Sex na jednu noc – zkušenosti Nadsamce

Jaké balící techniky zaručeně fungují? Určitě to nejsou pozvánky na výstavku motýlů a vyprávění pohádek o tom, že jsi tajný agent ve výslužbě. Stejně tak nemá cenu snažit se přemluvit kamaráda, aby ti dělal parťáka a lhal o tom, jaký jsi skvělý chlap. Osobně mi nejlépe funguje zabrnkání na fantazii ženy a využití vhodného momentu. Uč se od profíka, přečti si mé kladné zkušenosti.

Sex na jednu noc – zkušenosti Nadsamce

Předkládám ti inspirace k několika situacím, které krásně zafungovaly. Nejlepší je učit se z pozitivní praxe někoho zkušenějšího, není-liž pravda. Mám taky pro tebe pár pravidel, která bys měl mít při jednorázových výletech na paměti.

Pokračování zábavy na oslavě narozenin

Nejčerstvější zkušeností je jedna nepovedená oslava. Kamarád slavil narozeniny, ale nevybral úplně vhodný klub. Všiml jsem si znuděné holky, která celou dobu jen něco datlovala do telefonu. Přisedl jsem si a začal nadávat, jak se nudím a jak by to chtělo oživit. Pochopitelně souhlasila. Objednal jsem nám drinky a začali jsme kecat o všem možném. Tedy hlavně o tom, jak je vystresovaná z práce, jak je pořád unavená a jak už dlouho nezažila pořádnou akci.

Po dalším drinku jsem jí navrhl, že můžeme pokračovat u mě. Mám dost pití, lepší hudbu, ona je půvabná a když bude chtít, zbavím jí stresu speciální masáží. Protože to bylo na narozeninové párty, nebrala to jako návrh od někoho uplně cizího. Bez mrknutí oka souhlasila. O chvilku později jsme u mě a já masíruju její kozičky.


Není zakázáno odskočit si na párty na chvíli do zákulisí
Není zakázáno odskočit si na párty na chvíli do zákulisí

Sushi jízda

Firemní teambuildingy jsou zábavné jen díky tomu, že se na nich motají sukně z jiných oddělení. Na tom posledním nám zaměstnavatel zaplatil wellness pobyt obohacený o kurz vaření. Konkrétně jsme se ve skupinkách učili připravovat sushi. U našeho stolu jsem byl já, kamarád a dvě holky z účtárny. A nakonec nesměl chybět japonec.

Smáli jsme se vlastní neschopnosti, flirtovali a po hodině obdivovali naše výtvory, které měli k sushi hodně daleko. Nabídl jsem kolegyni, jestli si ty rýžové zázraky nezajdeme sníst ke mně na pokoj. Mrkla na mě. Z hotelového baru jsem vzal dvě flašky vína a šlo se. Rozdali jsme si to chvilku po tom. Poslední, co si pamatuju, je jak nahou účetní motám do peřiny s cílem ukázat, že se ze mě stal sushi mistr.


Buď párty zvíře, které se umí bavit
Buď párty zvíře, které se umí bavit

Pozvánka na kafe


Flirtuj, pomačkej si prdelku, užívej si života
Flirtuj, pomačkej si prdelku, užívej si života

A někdy stačí být neodbytnou vtěrkou. To se potvrdilo, když jsem doprovázel domů jednu paničku z fitka. Už dříve jsme po sobě tak různě pokukovali, občas prohodili pár slov. Teď se vše sešlo tak dobře, že jsme se potkali před budovou a já jí nabídl, že udělám doprovod. Když jsme dorazili k ní před dům. Začal jsem naříkat, že se mi s ní tak skvěle povídá, jak je chytrá a zajímavá atd. Zkrátka jsem se nechtěl rozloučit. A tak mě pozvala k sobě domů na kafe. Odešel jsem až po zásunu, resp. další den po snídani.

Pravidla pro nezávazný sex

Když se zpětně zamyslím nad tím, co bys měl vlastně dělat, když si chceš nezávazně užít, vychází mi z toho následující pravidla:

  • vždy využij vhodné situace,
  • choď se bavit mezi lidi, nevynechávej akce,
  • alkohol není podmínkou, ale odbourává zábrany,
  • nešetři komplimenty a flirtuj.

Jak zvládnout ráno po sexu

Dostat do peřin roštěnku z baru není stoprocentní výhrou, protože ještě zbývá vyřešit, jak se s ní rozloučit. A věř mi, že rána bývají hodně trapná. Už to je ten důvod, proč se doporučuji rozloučit ještě dřív, než oba vytuhnete. Já se vymlouvám na to, že ráno musím brzy do práce, takže vstát dřív a opět zmizet.


Líčení je zlo. Ráno se probudíš a nestačíš se divit.
Líčení je zlo. Ráno se probudíš a nestačíš se divit.

Jen párkrát jsem zažil společnou snídani, kde jsme společně úplně normálně kecali a pak se opět úplně normálně rozloučili. Hodně záleží na tom, jak jste se seznámili a jak vše probíhalo.

Taky se ti může stát, že se probudíš vedle obludky. To už je zkrátka riziko sexu na jednu noc, se kterým musíš počítat.

Na závěr ti mohu dát jednoduchou radu: užívej si života a kašli na předsudky. Buďto půjdeš do ní nebo dostaneš po ní. Nic horšího než facka se ti asi nestane a naopak ten případný super zážitek za to stojí.