Kouzlo nemravných malůvek: Okořeňte si předehru bodypaintingem

Zmalujte svou polovičku k nepoznání! Dnes si popovídáme o bodypaintingu, který dokáže obyčejnou milostnou předehru povýšit na umělecký akt. Přečtěte si, proč je malování na tělo tak sexy a kde seženete ty správné barvy.

Kouzlo nemravných malůvek: Okořeňte si předehru bodypaintingem

Ještě před tím, než se na svou polovičku vrhnete, můžete jí napsat vulgární básničku na záda nebo namalovat sprostý obrázek na bříško. Nemusíte být žádní vystudovaní umělci ani nepotřebujete profesionální barvy. Bohatě vám postačí nadšení, trocha kreativity a cokoliv, co za sebou nechá barevnou stopu.

Malování na tělo jako milostná předehra

Pod pojmem bodypaiting si mnozí vybaví rozsáhlá díla vysoké umělecké kvality. Erotický bodypaiting je však o něčem úplně jiném. Proč byste se taky měli “drbat“ s něčím, co záhy rozmažete při divokých kopulačních pohybech?

Pokud už dlouho dumáte nad otázkou, jak ozvláštnit vaše společné chvilky, vyzkoušejte to. Ano, pečlivé hospodyňky představa barevného svinčíku v posteli nejspíš nenadchne, ale i na takový problém máme řešení.

Erotický bodypainting
Nebojte se ušpinit, všechno se dá umýt. 

Krok 1: Vybíráme barvy na tělo

Není barva jako barva. Některé je možné slízat, jiné dokážou uspokojit specifické fetiše. Pojďme se podívat na to, čím vším můžete zkrášlit vaše nahá těla.

Při výběru barviček opatrně

Jestli vás představa malování na nahé tělo zaujala, vřele doporučujeme po sobě nepatlat barvičky, které jste potají ukořistili v pokojíčcích vašich potomků. Ty mohou obsahovat škodlivé látky, které při kontaktu s kůží vyvolají alergickou reakci.

Prstové barvy

Prstové barvičky jsou primárně určené malým dětem, kterým pomáhají rozvíjet hmat a manuální schopnosti. Skvěle však poslouží i nadšeným sexuálním experimentátorům. Seženete je v základních barevných odstínech a jejich největší výhodou je to, že se snadno smývají z těla i oblečení. Dostupné jsou i ve větším objemu (1 litr), což je ideální pro “malíře“, jejichž plátno je trochu kypřejší.

Barvy na obličej

Barvy na obličej mají mnoho podob. Koupíte je v paletkách, tubách nebo tyčinkách. Kryjí podstatně lépe než prstové barvy, nicméně jsou dražší a hůře se smývají. Vyrábějí se v mnoha barevných odstínech a některé dokonce svítí. Ve velkém balení je pravděpodobně neseženete, ale na pár prasečinek rozhodně vystačí.

Slíbatelný bodypainting

Slíbatelný bodypainting je hit všech ložnic. Vaše veledíla nemusíte po radovánkách pracně drhnout ve sprše, barvičky jsou totiž jedlé. Veškeré umění tak skončí v bříšku. Barvy na bázi cukru a potravinářských barviv jsou pro erotické hrátky nejvhodnější, ale 100% krytí u nich nečekejte. Mlsné jazýčky však potěší výtečná chuť a rozmanité příchutě (čokoláda, jahody, vanilka, banana split, cukrová vata atd.)

Tekutý latex

Tekutý latex si zamilují především BDSM příznivci, kteří zatouží po kapce umění. Po zaschnutí (které je mimochodem taky pekelně vzrušující), se na těle vytvoří gumová vrstva. Kromě malůvek a nápisů tak můžete tvořit i vlastní latexové outfity. Malou nevýhodou je to, že přírodní latex může způsobovat alergické reakce a při sloupávání vás potahá za chloupky.

Dobroty z lednice

Pokud nechcete do speciálních barev investovat ani korunu, vystačíte si s tím, co najdete doma v lednici. Kreslit na tělo můžete klidně šlehačkou, sirupem, marmeládou nebo Nutellou. Vždy však odhadněte své chutě, protože pokud se něčím napatláte od hlavy až k patě a následně všechno slížete, může se vám surovina zprotivit (riskujete nevolnost).

Wax Play: Malovat můžete i voskem

Kdo by rád nestrkal prsty do roztaveného vosku? Malovat můžete také pomocí barevných svíčekstačí rozehřát trochu vosku a nechat ho odkapávat na tělo. Přečtěte si v našem článku o Wax Play, jak na to. Hrátky s voskem sice vymysleli přívrženci BDSM, ale potěšení přinesou i obyčejným smrtelníkům. Jen buďte opatrní – kombinace ložního prádla a otevřeného ohně vyžaduje jistou dávku obezřetnosti.

Malování na tělo
Vystačíte si i s jednou barvičkou.

Krok 2: Příprava místa

Je dobré počítat s trochou nepořádku. Předehra je od toho, abyste na to hupli rovnou a ne se mezi malováním a sexem ještě umývali. Pokud si nechcete zamazat čerstvě povlečenou postel, můžete přes ni přetáhnout staré prostěradlo, ručníky nebo sáhnout po něčem stylovějším – lakovaném ložním prádle. To je 100% nepromokavé, takže nehrozí prosáknutí ani tekutějších barviček.

Holka z moravy
Máte doma holku z Moravy? :)

Krok 3: Malířské náčiní

Štětceideální pro detaily a texty. K některým barvičkám štětec dostanete, pokud ho budete vybírat sami, sáhněte po štětcích s měkčími štětinkami – chcete být přece jemní a ne svůj protějšek poškrábat.

Houbičkyhoubičky využijete na větší plochy, případně stínování. Skvěle vám poslouží při práci se šablonami. Na trhu najdete přímo houbičky pro bodypainting, ale vystačíte si i s kuchyňskou houbou či houbičkou na makeup.

Prsty – nejlepší náčiní pro aplikaci prstových a jedlých barev jsou prsty. Nemůžeme vám zaručit dokonalý umělecký výsledek, ale rukama svou polovičku nažhavíte nejspolehlivěji.

Šablony na bodypainting

Jestliže vás zrovna nelíbá múza nebo máte obě ruce takříkajíc levé, zkuste to se šablonou. Stačí ji přiložit na kůži, vybarvit a krásný obrázek je na světě. Kde šablony sehnat? Hledejte je na internetu pod pojmem “šablony pro facepainting“ nebo si pořiďte tyto slíbatelné barvy, ke kterým šablonu dostanete rovnou.

Krok 4: Kde hledat inspiraci

Barvy, nástroje a prostor už máme. Kde hledat inspiraci? Při erotickém bodypaintingu nemusíte vytvářet žádné precizní malby – tady jde hlavně o netradiční a jemné doteky.

Zahrňte svou polovičku prasárničkami

Napište své lásce na kůži sprostý rým nebo zavzpomínejte na dětství, kdy jste na školní tabule čmárali primitivní vulgarismy.

Prcat
Sprosťárnami nešetřete!

Namalujte si spodní prádlo

Titěrná podprsenka s příchutí čokolády, jahodová tanga či šlehačkové trenýrky? Malování, a hlavně konzumace sladkého prádýlka, vás oba pořádně nažhaví.

Vyrobte si obraz na stěnu

Budete potřebovat papír vetších rozměrů nebo plátno. Namatlejte barvu na zadek, prsa či jiné partie a obtiskněte se na bílou plochu. Nechte zaschnout a tadá – máte obraz na stěnu, který by nenamaloval ani Picasso! 

Malování zadkem
Zvěčněte si prdelky na památku

Orgie jako z cirkusu

Nejjednodušší forma erotického bodypaintigu je lití nebo stříkání barev na tělo. Výhodou je, že se nemusíte soustředit na umělecké provedení, ale prostě jen patlat, matlat a cákat barvy.

Jako by ji postříkal klaun, že?
Jako by ji postříkal klaun, že?

Malování na obličej

Buďte kýmkoliv – klidně mrouskající kočička nebo statný gorilí samec v říji! Na face painting jsou ideální speciální barvy na obličej, které dobře drží i kryjí. Namalovat na tvář rysy divoké šelmičky je sice trochu pracnější, ale garantujeme vám, že na tyhle hrátky jen tak nezapomenete.

TIP: Milovníci komixů a fantasy se mohou vpasovat do role svých oblíbených hrdinů. Zazařte jako Iron Man nebo sexy Avatarka!

Bodypainting zebra
Taková zebřička je snem každého lovce

Krok 5: Jdeme malovat

A jde se na to. Odložte telefony, zatáhněte závěsy, svlečte se do naha a nechte pracovat své fantazie. Na závěr pro vás máme ještě dvě užitečné rady, jak si umělecké hrátky vychutnat co nejlépe.

Opatrně! Barvičky na tělo sice nejsou škodlivé pro kůži, na citlivé sliznice však nepatří. Až se na sebe vrhnete, hlídejte, aby se barvy nedostaly do vaginy – nechcete si přece uhnat nějakou mykózu.

1. Uhádneš, co kreslím? (hra s jedlou barvou)

Zaslepte své polovičce zrak (třeba maskou na oči) a nechte ji hádat, co malujete. Neuhodla? Nevadí, barvu slízněte a začnete znovu. A co je na tom tak skvělého? Pokud vyřadíte zrak z provozu, ostatní smysly se zbystří. Malování i smyslné “odstraňování nátěru“ jazykem tak bude neuvěřitelně příjemné - dokonce až tak, že ten na koho malujete, bude úmyslně hádat špatně.

TIP: S maskou na oči si nevšimne vašeho uměleckého antitalentu.

2. Svázaná omalovánka (hra s jakoukoliv barvou)

Než se pustíte do umělecké seance, svou lásku pořádně svažte – a to nejlépe dlouhým bondage lanem. Na těle tak vzniknou plochy, které můžete vybarvovat, aniž byste přetáhli. A až svou oběť osvobodíte z provazů, zůstanou na těle zajímavé různobarevné tvary. Gratulujeme, právě jste se stali abstraktními umělci! :)

Body Painting
Díky bodypaintingu může být umělcem opravdu každý.
Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky