Co je nantaimori, nyotaimori, body shot?

Nantaimori, Nyotaimori, Body shot

Nyotaimori je zdobení ženského těla jídlem, nejčastěji sushi nebo sashimi. Podobné tomu je Nantaimori, kdy je jídlem zdobeno mužské tělo. Tyto hrátky však nejsou v japonské kultuře běžné, ale pouze velmi přitahují pozornost médií.

Než se stane z ženského těla talíř pro servírování jídla, musí trénovat, aby vydržela ležet několik hodin bez pohybu. Obvykle musí podstoupit koupel pomocí speciální vůně bez mýdla. V některých státech kvůli hygienickým předpisům musí být mezi tělem ženy či muže vrstva z plastu či jiného materiálu.

Nantaimori - sushi na ženě

Okolo Nyotaimori je spousta pro i proti, celosvětový postoj k této praktice se liší. Feministky například tvrdí, že tato praktika ženu objektivizuje a snižuje tak její hodnotu na pouhé sousto. V Číně Nyotaimori zakázali v rámci ochrany zdraví, ale její zastánci a konzumenti tvrdí, že Nyotaimori je druh umění.

Související zdroje


Související témata

Food play

Food play

Food play je sexuální praktika, v podstatě hra s jídlem. Food play může mít sexuální i nesexuální formu. Sexuální podoba hrátek s jídlem může probíhat formou ozdobení těla a zvláště erotogenních zón šlehačkou a následným slízáváním partnerem.... ...

Sitofilie

Sitofilie

Sitofílie je sexuální parafílie, kdy v takto orientovaném jedinci vzbuzují sexuální touhu nejrůznější potraviny. Sitofil zneužívá potraviny pro sexuální účely, nebo může nalézt erotické potěšení i z pouhé přípravy jídla.... ...

Nantaimori - související

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu