevěných soch, které znázorňují torza obnažených lidských těl. Zda se jedná spíše o kontroverzní umění, nebo o stylový úložný prostor, posuďte sami.

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice
24. 6. 2011 Daniel Hrnčíř

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking.

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády
16. 6. 2011 Daniel Hrnčíř

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký.


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu