Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Víte, proč chodí Mikuláš a jaká legenda se o něm traduje? Je pěkná, jistě založená na pravdivé události. Během historie však z ní byly vypuštěny některé "detaily", aby byla legenda použitelná i pro děti. Nicméně právě tyto okolnosti dodávají celému příběhu na smyslu. My jsme tyto důležité detaily pro Tebe vypátrali a nyní Ti je předkládáme ke zvážení.

Nevinná kočička? Spíše by potřebovala naplácat.
Broskev k nakousnutí. Nevinná andělská kočička? Spíše by potřebovala erotický výprask nějakou plácačkou na spanking.

3 ponaučení z mikulášské legendy

Jde o jednu z nejstarších a zároveň nejznámějších legend o sv. Mikuláši, která se dochovala:

Jeden zadlužený otec chtěl poslat své tři dcery do veřejného domu, aby mu pomohly splatit dluh a zároveň si vydělaly na věno. Mikuláš jim podle legendy hodil oknem sáčky se zlaťáky. Rodina se tak štědrým darem zbavila dluhů a zbylo i na věno. Na této legendě je založena tradice mikulášské nadílky.

A jak to bylo doopravdy? Okolnosti, které se časem vytratily nebo raději zatajily, jsou nyní exkluzivně jen v našem článku. Čtěte dál a uvidíte, že Mikuláš byl jen normální chlap, který si rád užíval. Ale taky dokázal nést následky svých činů a postarat se o ženy.

Sexy andílek přece nemusí být jen ženského pohlaví. Tak co dámy - daly byste si říct?
Sexy andílek přece nemusí být jen ženského pohlaví. Tak co dámy - daly byste si říct? Já bych se možná přemluvit nechala.

Hezké holky jsou v kurzu

Legenda praví, že otec poslal dcery do veřejného domu, aby ho zbavily dluhu a vydělaly si na věno. Ano, proč by se měl táta snažit celý život pracovat na zabezpečení všech dětí, když je jednodušší, aby si na to pak dcerušky vydělaly samy? Samozřejmě, že čím hezčí holky jsou, tím více v nevěstinci trhnou.

  • Ponaučení č.1: Máš-li dceru, pak dbej na její krásu, zvýší to její šanci na větší výdělky v budoucnu. A nemusí pracovat v pornoprůmyslu, i jako asistentka se uchytí líp, když bude hezká.

Obchodník nebo mnich, pořád je to jen chlap

Podle legendy hodil Mikuláš dcerám z okna balíčky zlata. Už ale neříká, z jakého okna je Mikuláš hodil. My jen víme, kam dámy šly – do nevěstince. Zřejmě byl tedy tam. Však proč by ne, byl to normální chlap.

  • Ponaučení č.2: Nenech se zmást oděvem nebo postavením muže. V každých kalhotách je penis.
Šimrání peříčky ráda nemám, ale od těchto pánů bych si to nejspíš nechala líbit.
Šimrání peříčky ráda nemám, ale od těchto pánů bych si to nejspíš nechala líbit.
 Něžné BDSM pomůcky pro zpestření sexu – masky, šimrátka, peříčka.

Nepodceňuj konexe

Celkově působí jako velká náhoda, aby nějaké cizí holky byly jen tak z lítosti obdarovány. Víc než lítost spíše fungují zásluhy. Tři mladé holky a jeden muž, to je hezká představa, že? Ony tři dívky nemohly být pro Mikuláše naprosto cizí, aby je jen tak obdaroval.

  • Ponaučení č.3: Když už chce holka za někým lítat, ať si vybere nějakou dobrou partii.

Měl Mikuláš potomky?

Nabízí se ještě jiná možnost: mohli si přece v tichosti užívat a nemuseli z toho dělat takové divadlo s vyhazováním balíčků na věno. Proč jim vlastně Mikuláš ty peníze dal? Měl snad jejich nutné vdavky na svědomí? Je to dost dobře možné, protože o možnostech antikoncepce v té době nemusíme ani debatovat – nestála za nic. Tři holky najednou, to zní jako slušný mejdan.

Přečti si také: Bizardní antikoncepce ze středověku.

Holky si užily, Mikuláš taky, a protože to byl správný chlap, nenechal holky s miminama na dlažbě. Samozřejmě, že se k nim nemohl veřejně přiznat, mohl ale aspoň holkám přispět na slušný život.

Troufneš si na tři holky? Uznej, že Mikuláš byl fakt frajer.
Troufneš si na tři holky? Uznej, že Mikuláš byl fakt frajer.

Tradice sexy čertic se dochovala dodnes

Oficiálně se pak stal biskupem a své tři ženy a jejich potomky tajně navštěvoval. Tradice, která se později ujala, přesně odráží jeho příběh. Mikuláš, který obdarovává děti, při sobě si vodí připomínku andělské krásy i ďábelských svodů a následků... ale takhle to dětem neříkejte :)

Vybíráme z e-shopu