Lubrikační gel Lovely Lovers 4FISTING, 150 ml

Lubrikační gel 4FISTING

Zpříjemní vám obří průniky

Lubrikační gel 4FISTING od Lovely Lovers je přímo stvořený pro fisting, anální sex a hrátky s velkými pomůckami. Je na bázi vody a glycerinu, díky čemuž má podobné vlastnosti jako silikonové gely a poskytne vám lepší lubrikaci než běžné gely na vodní bázi.  Více
  • je extrémně kluzký a vydrží hodně dlouho
  • urychluje regenerační procesy po intenzivních hrách
  • lze bezpečně používat s latexovými kondomy i všemi pomůckami
skladem

Kdy zboží dostanu?
365

ks
Popis a parametry
Lubrikační gel Lovely Lovers 4FISTING, 150 ml

Lubrikační gel 4FISTING od Lovely Lovers je přímo stvořený pro fisting, anální sex a hrátky s velkými pomůckami.

Je na bázi vody a glycerinu, díky čemuž má podobné vlastnosti jako silikonové gely a poskytne vám lepší lubrikaci než běžné gely na vodní bázi. Je extrémně kluzký, pomáhá uvolnit svalstvo a vytváří kluzkou vrstvu, která vydrží na kůži a pomůckách velmi dlouho.

Díky přidání kosmetického glycerinu zlepšuje elasticitu a pružnost pokožky a urychluje regenerační procesy po intenzivním pohlavním styku.

Můžete jej bezpečně používat s latexovými kondomy i všemi erotickými pomůckami.

Je dermatologicky testovaný a zdravotně nezávadný. Díky praktickému balení s pumpičkou je dávkování gelu opravdu snadné.

UPOZORNĚNÍ: Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte gel používat a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem. Lubrikační gel není antikoncepční prostředek, neobsahuje spermicidy.


Lubrikační gel 4FISTING vyrobený značkou Lovely Lovers

Vyberte si z široké nabídky vodních lubrikačních gelů na Vibratory.net. Kvalitní produkt od firmy Lovely Lovers u nás dohromady zakoupilo 165 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Lovely Lovers na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z 30 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy Lovely Lovers naleznete zde.Parametry

  • Obsah: 150 ml
  • Balení: plastová lahvička s dávkovačem
  • Báze: vodní
  • Složení (INCI): Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Aroma
  • Skladování: Uchovávejte na chladném a temném místě.
  • Výrobce: Lovely Lovers (Polsko)