Příručka Nadsamce – Jak na sex v letadle?

Airbus A380 prolétá turbulencemi, vše kolem se třese a ty zrovna stříkáš na kozy letušce od Qatar Airways... ehm, tak zpátky na zem! Tvůj reálný zážitek bude o dost horší, ale i tak stojí za pokus. Na co se můžeš těšit a na co si dát pozor?

Příručka Nadsamce – Jak na sex v letadle?

Začínám podezřívat ženský, že jsou to právě ony, které ze sexu na bláznivejch místech dělají „must have“ zážitek. V Cosmopolitanu si přečtou nějakou ptákovinu a hned to chtějí zkusit. Sex na pláži, sex v sauně, sex v obchoďáku. Je ale pak na nás chlapech, jak to vymyslet, aby to nebyl úplnej průser. A v případě cestování letadlem je potenciálních hrozeb víc než dost.

9 věcí, na které si při sexu v letadle dát pozor

  1) Na sex jsou rozhodně vhodnější jen větší letadla a delší linky. Na letu z Prahy do Vídně si nechte na kundičku zajít chuť.

  2) Letušky ani stevardi nemaj v hlavě piliny. Za těch pár let praxe poznají, když má někdo v plánu zasunout.

  3) Toaleta v letadle má něco málo přes metr čtvereční. Ve dvou si budete připadat jak hroši v krabičce od sirek.

  4) Suchý vzduch a nízký tlak může méně trénované samce vyřadit z provozu. Jinak řečeno jim ztuhnou maximálně tak nohy ze sezení v economy class.

  5) Palubní záchody na tom bývají s hygienou hodně na štíru. Jedincům, kteří si mění spodky jednou týdně, to ale asi vadit nebude.

  6) Drtivá většina aerolinek považuje sex na palubě za porušení přepravních podmínek. Když tě čapnou s ptákem venku, máš utrum.

  7) Interiér letadla není zrovna dvakrát zvukotěsný. Hlasitější sténání je z toalety i kóje prostě slyšet.

  8) Dveře toalety lze otevřít i zvenčí. Když už tě někdo začne upozorňovat na to, abys s milenkou vyklidil prostor, udělej to. Zahrajte to třeba tak, že zvracela a tys jí držel vlasy.

  9) Spontánnost je fajn, ale příprava je bezpečnější. Už před nástupem do letadla je lepší se s holkou domluvit. Ať víte, kdy je vhodná chvíle. Doporuč jí sukni, ty zas oceníš tepláky po vzoru východoevropskejch šviháků.

Záchod v letadle je hodně malý a většinou i špinavý.
Záchod v letadle je hodně malý a většinou i špinavý, prostě nic extra.

Vítej v Mílovém klubu

Aby ses stal členem Mílového klubu, musíš splnit jedinou podmínku: vyspat se s někým ve výšce větší než 1852 metrů nad mořem, což je námořní míle.

Mílový klub (Mile High Club) nemá žádné členské průkazky ani sídla, nikdo tě nekontroluje. Kromě výškového pravidla neexistují žádná další, takže je jen na tobě, jak moc poctivě to vezmeš. Stačí i kuřba nebo ruční práce pod dekou. A mnohdy je to i jediná možnost, jak se stát členem, protože zašukat si v letadle není zas tak jednoduché.

Některé aerolinky sex v letadle výslovně zakazují v přepravních podmínkách, jiné ho jakž takž tolerují, dokud nezpůsobíš nějaký malér. Pokud chceš zažít sex v oblacích bez toho, aniž by ses musel bát pokut nebo jiných postihů, mám pro tebe dobrou zprávu - existují i speciální letecké společnosti, které mají ve své nabídce "sexlety", tedy lety přímo určené k zásunu v oblacích a získání členství v klubu.

Inspirace, jak se "nenápadně" vytratit se svou buchtou na záchodek v letadle:

Pod dekou v letové hladině 13 tisíc metrů

Jako hrdý člen Mílového klubu mám na skladě rovnou dva peprné zážitky. Ten čerstvější se datuje na Silvestra 2016, kdy jsem pracovně a zcela nedobrovolně absolvoval let do USA – přes Moskvu a nad Arktidou. Na palubě Jumba všehovšudy třicet pasažérů. Kdo by ostatně chtěl trávit Silvestra v letadle. Ospalou atmosféru narušil kolem půlnoci kapitán s přáním a letušky roznesly lidem grátis mini vína.

Kopl jsem to do sebe a snažil se usnout. Neúspěšně. Když kolem prošla letuška, rajcovní brunetka s vlnitými vlasy, drobnou postavičkou a krásným zadečkem, touha usnout zmizela úplně. Mrkli jsme na sebe a za chvilku mi na stolečku přistálo další víno. A pak další a další. U asi pátého jsme si ťukli společně a dali se do řeči. Já to uvítal a ona také, protože nás čekalo dalších osm hodin v prázdném letadle. Co jsem měl možnost slyšet, její veselé kolegyně za závěsem flaštičkami vína také nešetřily.

Kolem třetí ráno se naše konverzace přehoupla k neskrývanému flirtování. Vzala mi ruku a položila si ji na stehno. Erotické napětí rostlo. Hlavou se mi honilo, co bude dál? Sex v kabince by byl vzhledem k mé výšce dost akrobatický a vše ostatní se jevilo jako moc velký risk. Za půl hodinky se zvedla pro asi desátou lahvičku vína, chvíli vzadu něco řešila s kolegyní a pak se vrátila s velkou dekou.

Sedla si vedle mě a deku přes nás přehodila. Pochopil jsem to jako povel k tomu, abych ji začal líbat a nezřízeně osahávat všude, kde to jen šlo. Byla nádherně vlhká. Vrněla s každým zásunem prstíku a bylo vidět, že se musí hlídat. Ani jsem nemrknul a už mi ho tahala z kalhot. Abych to shrnul, orgasmus jsme měli oba. Zásun z toho nebyl, ale v rámci možností to byl ten nejlepší zážitek, jaký jsme si mohli na palubě letadla dopřát.

I ruční práce pod dekou stačí ke vstupu do klubu.
I ruční práce pod dekou či kabátem stačí ke vstupu do klubu.

Vykašlala se na zákaz kouření

Druhý zážitek je ještě o dva roky starší. S milenkou jsem letěl na dovolenou do Thajska. Uvědomuju si, že je to nošení dříví do lesa, ale aspoň mám díky tomu zážitek ze zadní části letadla, kde kromě toalet byla možnost protáhnout ztuhlé údy a osvěžit se pitím. Po víc než polovině jedenáctihodinového letu prakticky každý chrněl a letušky přestaly na chvilku pinglovat.

Prostor v zádi se vyklidil, tak jsme neváhali. Opřel jsem se o odstavený vozík a nechal si ho i přes striktní zákaz kouření na palubě hezky vyblafnout. Milenka to vzala svědomitě i s olizováním koulí a za chvilku už polykala. Kdyby nám to trvalo o minutu dýl, tak máme co vysvětlovat německé turistce, která si k nám dozadu přišla nalejt džus. Takhle si myslela, že si vzadu jen povídáme.

O zásunu v letadle si ve většině případů musíš nechat jenom zdát.
O zásunu v letadle si ve většině případů musíš nechat jenom zdát.

Sex v letadle je přeceňovanej! Nebo ne?

Osobně musím říct, že nepatřím k samcům, kteří by hrozbě přistižení při prcu dávali extra plusové body. Letadlo patří k jedněm z nejméně vhodných dopravních prostředků, kde si to rozdat. To už je lepší snad i šlapadlo na Vltavě (taktéž vyzkoušeno). Když už se přeci jen zadaří, dost možná zjistíš, že to zas až taková bomba nebyla. Na druhou stranu je to hodně příjemné zpestření dlouhého letu a mít nezapomenutelný zářez v podobě letušky taky není na škodu. Tak přeji snadný zásun a hladké přistání!

Vybíráme z e-shopu