Erotická asfyxie, erotická asfixace

Erotická asfyxie, erotická asfixace

Erotická asfyxie je sexuální praktika, při které dochází k záměrnému zamezení přívodu vzduchu do plic při dušení, a krve do mozku, pokud dochází i ke škrcení.

Tato praktika může být provozována i samostatně jako součást masturbačního postupu, nazývá se potom koczwarismus či autoerotická asfyxie (zkratka AEA).

Pokud je praktika provozována v páru, jedná se o tzv. Breath Control Play (zkratka BCP) a je jednou z hrátek v rámci BDSM praktik. Většinou se k omezení dechu používá pouze rukou, na trhu je ale k dostání i množství kukel a masek určených právě pro BCP. Vhodnou pomůckou jsou také nafukovací roubíky.

Zvláštní lahůdkou především v rámci ženské dominance je dušení submisiva análem či vagínou.

  • Jakékoli hry se škrcením či dušením jsou extrémně nebezpečné. Pokud je pár provozuje, musí si být vždy oba jistí, že partner zbavený možnosti dýchat nemůže dojít k žádné psychické nebo i fyzické újmě. V případě, že by nastala nenadálá kritická situace, musí mít škrcený možnost se okamžitě nadechnout.

Pokud hledáte informace o škrcení při sexu, dejte si pozor na překlepy. Lidé často hledají asfixie. Správná psaná forma je však jediná, a to erotická asfyxie.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Bezpečné slovo

Bezpečné slovo

Bezpečné slovo, anglicky "safeword", je slovo nebo slovní spojení, které užívají převážně aktéři BDSM praktik k vyjádření...

Koczwarismus

Koczwarismus

Autoerotická asfyxie je sexuální vzrušení způsobené vlastním přiškrcením či přidušením.

RACK - riskantní BDSM

RACK - riskantní BDSM

RACK neboli risk aware consensual kink je fráze používaná v BDSM komunitě k vyjádření filozofie či postoje k provádění sexu.

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Najdete zde možné způsoby praktik při souloži, orálním, análním sexu a při masturbaci.

Vybíráme z e-shopu