Jak ztlumit hlasitý sex, když nechcete probudit dítě?

Máte doma malé dítě a ptáte se, jak ho při sexu nevzbudit a přesto si to pořádně užít? Poradíme vám, jak ztlumit hlasitý sex.

Jak ztlumit hlasitý sex, když nechcete probudit dítě?

Po dlouhém dni vaše dítě konečně usnulo a vy se tak po špičkách odplížíte do ložnice. Snažíte se všechno dělat v absolutní tichosti, ale stejně nakonec něco vrzne nebo vám unikne trochu toho slastného sténání. Pokud má dítě lehké spaní, je všechno v háji. Probudí se, začne plakat nebo rovnou přiběhne a erotický náboj je pryč a vy si jen sklesle řeknete - hm, tak dneska zase nic...

Veškeré metody na utlumení hlasitého sexu záleží na tom, jak je dítě velké a jakou má náturu. Mnoha párům stačí, když dítě usne a pak si v klidu udělají "to svoje" za zavřenými dveřmi ložnice. Pokud má ale dítě lehké spaní a vzbudí ho jakýkoliv zvuk, tak si nejspíš budete muset najít efektivní systém, jak vykonat onen akt pro uspokojení svých choutek bez jeho probuzení. A právě v takovém případě se vám mohou hodit následující rady.

Nejlepší místa pro milování

Nejvhodnější je samozřejmě bezpečí vaší ložnice. Zkuste však opustit postel, obzvláště když vrže. Pak totiž můžete tlumit svoje vlastní projevy jak chcete a sex bude stejně hlasitý. Klidně se přesuňte na podlahu, ale dávejte si pozor na koberce - můžete si lehce odřít kolena a lokty. Jako ochrana před zraněním vám pomůže deka nebo ručník.

TIP: Za vyzkoušení stojí i koupelna - romantika ve sprše či vaně je super a zvuk tekoucí vody navíc zapůsobí jako tlumič decibelů.

Pokud ložnici sdílíte se svým prckem, tak si zasexujte třeba v obýváku nebo kuchyni. Jestliže to ale nejsou samostatné místnosti s možností zavření dveří, tak si to nejspíš užijete méně, protože budete muset být neustále ve střehu. Kdykoliv totiž může přicupitat vaše dítě. Ideální je, když nebudete úplně nazí, pokud u vás doma není nahota na denním pořádku.

Sex v kuchyni
Pokud ložnici sdílíte se svým prckem, tak si zasexujte třeba v kuchyni.

Jak ztlumit zvuky při sexu?

Jaký zvuk má nejlepší sex? Jako když běžíš v žabkách na autobus. Bohužel, toto nyní nebude náš případ. Co tedy s tím? Je fajn zvuky při sexu skrýt za něco jiného. Naučte dítě spát u puštěné televize nebo zapnuté pračky.

Když si na tyto zvuky zvykne, tak ho pak většinou neprobudí ani nějaké to vrznutí, heknutí nebo plácnutí vylouzené během vašich hrátek. Pokud si to pak budete chtít rozdat trochu divočeji, stačí zapnout televizi nebo pračku jako kulisu. V jiných zvucích bude přirážení alespoň trochu zanikat.

Sex na pračce
Zapnutá pračka zafunguje jako skvělý tlumič zvuků vydávaných při sexu.

Jak utlumit křik ženy

Za mě – není lepší sex, než když si můžu pěkně zakřičet. A nemám ráda, když se musím hlídat. Daleko raději mám, když se můžu úplně zpustit. Abych tedy neprobudila dítě hlasitým sexem, tak jsem vyzkoušela různé "tlumiče".

Polštář se hodí obzvlášť v případě, kdy je žena na břiše a může tak do něj zabořit obličej. Nejvhodnější je nadýchaný prodyšný polštář, který je zároveň dost velký – to je pohodlné, funkční a nebudete se dusit. Místo polštáře můžete použít i mužskou ruku. Zacpat ženě pusu rukou je pěkně rajcující, jen to nemá tak dobrý tlumivý efekt.

Rozhodně nedoporučuji roubík. Kdyby vás dítě načapalo, tak vidět maminku s plastovou koulí v puse a řemínky kolem hlavy asi nechce. Slyšela jsem třeba o jablku, že se pak jako tváříme nenápadně, že v posteli papáme jablíčko. Upřímně – jestli nechcete dítěti zprotivit jablka na celý zbytek života, nedělejte to.

Hlasité vzdechy můžete utlumit třeba peřinou nebo polštářem.
Hlasité vzdechy můžete utlumit třeba peřinou nebo polštářem.

Aby dítě nepřicupitalo v nejlepším

Pokud se přes veškeré vaše tlumící pokusy dítě vzbudí, máte v podstatě dvě možnosti. Pokud je dítě malé a neumí chodit, tak začne akorát brečet nebo křičet a vy za ním budete muset doběhnout. V takovém případě je dobré používat chůvičku, která vás na to upozorní.

Pokud je dítě větší a umí chodit, tak hrozí, že se půjde podívat, co že se to u vás děje. Pak je nejlepší zamykat dveře, aby k vám jen tak nevpadlo. Budete mít aspoň chvilku na to se trochu zakrýt, než ho pustíte k sobě. I tady může pomoct chůvička, která vás včas upozorní na pohyb v dětském pokoji. Podobně může zafungovat i plyšák s rolničkou schovaný za dveřmi dětského pokoje. Jakmile dítě otevře dveře, rolnička cinkne.

Souhrn opatření proti hlasitému sexu

Ve výsledku bych řekla, že i s dítětem v domě si můžete užít skvělý sex, jen se budete muset krotit v některých tužbách. Třeba složité shibari bondáže či latexové oblečky si nejspíš budete muset nechat na dobu, kdy bude dítě větší... Hlavní je ale nestresovat se a být v klidu.

  • 1.  Používejte tlumiče zvuku (třeba polštář) nebo pusťte jiný zdroj zvuku.

  • 2.  Pokud doma bežně nechodíte nazí, moc se nesvlékejte, abyste mohli v krizové situaci dělat, jakože nic.

  • 3. Vymyslete mechanismus, jak poznat, že je dítě na cestě za vámi nebo jak jej případně zbrzdit. Někdy pomůže prostě jen zamknout.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu