Vztahoví kouči v ČR: naučí vás svádět i překonat krizi ve vztahu

Vaše snaha někoho sbalit končí pokaždé neúspěchem? Hroutí se vám vztah? Nebojte, nic není ztraceno. I na ty nejintimnější problémy totiž nemusíte být sami. Přečtěte si, kdo je vztahový kouč a vyberte si toho nejlepšího. 

Vztahoví kouči v ČR: naučí vás svádět i překonat krizi ve vztahu

Co nás, lidské bytosti, činí šťastnými? Odpověď je prostá: láska, blízkost a dobrý sex. V tomto ohledu ani nezáleží na tom, zda toužíte po harmonickém a fungujícím vztahu, nebo upřednostňujete divoké románky na jednu noc. Prostě pokud se člověku nedostává blízkosti, strádá...

Utápíte se v nudném vztahu, doma o sebe sotva zakopáváte a už ani nevíte, jak váš protějšek "chutná"? Nebo se teprve snažíte někoho ulovit, ale i přes veškerou snahu odcházíte z baru pokaždé sami? V tom případě můžete vyhledat pomoc vztahového kouče, který vám pomůže vybruslit z bludného kruhu samoty nebo zachránit přechozený vztah.

Kdo je vztahový kouč?

Vztahový kouč (osobní kouč, partnerský kouč, vztahový poradce, životní trenér) se zabývá osobním rozvojem. Je však důležité si neplést koučink s psychoterapií ani ničím jiným. Vztahový kouč pomáhá jednotlivcům a párům nalézt správnou cestu k určitému cíli. Jeho vedení oceníte hlavně v případech, kdy si nejste schopni sami pomoci a potřebujete nasměrovat, ať už se například jedná o změnu image nebo zlepšení intimního vztahu s partnerem.

Párová terapie
Vztahový kouč dokáže identifikovat problémy a nasměrovat vás správným směrem. 

Partnerské vztahy jsou věda. Kdy stojí za to navštívit vztahového poradce?

Navázat a následně si udržet vztah není v dnešní době jednoduché. Problém s hledáním vysněného protějšku může být hluboko zakořeněný v mysli. Lidé mají tendenci budovat toxické a majetnické vztahy, ve kterých rychle uvadá intimita. V párech často drhne komunikace, z čehož pramení většina neshod. Někdo zase naopak nedokáže navazovat vztahy. Zkušený vztahový kouč vám může pomoci rozklíčovat příčiny, proč jste stále single nebo proč váš vztah nefunguje. Kdy se tedy vyplatí vyhledat jeho služby?

 • prožíváte dlouhotrvající partnerskou krizi
 • z vašeho vztahu se vytratila intimita
 • trápí vás manipulace ve vztahu
 • zažíváte opakované nezdary ve vztazích
 • zamilováváte se do těch, kteří o vás nestojí
 • navazujete vztahy, které nemají budoucnost (násilníci, agresoři, zlatokopky)
 • nejste schopni navázat vůbec nějaký vztah
 • nevěříte si
 • máte za sebou náročný rozchod
 • jste úspěšní, ale nedaří se vám najít protějšek, který by naplňoval vaše vysoké požadavky

Stydíte se svádět? Osobní kouč vám dodá sebevědomí

Jak sbalit ženu? Jak dostat holku do postele? Jak svést muže? Podobné otázky si pokládá mnoho single lidí. Ačkoliv svádění žen a mužů není raketová věda, nedostatek sebedůvěry může zcela jistě pohřbít vaše flirtovací pokusy. Mezilidské vztahy se na školách nevyučují – tyto zkušenosti získáváme sami v průběhu života, ale ne vždy dokážeme přijít na to, co a jak nejlépe funguje. Ale pamatujte na to, že nikdy není nic ztraceno. Pokud vás už nebaví neustále dostávat “košem“, zvažte návštěvu odborníka na svádění, který má dostatek zkušeností na to, aby vám pomohl s transformací v sebevědomou šelmu.

