Sex v kuchyni: dosáhněte orgasmu dřív, než se dovaří brambory

Zpestřete si milostné hrátky a pro špetku erotiky se přesuňte do kuchyně. Sex v kuchyni je vzrušující záležitost, kterou by měl alespoň jednou v životě vyzkoušet každý. Nevíte, jak na to? Podívejte se na osvědčené recepty, díky kterým si společně upečete lahodný orgasmus.

Sex v kuchyni: dosáhněte orgasmu dřív, než se dovaří brambory

Pod pojmem “sex v kuchyni“ si každý představí něco jiného. Náruživé hospodyňky jistě zavzpomínají na poslední jízdu ve společnosti podlouhlé zeleniny, kterou pečlivě vybraly na svých toulkách supermarketem. Jiní zase milují klepání řízků své milé přímo na kuchyňské lince. V tomto článku vám přineseme pár tipů, díky kterým to i ve vaší kuchyni bude vřít jako v papiňáku.

Sex a jídlo spojuje potěšení. Tyto dvě radosti nás udržují šťastné, proč je tedy nespojit dohromady? Pokud nepatříte mezi ty, co se pravidelně oddávají kuchyňskému sexu, tak vězte, že milování mimo ložnici má své neopakovatelné kouzlo. Už jen představa, že lednice skrývá spoustu pokladů, které můžete pro své radovánky využít...

3 důvody, proč mít sex v kuchyni

 1. Okořeníte váš partnerský život – pokud mezi vámi stagnuje intimita, může to být právě kvůli zaryté představě, že se sex musí odehrávat pouze v pohodlí postele.

 2. Zkrátíte si čas mezi vařenímžhavá rychlovka mezi vařením nebo předkrm před večeří v podobě partnerčiných šťáviček? Zkuste to a nebudete litovat.

 3. Pochutnáte si – šlehačka v pupíku, čokoška na bradavkách, penis v marmeládě. Mňam, že ano? Proč nosit jídlo do postele, když se čurbes uklízí snadněji z kuchyňské linky?

Jak si užít milování v kuchyni

Prostor kuchyně doslova vybízí k spontánnímu milování. Pokud opustíte postel a dopřejete si trochu kořeněného sexu, dost možná vás překvapí, kolik možností se v kuchyni skrývá.

Sex na kuchyňské lince

Klasika. Pracovní deska je pevný a stabilní prostor, který něco snese. Partnerka si vyskočí na linku a nechá partnera, aby ji pozvolna dostal do bodu varu. Pokud ho obejme nohama kolem pasu, může usměrňovat rychlost a intenzitu přirážení.

Nebo stačí polovičku ohnout přes okraj linky. Hloubka průniku maximální, úspěch zaručen :)

Polohy pro sex v kuchyni
Hupky na linku, roztáhnout nožky a jde se na věc

Erotické pomůcky z lednice a mrazáku

Milovníci chladu jistě ocení sex před otevřenými dvířky lednice (pokud máte nerezovou lednici, stačí o ni polovičku opřít – ušetříte za energii a vychutnáte si kontakt s chladným povrchem). Lednice však kromě chladu skrývá i mnoho pokladů, které můžete při “kuchtění“ orgasmu využít:

 • Okurky a mrkve – v případech, kdy jeden penis nestačí, povolejte na scénu tuto dokonale vytvarovanou zeleninu. Vychlazený nízkokalorický falus totiž dokáže potěšit každou dírku.
 • Šlehačka – asi nejoblíbenější surovina využívaná k nemravnostem. Snadno se aplikuje na tělo, chutná snad každému a člověk se jí jen tak nepřejí.
 • Čokoládové pomazánky a marmelády – vynikající pochutiny, které se dají namazat nejen na chleba, ale i na partnera. Pánové, pokud vaše žena odmítá orální sex, penisem namočeným v Nutelle nepohrdne.
 • Oleje – naložte se jako sardinky do kvalitního oleje a vychutnejte si smyslné doteky vašeho protějšku. Oleje však nepoužívejte k lubrikaci, jsou vhodné pouze na masáž.
 • Kostky ledu – kostky ledu jsou báječné. Po těle kloužou, způsobují husí kůži a než na vašem nažhaveném těle úplně roztají, užijete si spoustu zábavy.

Víte, že jídlo ovlivňuje libido? Více o dobrůtkách, které můžete při sexu v kuchyni využít najdete v článcích: Použijte jídlo jako afrodiziakumPřírodní viagra - afrodiziakální bylinky, potraviny a vůně, které rozproudí vášeň

Sex a jídlo
Však vy víte, na jaké jídlo svou polovičku utáhnete

Hra na sexy hospodyňku

Kuchyň nabízí skvělou příležitost k sehrání vzrušující scénky. Dáma si oblékne pouze zástěrku, boty na podpatku (dlažba něco vydrží), případně rovnou kostým sexy služebné. Takto oděná může sehrát scénku, na kterou její partner jen tak nezapomene. Kromě skleniček dokonale naleští i miláčkovu chloubu a jedno je jasné - intimní fantazie obou zúčastněných dostanou pořádně “nažrat“.

Kuchyňské BDSM pro odvážné

Vařečky, silikonové stěrky, ti odvážnější mohou vyzkoušet rovnou kuchyňský váleček – všechny tyto pomůcky využijete při spankingu. Pečení si rázem oblíbíte oba.

Chňapky a utěrky – uleví kolenům během orální ochutnávky.

Klipsy na sáčky – otrlejší milovníci bolesti jistě ocení sílu pevného sevření klipsů na svých bradavkách.

BDSM v kuchyni
V kuchyni najdete spoustu pomůcek pro zpestření

Nejlepší polohy pro sex v kuchyni

Zapomeňte na misionáře, v kuchyni si vyzkoušíte celou řadu sexuálních poloh. Zde jsou tipy na některé z nich:

 • Visací zámek – muž si usadí svou roštěnku na kuchyňskou linku, ona se pohodlně opře a umožní kocourovi vstup do trouby. Nohy mu pak obtočí okolo boků právě jako visací zámek.
 • Amazonka – žena zasedne svého partnera na židli a přebírá absolutní kontrolu.
 • Fanoušek – zde přebírá kontrolu muž tak, že ohne ženu přes okraj stolu, židle či kuchyňské linky. Tato pozice je vhodná i pro anální sex (s tím ale v kuchyni opatrně).
 • Hříšný tanecpár se postaví proti sobě, žena zvedne jednu nohu a obtočí ji muži kolem boku. Ideální poloha právě pro již zmíněné opření o chladnou ledničku.

Nebezpečí kuchyňských radovánek

Při provozování kuchyňského sexu je zapotřebí trocha opatrnosti. Než partnerku povalíte na kuchyňskou linku, přesvědčte se o tom, že u toho nezalehne skleničku, rozpálenou plotnu či pekáč nebo ostrý nůž. Vyhnete se tak zbytečnému krveprolití či popáleninám.

Zatoužili jste partnerku pořádně prošpikovat zeleninou? Dělejte to opatrně – okurky nebo mrkve mívají ostré výstupky, které mohou podráždit sliznice. Pokud však na pečlivě oloupanou zeleninu narazíte kondom, získáte šikovného pomocníka velkých rozměrů.

TIP: Pamatujte, že suché drobečky z linky přilepené na zadku jsou nepříjemné. Než si na linku sednete, zbavte se jich.

Sex na kuchyňské lince má spoustu nečekaných úskalí. Výška kuchyňské linky může znemožnit zásun mužům příliš nízkého vzrůstu. A aby bylo po jedné takové rychlovce vůbec kde vařit, musí si prostorově objemnější dámy dávat pozor na stáří a kvalitu provedení kuchyňské linky. Faldíky jsou sexy, ale materiál nemusí ten nápor vášně unést (to stejné platí i o židli a jídelním stole) :)

Sex na kuchyňské lince
Pokud máte obavy o výdrž kuchyňské linky, můžete se nastavit třeba takto

Sex začíná v kuchyni

Pokud je váš sexuální život chladný jako hovězí v mrazáku, přečtěte si knihu od Kevina Lemana – Sex začíná v kuchyni. Dozvíte se spoustu praktických tipů, které vám pomohou si udržet pevný vztah plný intimností. S touto knihou se naučíte vnímat potřeby druhého a pochopíte, že sex opravdu začíná v kuchyni. Protože co jiného nažhaví ženu víc než to, když přistihne svého muže při dobrovolném úklidu svinčíku v kuchyni? :)

Vybíráme z e-shopu