Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Fetišismus bot neboli retifismus

Fetišismus bot, tzv. retifismus, je třetím nejčastějším druhem sexuálního fetišismu (po fetiši na oblečení a gumu/latex). Např. v Česku existují tisíce lidí, pro které jsou právě boty hlavním erotickým stimulantem. Je zajímavé, že muži inklinují k fetišismu bot více než ženy a to v poměru 7:3. (zdroj: sexuální fetiše – anglicky)

Jak je to s footfetišismem?

Luxusní lodičky vzruší nejednu ženu.
Luxusní lodičky jsou vzrušující
pro nejednu ženu.

Retifismus – boty

Často dochází k chybnému používání pojmu footfetišismus v souvislosti s erotickým zaměřením se na boty. Retifismus se týká bot a noha v nich mnohdy ani nemusí být. Retifisté, či boot–fetišisté, jsou lidé abnormálně fixovaní na obuv a sexuálního vzrušení dosahují právě díky líbání, lízání či očichávání bot. V některých případech do nich mohou i masturbovat. Více o retifismu najdete v našem sexuologickém slovníku.

Footfetišisté mají rozkoš z krásných nožek.Footfetiš, to je rozkoš z krásných nohou.

Foot fetiš – nohy

Footfetišismus je o nohách bez bot. Foot–fetišisti se primárně zajímají o nohy, ať už holé či v silonkách. Nohy pak slouží jako hlavní stimul při sexu. Velmi oblíbenou praktikou je např. masturbace pomocí nohou (honění nohama, foot job).

Málokdy se však setkáte čistě s retifistou či footfetišistou. U fetišistů se obě záliby v různém poměru prolínají.


Video: Footfetiš scéna ze seriálu Sex ve městě

Druhy bot podle použití v erotických praktikách

Kozačky do BDSM studií i pro veřejné ponižování

Kozačky jsou nejčastějším typem bot, které se používají při sexuálních praktikách. Lze s nimi výborně provádět techniky Cock & Ball Torture a jedná se o nejoblíbenější boty mezi retifišty, jak muži, tak ženami.

Při hledání těch správných kozaček pro sexuální hrátky se řiďte tím, pro jaké erotické praktiky je budete používat. Latexové kozačky sahající až do půli stehen a s podpatkem vysokým 14 cm se hodí pro použití doma či BDSM studiích. Na dlouhé chození v nich příliš nepomýšlejte.

Naopak kožené kozačky s pevnou podrážkou, které vydrží i tvrdší zacházení, jsou vhodné např. do přírody, chcete–li svého otroka potrestat procházkou po lese ve vysokých botách.

Ceny kožených i latexových kozaček se pohybují od 1.500 Kč do 7.000 Kč. Pokud chcete ušetřit, pořiďte si kozačky z běžné konfekce a upravte si je pomocí cvočků, kovových chytů a řady jiných zajímavých doplňků. Obyčejné kozačky hned získají erotický nádech.

Lack kozačky se šněrováním.
Lack kozačky se šněrováním.
Latexové kozačky s platformou
Latexové kozačky s platformou
Kozačky s kapsou na kondomy
Kozačky s kapsou na kondomy
Domina v kozačkách
Domina v kozačkách

Ať už si pořídíte erotické boty z latexu, PVC, kůže či látky, vždy si je vyzkoušejte. Musí Vám sedět pohodlně na noze, nesmí mít žádné viditelné defetky a taky si zkuste, jestli je pro Vás vhodné šněrování či zvolíte raději zip. Obé má své výhody – šněrování je elegantnější, na druhou stranu zip umožňuje rychlé sundání a nandání, což využijí zejména lidé při public hrátkách a humiliation.

Lodičky na jehlových podpatcích

Roztomilé latexové střevíčky
Roztomilé latexové střevíčky

Čím vyšší a užší je podpatek u těchto typicky ženských bot, tím je fetišista bot spokojenější. Úzké, kovové tzv. jehlové podpatky jsou silným symbolem ženské sexuality. Často jsou spojované s dominancí. Jehlové podpatky jsou významnou součástí D/s erotických praktik. Ne vždy má boty žena na nohou, ale může je používat jako nástroj k mučení otroka, např. bodáním podpatkem do zad, zadku či nohou.

S nošením lodiček muži se setkáte u travestitů, transsexuálů a erotických praktik, kdy je muž ponižován při násilné feminizaci.

Domina mučí otroka Cock&Ball Torture
Domina mučí otroka praktikou Cock&Ball Torture

Boty pro Cock&Ball Torture

Cock and Ball Torture (CBT) je BDSM praktika, při které dochází k mučení penisu a varlat. Pro tyto hrátky využijete boty dvěma způsoby – při kopání a šlapání.