Nebuďte single!
Už nemusíte být single... Škola svádění vás naučí flirtovat

Akademie Flirtu Davida Hůrky

Zářným příkladem transformace je mentor v oblasti seznamování a zakladatel Akademie Flirtu David Hůrka. Ten dříve trpěl nedostatkem sebevědomí kvůli svému hendikepu, navzdory tomu však dnes patří mezi nejznámější profesionální mentory ČR. David Hůrka pořádá živé kurzy a semináře, v rámci kterých učí muže svádět ženy přímo v terénu. V rámci své praxe se věnuje také zvyšování sebevědomí, změně image a vztahovému koučinku.

David Hůrka

Největší přínos vidím v tom, že mužům pomáhám měnit jejich životy, budovat zdravé sebevědomí, chápat ženy více do hloubky či si najít harmonický vztah a v něm setrvat :-)"
mentor v oblasti seznamování David Hůrka


Video: David Hůrka na svém youtube kanálu Rozvoj muže rozebírá téma komunikace s dívkami

Řešení krize ve vztahu

Flirtování jste zvládli na jedničku? Je však možné, že ani ve vztahu nezažíváte pocit štěstí. V určité fázi soužití totiž začnou vyplouvat na povrch vzájemné odlišnosti. Po tom, co konečně sundáte “růžové brýle“, vám může najednou připadat, že váš partner mluví řečí jiného kmene. Vztah ovládnou hádky nebo tichá domácnost a vše hezké (a hlavně to intimní) jakoby zmizí v dáli. Tohle prapodivné období je opravdová zkouška vztahu, kterou ne každý ustojí. A právě úkolem vztahového kouče je spojit vaše vesmíry opět dohromady. Na sezeních se naučíte spolu znovu komunikovat a hlavně rozlišovat, co je a naopak není důležité.

Za všechno (možná) může nedostatek sexu

Jedno z největších témat, které je častým spouštěčem krize ve vztahu, je sexualita. Fyzický kontakt je jedním z nejdůležitějších aspektů vztahu a nedostatek sexu poškozuje nejen vaše zdraví, ale i duševní pohodu. Ať už se jedná o rozdílnou potřebu frekvence styku, nezájem jednoho z partnerů či naprosté vyhýbání se intimnímu kontaktu, kouč vám může pomoci znovu zažehnout jiskru a odbourat stereotypyNěkdy vám dokonce poradí i s výběrem vhodných erotických pomůcek.

Pouta na ruce a nohy s kožíškem – Pomůcky na bondage (svazování)
Hebký a měkký kožíšek pro vaše pohodlí při nošení
545
Plácačka s peříčkovým šimrátkem – Erotické pomůcky pro něžné BDSM
Jedna strana zaštípe, druhá pohladí
215
Skvělá cena
7 dílná BDSM sada – Erotické sady
Vstupte do vzrušujícího světa BDSM
1 095
Krajková škraboška – Vzrušující škrabošky a čelenky
Objevíte kouzlo rafinovaného svádění
95
Perlová pouta - náramky, bílá – Ozdobná pouta na ruce (náramky)
Nádherná ozdoba zápěstí i doplněk něžných SM hrátek
445
Sada erekčních kroužků Renegade – Sady erekčních kroužků
Můžete je libovolně kombinovat a zaškrtit penis i varlata
145
Skvělá cena
–60 Kč
Pouta na nohy s kožíškem – Pomůcky na bondage (svazování)
I spoutání nohou může být komfortní
295
Romantická sada - pouta a maska na oči s krajkou (růžová) – Erotické pomůcky pro něžné BDSM
Elegantní pomůcky pro romantické SM hrátky
325
Obojek s kožíškem a vodítko – Obojky a vodítka pro BDSM hrátky
Hebký a měkký kožíšek pro pohodlí během venčení
345
–29 %
8 dílná sada BDSM pomůcek Amazing Bondage Sex Toy Kit – Erotické sady
Vše, co budete potřebovat pro ztrestání partnera či partnerky
1 195
Párový vibrátor Satisfyer Partner – Párové vibrátory
Oživí partnerský sex silnými vibracemi
895
Lano na bondage, 20 m (černé) – Pomůcky na bondage (svazování)
V těsném objetí lana budete vypadat úchvatně
515
Lano na bondage, 20 m (červené) – Pomůcky na bondage (svazování)
Vyzkoušíte si vzrušující svazování a Shibari bondage
515
Obojek - náhrdelník Magnifique, stříbrný – Úžasné ozdoby na krk, náhrdelníky a ozdobné obojky
Překrásná ozdoba nahého těla i doplněk elegantního outfitu
795
–50 Kč
Romantická sada - pouta a maska na oči s krajkou – Erotické sady
Něžné SM hrátky elegantně a stylově
275
Lano na bondage, 20 m (fialové) – Pomůcky na bondage (svazování)
Objevíte s ním kouzlo svazování a Shibari bondage
515
Intimní splynutí
Skupinová výuka ve Škole intimního splynutí (zdroj: intimnisplynuti.cz)

Sex kouč® Julie Gaia Poupětová

Profesionální sex koučka a zakladatelka SCE ACADEMY Julie Gaia Poupětová dokáže zatočit se stereotypy. Svými kurzy (např. “Umění potěšit muže“, “Jak funguje žena & Jak vzrušit ženu“ či “Intimní dominance“), on-line školou zaměřenou na rozvoj sexuálních kompetencí či pořadem SExCAFÉ na Youtube, zlepšuje intimní život párů i jednotlivců už od roku 2008.

Sex kouč Julie Gaia Poupětová

"Klienti na mých kurzech i sezeních nejvíce oceňují odborný, profesionální a pohodový přístup. Díky znalostem a praktickým dovednostem, které si u nás osvojí, mohou opět obnovit vzájemnou "jiskru" nebo si udržovat fungující sexuální přitažlivost v dlouhodobém vztahu.

Největším přínosem ze zkušenosti je, že díky pravidlům společného učení, které si u nás klienti osvojí, mohou rozvíjet sexualitu a touhu prakticky po celý zbytek života.“

sexological bodyworker a sexkoučka Julie Gaia Poupětová


Video: Sex koučka Julie Gaia Poupětová vysvětluje, proč ženy odmítají sex

Škola intimního splynutí

Nápravou poškozených vztahů se zabývá také Martin Plas se svou kolegyní a životní partnerkou Lucií Sitařovou. Jejich Škola intimního splynutí nabízí sezení pro jednotlivce i páry, v rámci kterých pomáhají lidem zdokonalovat partnerský i intimní život. Současně také pořádají rozvojové kurzy zaměřené na prohloubení a oživení intimního života, zlepšení partnerských vztahů a obohacení života jako takového.

Martin Plas

"Koučink není terapie, proto se nemusíte cítit, že je s vámi něco špatně. Naopak, jde o osobní rozvoj, takže na sebe můžete být hrdí, že se chcete zdokonalovat. Jako bodyworker vás dokážu provést tématem prakticky, a ne pouze teoreticky, což znamená, že vás naučím konkrétní techniky, které vám pomohou.

Existují také skupinové kurzy, které jsou skvělé především pro svou intimní atmosféru a bezpečné prostředí ve skupině podobně naladěných lidí. Tyto kurzy vedeme s hlavní prioritou, aby se účastníci cítili přirozeně, nenuceně, odpočinuli si a užili si hezký víkend. Výhodou jsou živé ukázky a možnost pokládat dotazy. Samotná praxe se pak provádí samostatně na pokojích, nebo, pokud to situace dovolí, ve skupině."

sexological Bodyworker, terapeut a kouč  Martin Plas


Video: Martin Plas a Lucie Sitařová popisují postupy, kterými potěšíte ženu

Kolik stojí koučink?

Metody koučů jsou různé – někdo vede individuální sezení, jiní pořádají semináře s více klienty, od čehož se odvíjí cena služeb. V zásadě však platí, že individuální hodinové sezení vás vyjde zhruba na 1000 – 3000 Kč. Pokud vám však nevadí přítomnost dalších účastníků, můžete se zdokonalovat na intenzivních několikadenních kurzech, které vás přijdou na cca 2500 – 15 000 Kč (některé zahrnují i ubytování a stravu, proto je jejich cena vyšší).

Partnerské vztahy můžete zdokonalovat i online

Sebevzdělávat se můžete i v pohodlí svého gauče či postele. V online světě se sice nedočkáte osobního přístupu, nicméně pokud vás trápí nedostatek času nebo se ostýcháte s někým řešit nedostatek sebevědomí nebo intimitu ve vztahu, jsou internetové kurzy ideálním řešením.

Denisa Říha Palečková

Online programy Denisy Říhy Palečkové pro ženy, muže, páry i nezadané. Najdete zde kurzy a semináře na téma:

 • Láska je Tvůj zdroj – naučíte se více ctít sama sebe
 • Tajemství šťastného vztahu – získáte klíč ke spokojenému vztahu 
 • Jak uspokojit ženu – stanete se mistrem ženského potěšení
 • Jak se otevřít do vztahu – zbavíte se obav z nového vztahu

SCE ACADEMY 

S online kurzy SCE ACADEMY můžete rozvíjet svůj vztah, zdokonalovat seznamovací dovednosti a taky se naučíte nové sexuální techniky. Najdete zde například kurzy jako:

 • Masáž penisu 100 minut tipů a triků, které z vás udělají bohyně
 • Erotická komunikace – naučíte se svádět a nažhavit partnera slovy
 • Orální génius – průvodce pro muže, kteří se chtějí stát mistry cunnilingu
 • Masáž prsou – stanete se experty na dámská ňadra
 • Lekce líbání – vaše líbání bude mít jiskru jako v začátcích vztahu

Cesta Svůdníka 

Cesta Svůdníka je kurz který vás naučí svádět ženy. Dozvíte se, co a jak na ženy platí a osvojíte si schopnosti, díky kterým vám budou ženy do postele skákat samy. V bonusových materiálech pak najdete třeba i podprahové nahrávky, které posilují sebevědomí a odstraňují strach při komunikaci se ženami. 

Kurzy Školy intimního splynutí

S online kurzy Martina Plase a Lucie Sitařové ze Školy intimního splynutí se mohou sebevzdělávat a odbourávat stereotypy ženy, muži i páry. Vybírat můžete ze tří kurzů:

 • Muž činu (www.muzcinu.cz) – kurz určený pro muže, kteří už nechtějí být odmítáni ženami.  
 • Prostě svá (www.prostesva.cz) –  kurz pro ženy, které se touží propojit se svou sexualitou a konečně se naučit si užívat milování.
 • 3 minutová hra (www.3minutovahra.cz) – kurz pro páry, které chtějí obohatit svůj intimní život pomocí jednoduché a osvědčené hry. 
Online lekce sexu
Načněte si lahvinku a užijte si lekce sexu v soukromí

Základem je důvěra

Kouče vybírejte pečlivě a nebojte se odmítnout další setkání, pokud si po první schůzce nebudete stoprocentně jistí. Ani dalekosáhlý seznam zkušeností a vysoká odbornost nemusí být zárukou vaší úspěšné transformace. Nejdůležitější je, abyste si sedli po lidské stránce. Koučink je založený na vzájemné důvěře – v tomto ohledu se musíte cítit bezpečně a být schopni se naplno otevřít.

Přejeme vám tedy šťastnou ruku při výběru svého vztahového kouče a především úspěchy při navazování známostí a udržování harmonie ve vztahu.


Související hračky