Jazykové okénko – Masturbovat stokrát jinak

Masturbace, onanie, ipsace – to jsou odborné termíny pro jedno a totéž. Nás ale zajímalo, jak tomu říkají obyčejní lidé. Honíte si ocas, mastíte kládu nebo tepujete koberec? Slangových výrazů pro masturbaci jsme našli více než padesát. Pomůžete nám seznam vytáhnout na stovku?

Jazykové okénko – Masturbovat stokrát jinak

Mužská masturbace

Výraz 'přiškrtit kuře' (choking the chicken) je hojně používán v angličtině.
Výraz 'přiškrtit kuře' (choking the chicken) je hojně používán v angličtině.

Mastit kládu, Honit brko, Dojit ocas, Hrát si s čudlou, Hňácat kadlasa, Leštit klacek, Leštit bambus, Přeručkovat šaška, Pucovat svícen, Mlátit naprázdno, Šidit draka, Krmit hada, Tahat se za konec, Dát mu za uši, Přejít na rukodělnou výrobu, Stříknout si do prádla, Vypustit sperma, Plodníkem řádně zatřepati.

Vycákat větev, Samošoust, Podojit lachtana, Leštit konzoli, Pumpovat, Mastit koženou peněženku, Ohon na ruční pohon, Rande s Mařkou Hrstkovou, Ančou Dlaňovkou, apod.

Udělat holocaust na koberci, Podat si pomocnou ruku, Vytepovat koberec, Vzít párek jako rukojmí, Vymalovat strop, Protáhnout trubky, Oplodnit vzduch, Sexuální samoobsluha, Nějak podezřele dlouhé sprchování, Soulož ošklivého muže, Hrát kapesní kulečník, Testovat vrhač jogurtu, Mít sex s tím, koho doopravdy milujete, Být opravdovým egoistou, Řachnout šesteráka, Leštit voháňku, Prevence demence.

Když si žena hladí kočičku, je jasné, co asi dělá.
Když si žena hladí kočičku, je jasné, co asi dělá.

Rozzuřit kobru, Sjíždět Průhonice, Nechat červa odříhnout, Přiškrtit kuře, Jet Brusel, Hrát si s čudlou, Bojovat s Tarzanem, Zmrskat delfína, Zatřást s jednookým chřestýšem, Potřást si rukou s nezaměstnaným, Tahat kůžu, Vzít Kojaka na procházku, Obtěžovat mlékaře, Prohrábnout popelník, Zout banána, Přetáhnout si dědka, Hudrovat pelikána.

Ženská masturbace

Otevírat mušličku, Honit kačenu, Klikat na myš, Mučit vačici, Hladit bobra, Rabovat jeskyni, Mastit buchtu, Hladit kočku, Dráždit sviště, Mačkat broskev, Dělat džus, Dávat párky do pece.

Znáte další slangové výrazy pro masturbaci?

Podělte se s námi o výrazy, které znáte nebo sami používáte. Dokážeme společně rozšířit náš masturbační slovníček na rovnou stovku slov nebo slovních pojení?


Související hračky