Mersey

Mersey

Postelová čarodějka

Kdysi jsem byla moc cudná a stydlivá. Pak jsem si prošla od vanilky po otrockou smlouvu a můžu vám říct jediné - šukejte, co to jde! Každá minuta bez sexu je promarněný čas.

Díky různým lidem se mi podařilo postupně odemykat zámky tajuplností a zvláštností sexu, které doslova změnily můj život. Dva nejcennější poznatky, které ovlivnily mou postelovou kariéru, jsem se dozvěděla ve fitku a u televize. Fakt že jo, tato dvě naprosto běžná místa můžou úplně přetočit vaši sexualitu do nečekaných rozměrů.

Ve fitku jsem měla skvělého trenéra, který mě občas chtěl doslova zničit. Nejdřív jsem ho nenáviděla, ale pak jsem se do jeho stylu vedení zamilovala (miluji silné vůdčí muže). Naučil mě, že "bolest nevadí". Jakmile jsem přestala řešit stres z bolesti, našla jsem v ní spoustu krásy a vzrušení.

Můj nejoblíbenější filmový seriál jsou Hvězdné války. A zde jsem se naučila, že "strach je cesta k temné straně síly". V posteli ráda čaruju a chci být bílá čarodějka, proto bylo potřeba se zbavit strachu.

A hádejte, co se v posteli stane s holkou, která se nebojí a užívá si bolest? 

... možná byste se divili, kolik chlapů o tom sní :) Věřte mi, že MOOOOOC!

:) takže holky – vyserte se na zbytečné strachy, depky, kňourání a rozjeďte to!

Jméno a příjmení:Martina Pospíšilová
E-mail:mersey@vibratory.net

Články autora

Vzrušující tip na zvrhlé hrátky po sexu
28. 2. 2015 Mersey

Vzrušující tip na zvrhlé hrátky po sexu

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Rychlokurz pro začínající Dominanty
26. 2. 2015 Mersey

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Překvapení ve sprše aneb nečekaná rychlovka, která jej potěší
24. 2. 2015 Mersey

Překvapení ve sprše aneb nečekaná rychlovka, která jej potěší

Každý muž miluje, když si s "ním" žena hraje. Ideálně pokud se po něm nic nechce. Nemáte však ráda ležící pasivní mrtvolu? Vůbec to tak nemusí být, zajděte mu to udělat do sprchy. Bude to akční a bude vás to oba bavit.

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu
22. 2. 2015 Mersey

Zmrzlinové orgie jako předehra ke žhavému sexu

Večer si spolu u hezké hudby vychutnávali zmrzlinu, když najednou ji začal svlékat, sundal jí podprsenku. Než se nadala, měla na bradavce pár kapek roztopené zmrzlinky, kterou bleskurychle jemně olízal. A pak další. A znova. Za chvíli už ji měla i v klíně.

S psychicky narušeným milionářem v posteli
17. 2. 2015 Mersey

S psychicky narušeným milionářem v posteli

BDSM může být krásná hra, ovšem ne pokud se jí ujme zakomplexovaný frajírek, který i přes všechny své úspěchy v budování bysnysu neumí mluvit s mladou holkou a počíná si spíše jako nedozrálý puberťák. Mám pro vás několik poučení z filmu 50 odstínů šedi. Buďte lepším Dominantem, než byl pan Šedý.

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer
15. 2. 2015 Mersey

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna...

5 tipů jak si zamilovat polykání semene
13. 2. 2015 Mersey

5 tipů jak si zamilovat polykání semene

Taky nechcete po sexu v ložnici studovat, kam všude to dostřelilo? Nesnášíte drhnutí zaschlého semene z vaší kůže? Naučte se polykat ;-) Že neexistuje nic, co by s vámi pohnulo a přimělo "tu děsnou tekutinu" vzít do úst? Vsadím se, že naše tipy na polykání semene změní váš pohled na věc.

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu
11. 2. 2015 Mersey

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu

Do postele jí donesl snídani a horkou kávu. Napila se a ještě než ji polkla, začal ji líbat na rty a trochu si vzal do svých úst. Oba je to rozesmálo a trocha kafíčka stekla po jejím krku až na prsa. Polibky následovaly neposedné kapičky a jakoby doufal, ať stečou co nejníže.

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu
9. 2. 2015 Mersey

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadržený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Ultimátní randící rádce
4. 2. 2015 Mersey

Ultimátní randící rádce

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle
29. 1. 2015 Mersey

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém.

3 situace, kdy by měl být chlap v posteli aktivní

3 situace, kdy by měl být chlap v posteli aktivní

Sex skomírá, stává se pomalu nezajímavým až útrpným a oba dva už trochu demonstrativně očekáváte, že ten druhý udělá iniciativní vstřícný krok. Znáte to pánové? Pojďme to změnit, trochu tu vaši ložnici nakopneme.Mersey v sexypedii


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu