Příručka Nadsamce – Dvojitá penetrace! Jak uspokojit obě dírky najednou?

Spousta žen sní o trojce, ale skončí to u toho, že k ní partner nechce pustit jiného chlapa. Proč jí to ale nedopřát, když jí můžeš uspokojit obě dírky najednou i sám? Prozradím ti super tipy na dvojitou penetraci.

Příručka Nadsamce – Dvojitá penetrace! Jak uspokojit obě dírky najednou?

Spousta ženských sní o trojce a chlapi jsou zase schopní strčit penis téměř do jakéhokoliv tělesného otvoru a nejradši by je zaplnili všechny najednou. Využij této symbiózy a začni s poctivým současným obhospodařováním vaginy a análu. Garantuji ti, že si to užijete oba dva.

Když ta tvoje touží po dvojité penetraci

O tom, jak moc citlivá oblast konečníku je, ti nebudu dlouho vyprávět. Raději tě odkážu na téma anální sex a vrhnu se rovnou na fakt, že málokterý chlap dokáže využít kombinace dráždění kundičky a análku najednou. Kdyby tyhle oblasti byly od sebe nějak daleko, tak to možná i pochopím, ale ony jsou prakticky vedle sebe!

ZAJÍMAVOST: Sex se dvěma a více muži patří mezi deset nejčastějších erotických fantazií žen podle téměř všech anket a průzkumů.

Dráždění obou škvírek za pomoci prstů a erotických pomůcek je dost šikovným řešením, když chce ta tvoje vyzkoušet trojku a ty se na něco takového z libovolného důvodu necítíš. Dvojitá penetrace (double penetration) je možná i bez komplikace, kterou někdo třetí zpravidla bývá.

Prsty jsou pro první pokusy s dvojitou penetrací ideální.
Prsty jsou pro první pokusy s dvojitou penetrací ideální.

Prsty jako nejšikovnější pomůcka

Prsty jsou snad nejjednodušší a nejšikovnější pomůckou pro první pokusy s dvojitou penetrací. Při lízání a prstění zkus zabrousit jedním prstem k análu, chvíli ho laskej zvenku a pak opatrně a na kousíček zasuň. Pokud partnerka nebude proti, můžeš prst zasunout hlouběji nebo přidat další prst. Pro snadnější zásun si vezmi na pomoc lubrikant.

TIP: Spousta koček je z dráždění stěny mezi pochvou a konečníkem úplně paf. 

Prstem můžeš anál dráždit i při sexu. Nemusíš hned zajíždět bůhví jak hluboko, přejíždění nasliněným palcem přes řitní věneček při současném zásunu péra bude bohatě stačit. Hlavně ale nezapomeň držet rytmus přírazů. Ano, občas je věda skloubit všechny pohyby dohromady, ale časem v tom získáš praxi a půjde to snáz. Pochopitelně to funguje i naopak. Přednostně ho můžeš zasunout do zadečku a prsty dráždit klitoris a vaginu.

Zkus při sexu zasunout do volné dírky jeden nebo více prstů.
Zkus při sexu zasunout do volné dírky jeden nebo více prstů.

Hračky pro double penetration

Mezi vhodné pomocníky pro dvojitou penetraci patří oboustranná a dvojitá dilda a vibrátory. Když se je naučíš správně používat, máš vystlanou cestu k výbušnému orgasmu partnerky. Pokud nechceš, aby si při dvojitém zásunu užívala jenom ona, tak si prostě místo dvojitého dilda vezmi na pomoc klasické dildo nebo vibrátor a při sexu jím zaplň momentálně volný otvor.

Dvojité dildo: Dildo nevypadá dvakrát obří, ale je perfektní velikosti, když ho chcete používat na dvojitý průnik.Poprvé jsme ho vyzkoušeli jedou večer, když jsem manželce udělal masáž celého těla a byla perfektně naolejovaná a připravená tuhle novou hračku ozkoušet. Začal jsem tím širším koncem do lasturky a pak po pár minutách jsem jí tu tenčí část šoupl do zadečku. Hnedka byla nadšená. Říkala, že je to jak dva opravdické penisy a že se cítí zvrhle, když si představí, že jsou v ní dva chlapi zároveň. Napřed jsme si chvilku užívali jen s dildem a pak jsme přidali ještě masážní hlavici a to už úplně křičela rozkoší. Udělala se během několika sekund! (recenze od DILĎÁCI)

Dvojité dildo je přímo dělané na zaplnění obou otvorů najednou.
Dvojité dildo je přímo dělané na zaplnění obou otvorů najednou.

Míň práce a více pohodlí budeš mít s análním kolíkem, který holce zasuneš před sexem do análu. Taky si můžeš vzít na pomoc klasický připínák, díky kterému partnerce projedeš oba otvory najednou - do jedné díry zasuneš připínací dildo, do druhé tvůj penis. Existují i speciální připínáky, které slouží k simulaci trojky. Většinou mají menší průměr a jsou určené pro anální zásun.

Speciální připínák pro muže: S manželem tuhle hračku doopravdy zbožňujeme. Říká, že je velice jednoduchá, ale efektivní a rád vidí výraz na mé tváři. Vždycky jsem chtěla vyzkoušet dvojitou penetraci, takže tohle je perfektní způsob, jak zaplnit obě dírky zároveň. Dildo je docela tenké, takže to při penetraci není nepohodlné, ale naopak je to skvělé, když přiráží. Vřele doporučuju. (recenze od NIKY)

Sex s kolíkem v análu je příjemným zpestřením pro oba.
Sex s kolíkem v análu je příjemným zpestřením pro oba.

Dvojitou penetraci si užijete oba dva

Jakmile je vedle vagíny zaplněný i análek, tak při sexu ucítíš, že je tam dole všechno o něco užší a pro tebe tím pádem příjemnější. Z dvojité penetrace tak bude mít požitek nejen tvoje partnerka, ale i ty sám. To už je hodně pádný důvod, proč se téhle praktice nevyhýbat.

A jak holku připravit na dvojitý zásun psychicky? Zkus ji pořádně uvolnit masáží nebo prostě během hrátek zkoušej, co si můžeš dovolit. Když začneš prdelku při sexu dráždit, velmi rychle z reakcí partnerky poznáš, jestli jsou ti tahle dvířka otevřená, nebo naopak zcela zapovězená. Ve výsledku může zůstat pouze u zevní masáže prdelky, ale i tak by byla škoda to nezkusit!

Příručka Nadsamce

Související témata

Vybíráme z e-shopu