Sex na jednu noc – zkušenosti Nadsamce

Chceš si užít sex na jednu noc? Dnešní ženský neutáhneš na výstavku motýlů a nezazáříš ani s pohádkou o tom, že jsi tajný agent v přestrojení. Povím ti, jaké balící techniky zaručeně fungují a kde sehnat holku na sex. Uč se od profíka, přečti si mé kladné zkušenosti.

Sex na jednu noc – zkušenosti Nadsamce

Sex na jednu noc je zapotřebí považovat za něco, čím se člověk může bavit a během toho se také zdokonalovat v komunikaci s opačným pohlavím. Jednorázovou zábavou se z holek nestanou děvky a ani z chlapů hajzli. 

Já taková normálně vážně nejsem, víš, takže dám kafe a pojedu,“ povídala společensky unavená holčina, když jsem chrastil klíčema v zámku. Věděl jsem, jak to dopadne. Vždycky to tak dopadne. Ty slušnější jdou z baru ke mně domů jako na kafe, ty ostřílenější si žblepty o kofeinu odpustí a svlékají se už rovnou ve dveřích.

Pokud sám sebe řadíš spíše mezi slušňáky a už jen myšlenka na jednorázovou píchačku tě pohoršuje, tak se nepřetvařuj. Otevřel jsi článek s názvem "sex na jednu noc" a to slušňáci nedělají. Neboj, tvojí staré to neprásknu :)

Sex na jednu noc je jako sport

Je konečně zapotřebí vysvětlit, že sex na jednu noc není výsadou nadržených puberťáků a nezodpovědných roztahovaček. Dokonce to není ani morální katastrofa a dekadentní zábava. Uvolněnější přístup k příležitostnému sexu mají v současnosti chlapi i ženský, bez ohledu na věk a závazky. Vykašli se na klasické stereotypy a ber sex na jednu noc jako sport. Vzrušující sport! Vydat se v pátek večer ven s cílem nevrátit se sám ti rozpumpuje adrenalin. A ve výsledku o nic nejde, svět se asi nezboří.


Holky taky hledají povyražení a umí být pěkně chlípné a odvážné
Holky taky hledají povyražení a umí být pěkně chlípné a odvážné

Zkažená společnost?

Podle různých anket a průzkumů má se sexem na jednu noc v průměru zkušenost více než polovina dospělých lidí. Jeden průzkum z roku 2010 dokonce odhalil, že přibližně pětina Čechů nepovažuje jednorázový úlet za nevěru.

Sex na jednu noc pohledem ženy

Aby se pořád neříkalo, jak sex na jednu noc vyhledávají jen muži, zeptal jsem se na názor dobré kamarádky Moniky:

„Děsně záleží na náladě. To víš, že jsem si někdy nadávala, jak už nikdy nebudu pít. Cítila jsem se lacině. Když si ale vše sedne, chlap je milej, já nikoho nemám a potřebuju sex, tak neváhám. Často tomu jdu fakt naproti. Jde o uspokojení potřeby. Netřeba to víc řešit. Možná kdybych žila někde na vesnici, bála bych se drbů, ale jinak ne."

Je čas si užívat

Sex na noc není nic, na čem bych doporučoval založit kariéru. Přece jen rizik není málo, a proto mít pár kamarádek s výhodami, je často o dost méně namáhavé. Čímž si tak trošku pod sebou řežu větev, protože osobně mě sex na jednu noc pořád dost baví. Pokud to cítíš stejně, přeji šťastnou ruku při výběru a hodně nezapomenutelných zážitků.

Při rozhodování ti může pomoci například těchto pár pohledů:

 • Sex na jednu noc – 6 důvodů proč ano

 • Život je krátký, je potřeba si užívat.
 • Je to sport a nedostatek sportu škodí.
 • Svou ženu pořád miluju a jednorázovkou nemyslím proti ní nic špatného.
 • Je to zábava, ne láska.
 • S kondomem se mi nic nestane.
 • Promarnit ten vzrušující okamžik jen kvůli nějaké morálce by byl hřích.

Upozornění: Toto není myšleno jako navádění k nepravostem. Každý má svou občanku :)

Jak vybírat holky na jednu noc

Jsi rozhodnutý, vyrážíš do víru zábavy a máš chutě si jen tak nezávazně užít. Jak ale otipovat tu pravou a jak ji "sbalit"? Dokázal jsem nasbírat už dost zkušeností na to, abych už jen pohledem dokázal vybrat vhodnou holčinu na jedno použití.

Na jednorázovku se nehodí každá

Nechceš-li ztrácet čas, rozhodně se vyhni následujícím krasavicím:

 • Silikonové fiflenky: Chodí si na párty honit ego a lovit boháče. Chvilku tě budou tahat za nos, ale jen za ně utratíš výplatu na baru.

 • Partičky kámošek: Drží při sobě a zbloudilou ovečku rychle zaženou zpět do stáda. Jinými slovy ji s tebou domů nepustí.

 • Notoričky: Usínají na baru a s největší pravděpodobností ti poblejou košili. Snadný úlovek, který za to nestojí. Alkohol ano, ale musí být při smyslech.

 • Intelektuálky: Povídají ti o umění, vše berou vážně a sex je pro ně důvodem začít tě otravovat, tahat z tebe číslo a klepat ti na dveře.


S chytrou holkou si možná fajn pokecáš, ale zatím co ty pěkně budeš spinkat, jí všechno v hlavě šrotuje a můžeš se připravit na slušnou salvu dotazů, požadavků, následných sms atd.
Chytrá holka na jednu noc je sice fajn, ale zatím co ty pěkně budeš spinkat, jí všechno v hlavě šrotuje. Takže se připrav na slušnou salvu dotazů, požadavků, následných sms atd.

Jaká holka je nejlepší pro jednorázový sex?

Ideální partií na nezávazný šťouch jsou:

 • osamocené dušičky,
 • unuděné studentky,
 • čerstvě opuštěné/rozvedené samičky,
 • starší dámy znuděné životem,
 • baculatější kočenky.

Podle nějakých studií mají větší sklony k nezávaznému sexu holky plnějších tvarů s výraznými křivkami. To mohu jedině potvrdit, protože jim jednoduše lichotí, že po nich jedeš. Když tě typy krev a mlíko vzrušují, je to skvělá výhoda a usnadnění výběru.

Za mě vedou také starší ženy, které si potřebují odfrknout od dětiček a smradlavého manžela. Navíc už mají dost zkušeností.


Špekounek je jasná šťavnatá volba
Špekounek je jasná šťavnatá volba

Hraj podle pravidel

Po barech a putikách nechodíš hledat lásku života a už vůbec si nemysli, že by se jí mohla stát žena, která po třech tequilách rozhazuje nožky do stran. Může se z ní stát známá, možná kamarádka s výhodami. A když už jsme u těch výhod a nevýhod, co takhle si je hezky shrnout:

Výhody a nevýhody jednorázovek

 • nová holka klidně každý den
 • zvýšení sebevědomí
 • neopakovatelný vášnivý sex bez zábran
 • adrenalin z nového
 • cizímu člověku nelze věřit
 • riziko pohlavních chorob
 • rána po sexu bývají trapná
 • opilé holky bývají hysterické

Jakýpak útok na morálku. Prostě rychlá domluva a sex bez emocí.
Jakýpak útok na morálku. Prostě rychlá domluva a sex bez emocí.

Vše má svá rizika... I já jsem se jednou spálil.

Lovit holky na nezávazný šoust není pro zasněné romantiky, ale pro ostřílené samce, kteří si uvědomují rizika. Mezi moje jednoznačně nejhorší zkušenosti řadím ukradené hodinky, zmizelé tři litry a čmajznutý iPad. Zkrátka jsem si domů přitáhl kozatou zlodějku, která zneužila situace, když jsem usnul. Chybami se člověk učí a teď si všechny cennosti hlídám, případně si předem rezervuju noc někde na hotelu. Nebo se rozhodnu pro sex venku.

Cizí holce i přes její nebeský kukuč prostě nemůžeš věřit.

Jak u buchty zabodovat?

Předkládám ti inspirace k několika situacím, které krásně zafungovaly. Nejlepší je učit se z pozitivní praxe někoho zkušenějšího, není-liž pravda? Mám taky pro tebe pár pravidel, která bys měl mít při jednorázových výletech na paměti.

Pokračování zábavy na oslavě narozenin

Nejčerstvější zkušeností je jedna nepovedená oslava. Kamarád slavil narozeniny, ale nevybral úplně vhodný klub. Všiml jsem si znuděné holky, která celou dobu jen něco datlovala do telefonu. Přisedl jsem si a začal nadávat, jak se nudím a jak by to chtělo oživit. Pochopitelně souhlasila. Objednal jsem nám drinky a začali jsme kecat o všem možném. Tedy hlavně o tom, jak je vystresovaná z práce, jak je pořád unavená a jak už dlouho nezažila pořádnou akci.

Po dalším drinku jsem jí navrhl, že můžeme pokračovat u mě. Mám dost pití, lepší hudbu, ona je půvabná a když bude chtít, zbavím jí stresu speciální masáží. Protože to bylo na narozeninové párty, nebrala to jako návrh od někoho uplně cizího. Bez mrknutí oka souhlasila. O chvilku později jsme u mě a já masíruju její kozičky.


Není zakázáno odskočit si na párty na chvíli do zákulisí
Není zakázáno odskočit si na párty na chvíli do zákulisí

Sushi jízda

Firemní teambuildingy jsou zábavné jen díky tomu, že se na nich motají sukně z jiných oddělení. Na tom posledním nám zaměstnavatel zaplatil wellness pobyt obohacený o kurz vaření. Konkrétně jsme se ve skupinkách učili připravovat sushi. U našeho stolu jsem byl já, kamarád a dvě holky z účtárny. A nakonec nesměl chybět japonec.

Smáli jsme se vlastní neschopnosti, flirtovali a po hodině obdivovali naše výtvory, které měli k sushi hodně daleko. Nabídl jsem kolegyni, jestli si ty rýžové zázraky nezajdeme sníst ke mně na pokoj. Mrkla na mě. Z hotelového baru jsem vzal dvě flašky vína a šlo se. Rozdali jsme si to chvilku po tom. Poslední, co si pamatuju, je, jak nahou účetní motám do peřiny s cílem ukázat, že se ze mě stal sushi mistr.


Buď párty zvíře, které se umí bavit
Buď párty zvíře, které se umí bavit

Pozvánka na kafe

A někdy stačí být neodbytnou vtěrkou. To se potvrdilo, když jsem doprovázel domů jednu paničku z fitka. Už dříve jsme po sobě tak různě pokukovali, občas prohodili pár slov. Teď se vše sešlo tak dobře, že jsme se potkali před budovou a já jí nabídl, že udělám doprovod. Když jsme dorazili k ní před dům, začal jsem naříkat, že se mi s ní tak skvěle povídá, jak je chytrá a zajímavá atd. Zkrátka jsem se nechtěl rozloučit. A tak mě pozvala k sobě domů na kafe. Odešel jsem až po zásunu, resp. další den po snídani.

Holka na jednu noc
Flirtuj, pomačkej si prdelku, užívej si života

Pravidla pro nezávazný sex

Když se zpětně zamyslím nad tím, co bys měl vlastně dělat, když si chceš nezávazně užít, vychází mi z toho následující pravidla:

 • vždy využij vhodné situace,
 • choď se bavit mezi lidi, nevynechávej akce,
 • alkohol není podmínkou, ale odbourává zábrany,
 • nešetři komplimenty a flirtuj.

Jak zvládnout ráno po sexu

Dostat do peřin roštěnku z baru není stoprocentní výhrou, protože ještě zbývá vyřešit, jak se s ní rozloučit. A věř mi, že rána bývají hodně trapná. Už to je ten důvod, proč se doporučuji rozloučit ještě dřív, než oba vytuhnete. Já se vymlouvám na to, že ráno musím brzy do práce, takže vstát dřív a opět zmizet. 

Jen párkrát jsem zažil společnou snídani, kde jsme společně úplně normálně kecali a pak se opět úplně normálně rozloučili. Hodně záleží na tom, jak jste se seznámili a jak vše probíhalo.

Taky se ti může stát, že se probudíš vedle obludky. To už je zkrátka riziko sexu na jednu noc, se kterým musíš počítat.

Holka po ránu
Líčení je zlo. Ráno se probudíš a nestačíš se divit.

Na závěr ti mohu dát jednoduchou radu: užívej si života a kašli na předsudky. Buďto půjdeš do ní nebo dostaneš po ní. Nic horšího než facka se ti asi nestane a naopak ten případný super zážitek za to stojí.

Vybíráme z e-shopu