Jak si v létě zašukat a neumřít na přehřátí

Jak si užít sex v létě bez odporného lepení se k sobě, neoblíbeného pocení a jiných nechutností? Jde to, věř mi. Jestli už se ti ale mozkové závity zavařily natolik, že tě nenapadá, jak při sexu uniknout vedru, dej si ledovou kávu a přečti si mé tipy.

Jak si v létě zašukat a neumřít na přehřátí

Znáš to, je žhavé léto, ve kterém i mouchy nemají sílu otravovat a šly na drink... Vysprchuješ se a za pár minut můžeš jít znovu. O romantickém doteku nemůže být řeč, protože se nesnesitelně lepíš. Vyrazit na rande je rozhodně pro silnější povahy. Chuť na sex by možná byla, ale v žádném případě se nechceš hýbat a dotýkat ani sebe, natož někoho jiného. Jak si užít sexu i v nesnesitelném vedru? Mám pro tebe pár praktických doporučení a také varování před klasickými zabijáky letního sexu.

Sex v létě nemusí být utrpení, pokud se nebudeš snažit podávat k obědu guláš s pěti a pivo a pak si ustlat na koberci a oblažit se misionářskou polohou. Co tedy kromě lehčího jídla doporučím? Vyhni se během dne alkoholu, zvol si vhodnou podložku, zamysli se nad polohou a měj po ruce něco ke zchlazení.

TAKHLE NE: Rozhodně bych se vyhla jakémukoliv alkoholu, v horkém letním dni je zabijákem sexu zejména pivo.

Ideální povrchy na letní sex

Pokud se potíš už jen v obyčejném stavu hibernace, je potřeba vybírat prostory pro šukání trochu opatrně. Nejlepší je u sexu stát, omezíš třecí plochy s jinými materiály. Když už se ale musíš válet a ležet, poohlédni se kolem sebe trochu praktičtěji.

Jaké prostředí a materiály do letního sexu určitě nebrat:

 • cokoliv umělého (potah pohovky, koberec),
 • tráva plná vlezlého hmyzu,
 • sluncem rozžhavená plastová lehátka,
 • písečné pláže, pokud nechceš být obalený jako řízek,
 • sex ve vodních nádržích, když nestojíš o infekce močového ústrojí.

Ve stoje zezadu a zároveň ve sprše - tomu se říká super kombinace do horkých dní.
Ve stoje zezadu a zároveň ve sprše - tomu se říká super kombinace do horkých dní.

Materiály vhodné jako podložky pro sex v horkých dnech:

 • vše měkké a savé (ručník, bavlněné povlečení),
 • chladná dlažba v kuchyni,
 • vana, sprchový kout (zkus madla do koupelny a neuklouzneš).

Mrkněte se na recenzi madla pro sex ve sprše od naší zákaznice:
"Madlo jsem pouzila, abych se mohla oprit o zed a manzel se tak mohl dostat za me, abychom si uzili nejakou tu sexy akci ve sprse. Vrele doporucuju poridit si i operku na nohu, aby mohl poradne prirazet!. Diky madlu jsem vydrzela stat pevne na miste. Stena v nasi sprse, zvlast kdyz je vlhka, mi to nikdy zrovna neusnadnovala. Uz jsme uvazovali, ze bychom ho pridelali na jedno z nasich francouzskych oken a trochu si zaradili.. ale co kdyz nas nekdo chytne?!? Jsem si jista, ze prijdeme na spoustu moznosti vyuziti. Super!"


Pokud miluješ pomazlení, ideální to v horkých dnech bude ve sprše, kde si teplotu vody navolíš přesně takovou, aby byla příjemná. K tomu trochu bublinek a rázem je na světě sexy okamžik.
Pokud miluješ pomazlení, ideální v horkých dnech bude ve sprše. Teplotu vody navolíš přesně takovou, aby byla příjemná. K tomu trochu bublinek a rázem je na světě sexy okamžik.

Polohy do horkých dní, u kterých se nepřilepíš

Pokud slyšíš větu "Nelep se na mně, je mi vedro!", romantické objetí si nech na jindy. Nejlepší polohy jsou takové, kde se moc nenadřeš a dotýkáš se co nejméně. Nic osobního, je prostě hyc.

TAKHLE NE: Přítulný misionář asi nebude to pravé. Nemám ráda ani klasického koníčka, protože při rajtování po chvilce dost nechutně kloužeme.

Na lajdáka

Oba leží na boku, muž za ženou. Ona má zvednutou horní nohu a drží se pod kolenem, on zasouvá zezadu.

Když si pod sebe dáš měkký ručník, tak to bude vcelku příjemné. Asi to není největší divočina, ale je to příjemná varianta na jemné oblažení. Něco podobného jako tato poloha v Sexypedii.

Zezadu ve stoje

Žena musí hodně našpulit zadek a pak se bude muži pronikat dobře a pohodlně.

Moje oblíbená poloha, která se mimochodem dá praktikovat tak nějak nenápadně téměř všude, mám-li sukýnku. Takže když máme to léto, užijeme si i večer na párty bez postele v příjemném chladu letní noci. Při této poloze se dá docela dobře podivočit a plocha dotyku je minimální. Je vynikající i pro silnější dámy, protože při prohnutí v zádech a vzpřímené poloze se nerovnosti na těle vyhladí. Pár tipů k poloze zezadu ve stoje v Sexypedii.

Na kuchyňské lince

Žena sedí na okraji linky, vzadu se opírá rukama, nohy má do praku. Muž má snadný přístup a nohy ji přidrží nebo si je opře o ramena.

Hodně slušná poloha na hluboký průnik a dráždění G bodu s minimem dotyku. Ovšem tohle je spíš pro hubené holčiny, tělo je dost ohnuté a v oblasti od prsou po pánev se špeky nerolují jen velmi hubeným. Každý ohyb je ve vedru na škodu a stékání potůčku fakt nechceme.


Ideální pozice na lízání. Pak už stačí jen vstát a zasunout...
Ideální pozice na lízání. Pak už stačí jen vstát a zasunout...

Vychytané chladivé doplňky ke žhavému sexu

Neobejdeš se bez zásoby ledu. Ať už použiješ kostky samostatně nebo je přidáš do nápoje, v létě bude mrazák rozhodně tvůj kámoš. Takže místo nacpání všech šuplíků masem v akci si nechej prostor pro více pytlíků na led. Mraženou zeleninu ti schvaluji, ta se dá v případě nouze přikládat na tělo také.

TIP: Inspiruj se zmrzlinovými hrátkami pro erotickou předehru.

Sladké hrátky

Zmrzlina vytažená z mrazáku v okamžiku, kdy jste oba uvaření a nechce vám už ani hnout, je rozhodně dobrý prostředek pro pauzu, ochlazení a navození nové chuti na píchačku.


Dámy - zmrzlina je úžasný prostředek jak svádět muže. Všichni se rádi dívají, jak něco lížete.
Dámy - zmrzlina je úžasný prostředek jak svádět muže. Všichni se rádi dívají, jak něco lížete.

Kostky ledu jako odměna pro toho aktivnějšího

Připrav si misku plnou kostek ledu. Ten, kdo je v danou chvíli pasivnější, si vezme kousek ledu do dlaně a hladí jím tělo uhnaného partnera. Minimálně schlazení čela je příjemné.

TIP: Víš, že kostka ledu je perfektní prostředek jak muži zesílit orgasmus?

Ledové frapéčko na nočním stolku

Kromě proklamovaného pitného režimu by bylo fajn zpříjemnit si sportovní aktivitu něčím chutným, co říkáš? :) Může se ti hodit:

 • ledový ovocný koktejl,
 • frapé,
 • z lednice vychlazený černý čaj s citrónem.

TIP: Příprava domácího frapé je snadná. Do mixéru dej hrst kostek ledu, dvě lžíce cukru, čtyři lžíce instantní kávy, deci studené vody. Mixuj asi minutu, vznikne ti úžasná kávová pěna. Do poloviny jí naplň sklenice, dolij mlékem z lednice.

V podstatě je to jednoduché a přesto spousta z nás podléhá předsudkům, že šukačka v létě je nechutná. Ale vůbec nemusí být. Říká se, že šťastný život se skládá z maličkostí. Ono to platí ve spoustě oblastí. I v sexu. Když si poskládáš pár vhodných pomůcek, bude tvůj letní sex rázem příjemnější.

Vybíráme z e-shopu