Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Jak na výprask aneb čím ztrestat otroka?

Při výprasku si můžete vystačit jen s holou rukou dopadající na zadek, ale to není taková zábava jako s použitím speciálních pomůcek. V sexshopech najdeme k těmto účelům bičíky, rákosky, důtky a plácačky. Při výprasku rákoskou nebo bičíkem si však už musíte dávat pozor, kam rána dopadá. Miřte jen na stehna a na zadek. Silné rány nemiřte na genitálie, protože už by se nám z toho taky otrok nemusel vzpamatovat. Pokud otrok touží po troše bolesti, vyzkoušejte si jeho citlivost nejprve plácáním rukou.

Sekretářka - spanking scéna


Spanking scéna z filmu Sekretářka

Kdo tu zlobil a chce výprask na holou?
Kdo tu zlobil a chce
výprask na holou?

Rákosky

Mezi základní nástroje pro spanking patří rákoska (anglicky cane). Tento nástroj je po ruce hned druhým nejpoužívanějším. Rákosky se vyrábí z pružného ratanu nebo bambusu. Mohou mít tvar hole se zahnutým koncem, rovné tyčky i smyčky. Rákoska patří k cenově nejdostupnějším pomůckám pro spanking. Pořídíte ji od 150 Kč do 300 Kč.

Místo profesionální rákosky zakoupené v sexshopu lze použít bambusové tyčky, které koupíte v každém hobby marketu v oddělení pro zahrádkáře. Je však třeba dávat si pozor na konce bambusu, které se nepříjemně třepí a mohou způsobit roztržení kůže.

Výprask rákoskou je ideální pro zkušenější spankery, protože můžete partnera snadno poranit. Důležité je dobře mířit rány - nikdy byste je neměli vést přes páteř. Rákoska navíc zanechává výrazné stopy na kůži, které jsou viditelné i několik dnů. To však samozřejmě záleží především na síle úderů, které při výprasku rákoskou použijete.

Jezdecké bičíky

Jezdecké bičíky (anglicky crops, horsewhips) jsou oblíbené zejména díky své dobré ovladatelnosti a příznivé ceně. Jsou krátké, bez obvyklých třásní a na konci jsou zakončené malou plácačkou. Na rozdíl od jiných typů bičů můžete jezdecký bičík použít na mučení genitálií. Malá plácačka na konci bičíku má totiž optimální velikost, která dobře dopadá na mužská varlata. S rychlostí švihu to ale nepřehánějte, aby otrok neměl z varlat míchaná vejce.

Zlato, mám pro tebe překvapení...
Zlato, mám pro tebe překvapení...
Jezdecký bičík se srdíčkem
Jezdecký bičík se srdíčkem
Erotický výprask na holou.
Erotický výprask na holou.
Zdroj: Paintoy.com
  • Spanking a ballbusting

    Ballbusting je jedna z BDSM praktik, kdy dominantní žena způsobuje muži bolest mučením jeho varlat a penisu – např. kopnutím do rozkroku. Jednou z forem mučení pak může být i spanking varlat, kdy důtka nebo plácačka jezdeckého bičíku dopadá přímo 'na koule'. Více viz článek Mučení ptáka a koulí.

12-ti ocasá kožená důtka pro pořádné SM
12-ti ocasá kožená důtka
pro SM fajnšmekry

Důtky

Důtky (anglicky whips) jsou vlastně vícepramenné biče, kdy jsou prameny vyrobené z kůže nebo koženky. Vedle spankingu, kdy jedna osoba plácá druhou, se důtky používají i pro sadomasochistické trestání sebe sama. Důtky dobře sviští vzduchem a zasáhnou velkou plochu těla.

Pro drsnější formy spankingu se používají speciální důtky, které na konci pramenů mají nějaké kovové závaží či dokonce háčky pro rozdírání kůže.

Plácačka nezanechá modřiny ale srdíčka.
Plácačka nezanechá modřiny,
ale rudá srdíčka.

Plácačky

Plácačky (anglicky paddles, slappers) mají podlouhlý tvar s rukojetí a plochou pro dopadání na příslušnou část těla. Oproti jezdeckému bičíku je dopadová plocha větší. Síla úderů se tak rozprostře a proto spanking plácačkou většinou zůstává bez následků v podobě modřin a šrámů. Plácačky si můžete pořídit v kůži a kožence, tyto více při plácnutí štípají, nebo v provedení měkkého semiše či sametu. Pokud jste si pořídili plácačku a partner či partnerka odmítli praktikovat spanking, tuto erotickou pomůcku můžete v domácnosti využívat v létě na mouchy Smajlík - úsměv.

Jak a k čemu otroka připoutat?

Při spankingu lze otroka připoutat k běžným věcem dostupným v domácnosti (k posteli, kuchyňskému stolu, židli či například topení), i pomocí speciálních, k tomu určených doplňků. Pro fajnšmekry pak doporučujeme náš článek o BDSM nábytku pro spanking.

Sada pout k posteli
Sada pout k posteli

Připoutání otroka

Oblíbený způsob poutání je s klasickými policejními pouty, ať už plyšovými nebo ocelovými. Lidé často řeší, jakým způsobem nejlépe připoutat partnera k posteli, protože málokdo má postel s vhodnou pelestí, kterou lze pouta provléct. Pro tyto případy jsou určené bondage sady na postel. Okolo rámu natáhnete pás, na kterém už jsou připevněné kovové kroužky. Do kroužků pak snadno provléknete pouta, šátek či provaz.

Pouta na ruky ke kotníkům
Pouta na ruky ke kotníkům

Pásová pouta pro fixaci otroka v určité pozici

Pásová pouta jsou vyráběná z pevného textilu a tak u nich nehrozí nepříjemné otlaky či jiná poranění. Otrokovi můžete připoutat ruce k sobě nebo ke stehnům a přinutit ho tak zůstat v nepohodlné avšak vzrušující pozici. Pro pořádný výprask rákoskou či jinou spanking pomůckou jsou nejlepší pásová pouta na ruce a kotníky. Otrok musí být v předklonu a s vystrčeným zadkem, který si přímo říká o pár štípanců důtkou.

Bondáž, jak má být
Vzrušující bondáž jak má být

Bondage

Bondage je způsob erotického svazování, kdy svému partnerovi jednak omezíte (nebo zcela znemožníte) pohyb, ale hlavně provazy při svazování vedete přes genitálie a další erotogenní zóny. Provazy pak svázaného stimulují a vzrušují. Sebemenší snaha o pohyb způsobuje další vzrušení. Na výběr jsou bondage lana z bavlny i speciální sady pro bondage z kůže a kovových řetězů a kroužků.

Roubíky a masky při spankingu

Je-li otrok při výprasku příliš hlučný, přímo si tím říká o nasazení roubíku nebo masky. Tyto pomůcky omezí otroka v mluvení, vydávání hlasitých vzdechů a dokonce mu zamezí v pozorování toho, kdo a co s ním dělá.

Roubíky

Nejlepší způsob, jak zacpat otrokovi pusu je použití roubíku. V sexshopech narazíte nejčastěji na jednoduché roubíky z látky či latexu a roubíky s koulí či jiným předmětem, který otrokovi nacpete do úst. Roubík s koulí je rozhodně nepohodlný, otrok nemůže říci ani slovo a dýchat může pouze nosem.

Na výběr jsou i roubíky, které ústa otrokovi zafixují a nedovolí mu zkousnout a ústa zavřít. Jsou to roubíky s kovovými kroužky, háčky na zuby a tváře. Takové roubíky se hodí zejména na praktiky facefuck (erotická praktika, kdy dominant šuká do úst otroka) nebo k nucenému polykání semene, aniž by se dominant musel bát zubů otroka.

Masky

Masky na obličej jsou vyrobené z kůže nebo latexu. Mohou být přes celý obličej s možností utahování pomocí přezek nebo pouze na oči a pusu. K dostání jsou taktéž masky, jejichž obrys připomíná zvíře a hodí se při hrátkách pony, cat a dog play (otrok je postaven do role koně, kočky či psa). Více o kožených maskách v samostatném článku.

Latexový outfit s odhaleným zadečkem
Latexový outfit s odhaleným zadečkem

Oblečení a erotické kostýmy pro spanking

Říká se, že šaty dělají člověka. Role-playing (postavení aktérů do určitých rolí; např. kněz a děvka, sestřička a pacient) s vhodně stylizovaným oblečením umocní vaše erotické zážitky a to nejen při spankingu. V sexshopech si můžete pořídit kompletní sety jako je oblečení pro sestřičky, imitace lidské kočky, policistky nebo školačky s vystřihlým otvorem na zadek, prsa a genitálie.

Zajímavé weby se spanking tematikou

Jestli vás zaujalo téma erotických výprasků, můžete načerpat další inspiraci na následujících stránkách:

  • Spankingbasics - základy spankingu a vysvětlení nejdůležitějších pojmů
  • Výprasky po zadku – blog s erotickými povídkami o výprasku děvčat na holý zadek
  • Spankingová seznamka – seznamka pro lidi, kteří chtějí dávat nebo dostat výprask (případně obojí)
  • Spanking Tube – zahraniční video portál s videi se spankingu

Nakupte si vybavení pro spanking

Vybíráme z e-shopu