5 poloh pro unavený penis

Může se stát, že penis už prostě nemůže. Příliš venká únava, prošukaná celá noc nebo cokoliv jiného. Pak už nestojí tak pevně, jako bys chtěl a přesto chceš píchat. No proč ne, jde o to jen zvolit vhodnou polohu.

5 poloh pro unavený penis

Dnes to nebude o pomůckách, které pozvednou chuť. Zaměříme se na konkrétní pozice při milování, u kterých až tak nebude vadit, když ho máš jak se říká "na houbaření". Méně tvrdý penis se děje každému a patří to k životu.

Nechci se bavit pořád jen o vrcholech rozkoše a pérech tvrdých jako kámen, když sama moc dobře vím, že reálný život je jiný. A protože zlaté pořekadlo říká "Nemusí stát, stačí když pevně visí", věnujme se dnes právě těm polohám, u kterých penis nemusí trčet nahoru jako stožár.


Pokrčená kolena hezky rozevírají kundičku
Pokrčená kolena hezky rozevírají kundičku

Bandalír, Bandoleer

Sexuální poloha, při níž si žena lehne na záda, zvedne obě nohy a opře je muži o hruď. Muž klečí před ní. Bandalír je závěsný řemen. Partner se při této poloze „věší na partnerku“.

Zatímco žena odpočívá s nohami na jeho hrudi, muž si položí předloktí na její kolena a tlačí dolů. Čím více je stlačí dolů, tím větší potěšení jí nabízí. Mění tak úhel penetrace a snáze zasahuje bod G. Pánové, dejte pozor, ať partnerku nedostanete do nepohodlné, bolestivé polohy, sledujte její reakce. Žena může popadnout mužovy boky a kontrolovat tak rychlost, rytmus i hloubku

Tato pozice je relativně snadná a nevyžaduje od vás velkou ohebnost. Je to skvělá pozice ke dráždění ženina bodu G.


Při téhle poloze si neodřeš kolena
Při téhle poloze si neodřeš kolena

Kluzká bradavka, Slippery Nipple

Sexuální poloha pro unavené ženy, které se nechtějí moc namáhat. Stačí si lehnout na kraj postele, muž si k ní sedne či klekne a žena mu obtočí nohy kolem boků. Muž má plnou kontrolu a plný přístup k ženiným ňadrům, ženy mají pohodlnou postel a s trochou štěstí i šikovného chlapa.

Kočička, Cat

Sexuální poloha velice podobná misionáři. V tomto případě se ale nebude přirážet.


Kočička je mazlivá poloha, kde více než o penis jde o klitoris
Kočička je mazlivá poloha, kde více než o penis jde o klitoris

Muž leží na ženě. Vytáhne se nahoru tak, jak dokáže, aby ho to nebolelo. Jeho penis, který by normálně mířil nahoru, bude mířit dolů. Pak místo aby přirážel, začne pánví vykrucovat kruhy. Stimuluje tak ženin klitoris.

Tato pozice ženě skoro stoprocentně zaručí skvělý orgasmus. Muž ale musí být opatrný a hýbat se hodně pomalu. 

Další názvy pro tuto polohu: technika koitálního zarovnání, Coital Alignment Technique, broušení kukuřice, Grinding the Corn.


Pro ženu je tato poloha nesmírně příjemná a pro muže znamená jen pár nenáročných pohybů
Pro ženu je tato poloha nesmírně příjemná a pro muže znamená jen pár nenáročných pohybů

Rozštípnutý bambus, obrácené mambo

Tato sexuální pozice je velice podobná kříži. Žena si lehne na záda.Muž jí obkročmo sedne na jednu nohu, zatímco druhou si dá na ramena. Muž kontroluje rychlost a hloubku. Žena ho může popadnout za boky, nebo si prostě hodit ruce za hlavu a užívat si.

V angličtině se tato pozice nazývá Splitting Bamboo, resp. Reverse Mambo.

Zadní vrátka, obrácený misionář

Při této sexuální poloze si žena lehne na břicho a roztáhne nohy. Muž si jí lehne na záda, nohy mezi jejíma nohama, a vstoupí do ní buď análně, nebo vaginálně. Opře se o ruce, aby svojí vahou nezavalil ženu a nezpůsobil jí potíže s dýcháním.

Žena jenom leží a užívá si. Většinu kontroly má v rukou muž, ale ženy rozhodně nejsou bezmocné:

  • Pohybem boků mohou měnit úhel penetrace.
  • Když posunou kolena nahoru, snáze zvednou boky do vzduchu. V takovém případě mohou přirážet spolu s mužem.
  • Pomůže jim také, když se zapřou o zeď, nebo čelo postele.

Když žena pěkně našpulí prdelku, penis vzkouzne dovnitř sám
Když žena pěkně našpulí prdelku, penis vzkouzne dovnitř sám

Dámy, zkuste měnit roztažení nohou. Čím více je roztáhnete, tím hlouběji se muž dostane. Čím blíže k sobě budou, tím těsnější pocit bude mít muž kolem penisu. Pro mnohé je to velice příjemné. Když si pod boky vložíte polštář, změníte úhel pronikání.

Tato poloha je velice podobná žokeji, nabízí ale jiný úhel i druh přirážení. Muž se může u žokeje více vyřádit, ovšem ani tato pozice jeho divokosti nezůstane mnoho dlužna. Poloha může být i velice intimní a romantická, záleží na tom, co preferujete. 

V angličtině se tato pozice nazývá Rear Entry, resp. Reverse Misionar.

Jak zajistit snadný průnik, i když penis není zcela pevný

Nakonec jeden praktický tip pro snadný průnik ne zcela pevného penisu do vaginy. Pokud bude žena stažená a suchá, nedostaneš se do ní nikdy. Musíš její kundičku nejprve pořádně uvolnit a roztáhnout. Je už jen na tobě, jestli použiješ ruce nebo robertek. Pokud není dostatečně navlhčená sama sebou, použij vlastní sliny nebo lubrikant.

Do vlhké a rozježděné kundičky pak zajedeš raz dva :)

Mimochodem databázi milostných poloh máme vcelku slušnou. I s obrázky :) Mrkni do sexypedie.

Vybíráme z e-shopu