Mersey

Mersey

Postelová čarodějka

Kdysi jsem byla moc cudná a stydlivá. Pak jsem si prošla od vanilky po otrockou smlouvu a můžu vám říct jediné - šukejte, co to jde! Každá minuta bez sexu je promarněný čas.

Díky různým lidem se mi podařilo postupně odemykat zámky tajuplností a zvláštností sexu, které doslova změnily můj život. Dva nejcennější poznatky, které ovlivnily mou postelovou kariéru, jsem se dozvěděla ve fitku a u televize. Fakt že jo, tato dvě naprosto běžná místa můžou úplně přetočit vaši sexualitu do nečekaných rozměrů.

Ve fitku jsem měla skvělého trenéra, který mě občas chtěl doslova zničit. Nejdřív jsem ho nenáviděla, ale pak jsem se do jeho stylu vedení zamilovala (miluji silné vůdčí muže). Naučil mě, že "bolest nevadí". Jakmile jsem přestala řešit stres z bolesti, našla jsem v ní spoustu krásy a vzrušení.

Můj nejoblíbenější filmový seriál jsou Hvězdné války. A zde jsem se naučila, že "strach je cesta k temné straně síly". V posteli ráda čaruju a chci být bílá čarodějka, proto bylo potřeba se zbavit strachu.

A hádejte, co se v posteli stane s holkou, která se nebojí a užívá si bolest? 

... možná byste se divili, kolik chlapů o tom sní :) Věřte mi, že MOOOOOC!

:) takže holky – vyserte se na zbytečné strachy, depky, kňourání a rozjeďte to!

Jméno a příjmení:Martina
E-mail:mersey@vibratory.net

Články autora

Zvrhlé hrátky po sexu

Zvrhlé hrátky po sexu

28. 2. 2015 Mersey

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Rychlokurz pro začínající Dominanty

26. 2. 2015 Mersey

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Překvapení ve sprše aneb nečekaná rychlovka, která jej potěší

Překvapení ve sprše aneb nečekaná rychlovka, která jej potěší

24. 2. 2015 Mersey

Každý muž miluje, když si s "ním" žena hraje. Ideálně pokud se po něm nic nechce. Nemáte však ráda ležící pasivní mrtvolu? Vůbec to tak nemusí být, zajděte mu to udělat do sprchy. Bude to akční a bude vás to oba bavit.

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu

22. 2. 2015 Mersey

Večer si spolu u hezké hudby vychutnávali zmrzlinu, když najednou ji začal svlékat, sundal jí podprsenku. Než se nadala, měla na bradavce pár kapek roztopené zmrzlinky, kterou bleskurychle jemně olízal. A pak další. A znova. Za chvíli už ji měla i v klíně. A večerním dezertem se pro něj stala přímo ona.

S psychicky narušeným milionářem v posteli

S psychicky narušeným milionářem v posteli

17. 2. 2015 Mersey

BDSM může být krásná hra, ovšem ne pokud se jí ujme zakomplexovaný frajírek, který i přes všechny své úspěchy v budování bysnysu neumí mluvit s mladou holkou a počíná si spíše jako nedozrálý puberťák. Mám pro vás několik poučení z filmu 50 odstínů šedi. Buďte lepším Dominantem, než byl pan Šedý.

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

15. 2. 2015 Mersey

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

5 tipů jak si zamilovat polykání spermatu

5 tipů jak si zamilovat polykání spermatu

13. 2. 2015 Mersey

Taky nechcete po sexu v ložnici studovat, kam všude to dostřelilo? Nesnášíte drhnutí zaschlého semene z vaší kůže? Naučte se polykat ;-) Že neexistuje nic, co by s vámi pohnulo a přimělo "tu děsnou tekutinu" vzít do úst? Vsadím se, že naše tipy změní váš pohled na věc.

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu

11. 2. 2015 Mersey

Do postele jí donesl snídani a horkou kávu. Napila se a ještě než ji polkla, začal ji líbat na rty a trochu si vzal do svých úst. Oba je to rozesmálo a trocha kafíčka stekla po jejím krku až na prsa. Polibky následovaly neposedné kapičky a jakoby doufal, ať stečou co nejníže. Jeho jazyk horký od kávy způsobil na jejich prsou malé zemětřesení.

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

9. 2. 2015 Mersey

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadržený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Ultimátní randící rádce

Ultimátní randící rádce

4. 2. 2015 Mersey

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

29. 1. 2015 Mersey

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém. Ještě, že pro vás máme tyto spásné rady :)

3 situace, kdy by měl být chlap v posteli aktivní

3 situace, kdy by měl být chlap v posteli aktivní

27. 1. 2015 Mersey

Sex skomírá, stává se pomalu nezajímavým až útrpným a oba dva už trochu demonstrativně očekáváte, že ten druhý udělá iniciativní vstřícný krok. Znáte to pánové? Pojďme to změnit, trochu tu vaši ložnici nakopneme.


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu