Škola svádění na ruský způsob: Musíte být mrcha

Se školami a kurzy svádění se poslední dobou roztrhl pytel. Jenom u nás v současnosti funguje minimálně 10 škol svádění. Krom nich narazíte na nespočet webových portálů, na kterých si můžete postup jak sbalit ženu či muže přečíst přímo v prohlížeči, shlédnout na videu, nebo nastudovat se zakoupeného e-booku.

Škola svádění na ruský způsob: Musíte být mrcha

Diskutabilní je často otázka etiky sváděcích technik, které svým studentům vštěpují jejich „sváděcí mistři“. Touto otázkou se rozhodně nezabývají školy svádění v Rusku, tzv. „bitch akademie“.

Před nedávnem obletěly internet fotografie jednoho maturitního ročníku z Ruska. Možná že i tahle děvčata získala titul na akademii pro coury.
Před nedávnem obletěly internet fotografie jednoho maturitního ročníku z Ruska. Jaký studijní obor dívky absolvovaly se nám zjistit nepodařilo. Můžeme tak pouze spekulovat, zda nejsou úspěšnými absolventkami akademi pro coury.

Filozofie tamních žen je totiž taková, že pokud se chcete mít opravdu dobře, je potřeba se podle toho umět zařídit. Význam sousloví „být mrcha“ se tak od nadávky posouvá k životnímu stylu.

Jak sbalit bohatého muže?

Úkol je jasný: Klofnout dobře vypadajícího Rusa z horní deseti tisíc. Je jedno jak svého cíle dosáhnete, nezáleží na tom, zda při tom svou duši upíšete třeba ďáblu. K dispozici máte všechny své ženské zbraně. Jediné, co potřebujete vědět je, jak je používat.

Proč? Protože dle slov většiny ruských paniček, vhodných partnerů v jejich zemi je jako šafránu. Ti nevhodní jsou prý sobečtí a nezodpovědní pijani. Navíc ruští muži se dožívají v průměru pouhých 63 let, oproti svým ženským protějškům, které je přežívají průměrně o více než 8 let. Mladé Rusky tedy mají co dělat, aby si stihly najít toho svého bohatýra, který se postará o jejich klidné stáří. Není se tedy čemu divit, že nelitují času ani peněz vložených do kurzů svádění a manipulace a navštěvují v houfech akademie pro mrchy.

Hlavním předmětem vyučovaným v „bitch akademii“ je „courologie“. Ta ženy obohatí o teorii i praxi toho, jak se chovat bezbranně a ostýchavě, aby v mužích probudily ochranářský pud. Důležité je také natrénovat svůdné chování. Mimo jiné zvládnou absolventky courologie správně třít prsy o tělo muže, který stojí před nimi třeba ve frontě, nebo se dozví, jak má vypadat skutečně žhavý striptýz.

Možná vám praktiky mladých Rusek toužících po vysněném princi přijdou trochu drsné. V drsné zemi, jakou Rusko bezpochyby je, ale ženy moc na výběr nemají. Po desetiletích v zajetí komunismu, kdy sexismus vlastně neexistoval a ženy i muži vykonávali stejně tvrdé práce, není divu, že se chtějí přiblížit západnímu trendu, kdy role pohlaví jsou předurčeny.


Video: Reportáž o moskevské bitch akademii (zdroj Youtube.com

Související hračky