Body sushi - servírování na nahém těle

Jahody s broskvemi rozložené na jejím bříšku vypadaly skvostně. Poslední jahůdka končila tam, kde se již křížila její stehna. Chvíli se jen díval, jak stoupají a zase klesají s jejím dechem. Šlehačka na jejich prsou se pomalu začínala roztékat a odkrývala nahé bradavky. Už docela zapomněl na to, že měl vlastně hlad.

Body sushi - servírování na nahém těle

Připravte pro svého miláčka po náročném dni oblíbenou večeři a jako bonus ji naservírujte na vlastním těle technikou nyotaimori (česky: Njotaimori, doslova: servírování ženského těla). Jak na to? Máme pro vás dvě varianty. Romantickou sladkou mlsku, kterou zvládne každý a pro milovníky sushi opravdické nyotaimori.

Nápad servírování jídla na nahém těle je vhodnější pro páry, které se již déle znají. Partnerka si musí být jistá tím, že jeho bude bavit z ní pokrm slupnout. Než toto velkolepé překvapení uskutečníte, vyzkoušejte někdy třeba jen hru se šlehačkou, abyste viděla, zda váš muž reaguje správně a s chutí ji z vás olíže. Chce to aspoň trochu romantickou duši a hravou povahu.

Nenáročným postačí koblížky...
Nenáročným postačí koblížky...
Zdroj: Ileana Dominici, Flickr

Sladký dezert pro mlsouny

Láká vás více zdravé lehké mlsání a sladké chutě? Nakupte ovoce, šlehačku, čokoládu, karamel nebo jakékoliv sladké zdobení, také nezapomeňte víno nebo sekt. Nejprve si promyslete, kam a jak na své tělo vše uspořádáte, aby vám se vám pak nestalo, že  budete mít na pravém stehně dvakrát více zdobení než na levém.

  • Kompotované ovoce není to pravé. Teče z něj šťáva. Raději sežeňte ovoce čerstvé.
  • Při zdobení na své tělo nechte vše chvíli předem odstát na pokojovou teplotu, ať vás ovoce zbytečně nestudí.
  • Aby šlehačka vydržela, vyšlehejte si vlastní ze smetany ke šlehání a použijte ztužovač šlehačky a vanilkový cukr. Bude to krásné a navíc dobrota!
Pánové, vy můžete svoji ženu potěšit alespoň lívanečky ve tvaru srdce.
Pánové, vy můžete svoji ženu potěšit alespoň lívanečky ve tvaru srdce.

Pro začátečníky v servírování na těle jsou ideální například sladké palačinky. Urovnejte tři zavinuté palačinky na břicho, mezi prsa nebo na klín. Vedle nich rozsypte ještě pár kousků ovoce – ideální jsou jahody, maliny nebo pár oříšků.

Nedoporučujeme nic kulatého, takové borůvky jsou sice krásné, ale budete mít problém, aby se z vás neskutálely.

Sežeňte si profi sushi a požádejte kamarádku o dokonalé aranžmá.
Sežeňte si profi sushi a požádejte kamarádku o dokonalé aranžmá.
I když je tato inspirace určena zejména ženám, ani muži se nemusí bát servírovat jídlo na vlastní tělo.
I když je tato inspirace určena zejména ženám, ani muži se nemusí bát servírovat jídlo na vlastní tělo. Zdroj: Miss Tamaki

Sushi pro zkušené a náročné labužníky

Tohle už asi samy nezvládnete. Pro krásné aranžmá bude potřeba, aby vám někdo pomohl. Požádejte třeba kamarádku. S tou se domluvíte tak, že jakmile vás naaranžuje, odejde pryč, aby vám nedělala trapné třetí kolo u vozu.

  • Niotaimori, nyotaimori, njotaimori – to vše jsou používaná synonyma japonského umění servírování sushi na nahém ženském těle.

Jestli nedokážete sushi vyrobit doma sami, klidně si zkuste někde koupit nebo objednat. V dnešní době je již spousta japonských restaurací, které vám ochotně zabalí balíček na cestu.

Inspiraci na aranžmá najdete například na www.nyotaimoriexperience.com nebo koukněte zde:

Njotajmori po česku

A ještě jeden tip pro odlehčení na závěr. Nemáte doma přímo Brada Pitta nebo Seana Conneryho, ale spíše Homera Simpsona? Není problém, zkuste "njotajmori po česku". Upečte brambory v troubě, osmažte klobásu nebo steak. Vše nakrájejte na kostičky, nahrňte na své břicho, na jednu bradavku si dejte lžíci křenu, na druhou hořčice a mezi stehna vychlazený lahváč. Váš drahý pak z vás nebude olizovat šlehačku, ale mastnou šťávu a žízeň uhasí ve vašem klíně.

Vybíráme z e-shopu