Masturbací proti bolestem hlavy

Už jste slyšeli o tom, že masturbace je zaručený prostředek na migrénu? Ano, i na mírnější bolesti hlavy funguje perfektně. Ale musí se provádět správně. A to vám dnes vysvětlím.

Masturbací proti bolestem hlavy

Spousta zdravotních potíží má své prameny v psychice. Únava, stres, hádky, problémy s financemi, v rodině, v práci... hlava z toho doslova bzučí. Nakládáš si toho hodně, čím dál víc, pořád si říkáš, že je to ještě v pohodě. Ale tělo se začíná ozývat. Hlava pobolívá, přidávají se další obtíže. A přitom je lék docela snadný. Masturbace. Ale ano, věř mi. Vysvětlím ti proč a co s tím. Na konci dostaneš návod na masturbaci takovou, že tě bolesti hlavy ihned spolehlivě přejdou.

Psychosomatika

Psychosomatika nám zjednodušeně říká, že je-li ti mizerně na duši, má se mizerně i tvé tělo. Cesta ven je snadnější, než se zdá. Zapomeň na ládování růžových pilulek na bolest hlavy. Řeš příčinu.

Nebudeme se tady zabývat psychologickými rozbory, ani si nečiním ambice vyléčit závažné choroby. Vůbec ne. Tady jde o drobné avšak přetrvávající bolístky, o kterých si často říkáme, že jsou normální a že to mají všichni. To je možné, ale věz, že ty můžeš být i bez nich.


Přesně tak to má vypadat - pěkně v klídku se do toho ponoř a buď poctivý.
Přesně tak to má vypadat - pěkně v klídku se do toho ponoř a buď poctivý.

Definice masturbace

Masturbace je jedna ze základních lidských potřeb. Sebeukájení ta nejněžnější možnost jak se věnovat sám sobě. A to naplno. Asi neexistuje jiná činnost, sport ani záliba, při které se člověku doslova vypne mozek a vnímá jen jedinou věc na světě – svůj klín. Ten se v podstatě stává centrem vesmíru.

Proč je onanie lepší než sex

Protože tě nikdo neruší. Do tvého prožitku se nikdo nemotá. Můžeš být 100% sobec. Tvé tělo má tvou plnou pozornost, kterou nemusíš ještě oddělovat pro někoho jiného. Tempo, délku trvání, načasování atd., vše se řídí jen tebou. Vše je tady jen pro tebe.

Čím je masturbace tak prospěšná

Právě proto, že tvé tělo má tvé stoprocentní vědomí. Celé dlouhé dny jej přetěžuješ a jen málo o něj pečuješ. I když se ti zdá, že to tak není, tak věz, že by si zasloužilo mnohem více pozornosti. Tělo to moc dobře ví a proto tě za tyto chvilky, které mu věnuješ, oplácí slastnými pocity.


Dopřej té své kundičce potěšení, jaké má nejradši, a ona se ti odmění úžasonu slastí.
Dopřej té své kundičce potěšení, jaké má nejradši, a ona se ti odmění úžasnou slastí.

Návod na léčivou masturbaci

Jak už jsme si řekli, klíčem k úspěchu je věnovat si maximální pozornost a péči. Je tedy úplně k ničemu se pustit do masturbace za pracovním stolem a u toho vyřizovat telefonáty v domnění, že splním povinnost péče o své tělo a uleví se všemu tomu napětí, které se mnou cloumá. Na tohle zapomeň. Spíše se zaměř na následující pravidla:

 • Najdi si na sebe čas a klid, vypni okolní svět.
 • Je úplně jedno, kolik času si na sebe najdeš. Důležitá je tvá poctivost a důslednost v tom, že se budeš věnovat opravdu jen sobě.
 • Najdi si tiché místo, dovolená je maximálně příjemná hudba, která ti navodí relax.
 • Najdi si místo, kde je ti příjemně a kde se umíš uvolnit.
 • Pohraj si se sebou pomalu, s citem, s láskou.
 • Po dobu sebeukájení se věnuj jen tomu prožitku, prociť jej naplno.
 • Nemysli na nic jiného než na to, jak je ti teď dobře.
 • Nespěchej, nekoukej na hodinky.
 • Orgasmus si vychutnej naplno, jako by to bylo to jediné, na čem tady záleží.
 • Zůstaň pak ještě v klidu alespoň chvíli, nech vše doznít.
 • Hluboký nádech, výdech a pomalinku se vrať do světa.

Prostě to dělej poctivě!

Koho po takové masturbaci ještě bolí hlava, ten to dělal blbě!

Jsou to banality, zbytečnosti, kravinky? Ano, žijeme v rychlém a instantním světě, takže péče o sebe sama jde do pozadí. Chápu, že máš nabitý program. Ale 10 minut denně sám sobě věnovat můžeš, ne?

Dej si spíš jinou otázku: Dovolíš sám sobě deset minut slasti denně? Kolik potěšení sneseš, aniž by tě to trápilo jako ztráta času? Kolik dobra sneseš?

Sebeukájení jako cesta ke šťastnému životu

Z maličkostí se skládá život. Když nevíš kudy kam, běž si vyhonit. Situaci to nevyřeší, nic to vlastně v tu chvíli přímo nezachrání. Ale ty uděláš malý krůček zase zpět k sobě a tím se můžeš přiblížit k nalezení správného řešení toho, co tě zrovna trápí.

Masturbace není žádná věda, ale jak vidíš, zabíhá dost do filozofie. No... a není to nádhera? :) JE TO NÁDHERA!


Související hračky