Při kopání do varlat je důležité, abyste nepoužívali boty s ostrou špičkou (např. koně) či železnou špičkou (glády, steely a mnohé jiné). Ke kopání do koulí se hodí sandále, gotick/punk styl či kozačky. Kopání způsobí otrokovi očekávanou bolest a při tom nenatrhnete či jinak nepoškodíte jeho varlata.

Šlapání po varlatech a penisu si vyžaduje nepoužívat boty s ostrým jehlovým podpatkem. Vhodné jsou naopak koně, holínky, či glády nebo steely. Pokud chcete používat při šlapání na varlata a penis kozačky či lodičky, doporučujeme netýrat otroka podpatkem.

Trampling praktikovaný netradičně na ženě jako otroku.Trampling praktikovaný netradičně na ženě.

Boty pro trampling

Tramping je šlapání dominantního partnera po subíkovi. Nejčastěji se šlape po zádech, hrudníku a břichu. Výjimkou ovšem není ani šlapání po obličeji, kdy je otrok donucen boty olízat. Pro trampling můžete použít jakékoliv boty. Výběr záleží na tom, jak moc chcete otrokovi působit bolest. Ploché boty s velkou podrážkou lépe rozloží váhu šlapajícího partnera. Ke zvýšení bolesti při si nazujte boty na vysokých jehlových podpatcích.

Boty pro role play

Motorkáři, sedláci, kovbojové a mnohá další povolání či styly života mají charakteristické oblečení, a hlavně boty. Velké množství erotických kostýmů pro praktiky role play je inspirováno právě těmito styly a stylové boty při těchto hrátkách dokonale dotvoří atmosféru.

Při cowplay, kdy je submisivní jedinec stylizován jako dobytek, využijete farmářské holinky. Levné gumové holínky koupíte za 500 Kč, dražší holínky z kaučuku stojí okolo 2 000 Kč.

Jezdecké a motorkářské boty si pořiďte, když se chystáte na pony play a dog play hrátky. Používají se společně s maskami ve tvaru příslušného zvířete. Gumové jezdecké boty pořídíte od 600 Kč. Motorkářské boty jsou už dražší záležitost, zaplatíte za ně kolem 2.500 Kč.

Luxusní lodičky Ainsey T s análním kolíkem
Lodičky Ainsey T s análním kolíkem

Kde hledat boty do postele?

Sexy kozačky, latexové střevíčky a boty pro dominy najdete v sexshopech a BDSM shopech. Pro holínky, hasičské a motorkářské boty si samozřejmě zajděte do běžných obchodů, protože tato obuv neslouží primárně pro erotické uspokojení.

Tak mohou dopadnout boty o které se nestaráme
Tak mohou dopadnout boty, o které se nestaráme.

Jak se o obuv správně starat

Tělní tekutiny, bláto, déšť a mnoho dalšího boty ničí. Abychom nemuseli kupovat nové příliš často nebo abychom zabránili poškození našich milovaných kousků, je třeba se o ně správně starat.

Špinavé boty je nejdříve očistěte namočeným hadříkem, přičemž platí, že špína se stírá, nikoli drhne. Pro boty z latexu, kůže či PVC platí stejná pravidla jako pro jiné oblečení - nepoužívat drsné kartáče a nechávat vyschnout při pokojové teplotě.

Leštění a navonění

Krém na boty je sehnání v každé prodejně obuvi
Krém na boty je sehnání v každé prodejně obuvi

Leštění přichází v úvahu u bot gumových, latexových, kožených, koženkových či u lacku. Na všechny typy existují přímo určená leštidla a rozhodně není dobré používat jen jedno pro všechny. Pokud máte boty v nestandardní barvě, použijte bezbarvé leštidlo.

Leští se za pomoci houbičky. Nezapomeňte, že kožené boty je dobré jednou měsíčně naimpregnovat, díky čemuž vám kožená obuv vydrží i léta a bude pořád stejně krásná a to ať ji používáte při sexuálních hrátkách neustále nebo jednou za čas.

Po každém použití či ošetření obuvi je dobré nechat ji na den či alespoň na 12 hodin odpočinout. A samozřejmě se vždy vyplatí používat kvalitní deodorant na nohy.

Kolik bot máš, tolikrát se uděláš

Boty při erotických praktikách nemusí používat jen fetišisté a příznivci BDSM. I když vám výše uvedené praktiky nic neříkají, nad botami v posteli nelamte hůl. Mnoho žen sní např. o sexu s hrdinou, typicky s hasičem. Pořiďte si mohutné hasičské boty a vstupte do ložnice oděni jen do těchto bot. Spokojení budete jistě oba.

Odkazy

Zaujaly Vás erotické boty, fetišismus bot a nohou? Mohlo by se vám hodit i následující:

Vybíráme z e-shopu