Footfisting, fisting chodidlem, nohou

Footfisting, fisting chodidlem, nohou

Footfisting je jedna z mnoha praktik spadajících do foot fetišismu, čili využívání chodidel jako sexuálního objektu nebo pomůcky. V podstatě se jedná o variantu fistingu, namísto ruky se však k průniku používá chodidlo. Vzhledem k náročnosti a potenciální bolestivosti je tato praktika oblíbená spíše u vyznavačů SM praktik.

Nejčastější průběh footfistingu spočívá v přípravě vaginy nebo análního otvoru a ve zvýšení jeho průchodnosti, což vyžaduje dostatečné množství lubrikačního gelu a uvolnění partnera. Dominantní osoba si ideálně natáhne na chodidlo kondom (není to však nutností) a pak své chodidlo postupně zasouvá do vaginy nebo análního otvoru submisivní osoby. Jedna z odnoží počítá s masírováním stěn vaginy nebo konečníku pohybem prstů na nohou, což je ale s kondomem poněkud náročnější.

Footfisting je praktika, která si vyžaduje zkušenosti jak u dominantní osoby, tak u submisivní. Velký důraz musí být také kladen na hygienu pro zabránění případné infekce.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Fisting

Fisting

Jedná se o sexuální praktiku, při které se vkládá celá ruka do vaginy nebo análu. Podle toho se jedná o vaginální nebo anální fisting.

Foot fetish

Foot fetish

Foot fetish (také nazývaný footfetish či foot fetiš, česky také fetiš na nohy) je označením pro výrazný sexuální zájem o nohy.

Footjob

Footjob

Footjob je sexuální praktika, patřící pod footfetiš (česky aretifismus) a dále pod parcialismus (fetišismus na konkrétní...

Parcialismus

Parcialismus

Parcialismus je jeden ze tří základních druhů fetiše a spočívá v tom, že dotyčný výrazně preferuje nějakou část partnerova...

Petting

Petting

Petting je sexuální praktika, při které nedochází k pohlavnímu styku. Jedná se o laskání a sexuální dráždění celého těla rukami a ústy.

Retifismus

Retifismus

Retifismus (také shoe fetish) je podskupinou fetišismu, u které jsou erotickým stimulem ženské boty.

Vybíráme z e-shopu