S psychicky narušeným milionářem v posteli

BDSM může být krásná hra, ovšem ne pokud se jí ujme zakomplexovaný frajírek, který i přes všechny své úspěchy v budování bysnysu neumí mluvit s mladou holkou a počíná si spíše jako nedozrálý puberťák. Mám pro vás několik poučení z filmu 50 odstínů šedi. Buďte lepším Dominantem, než byl pan Šedý.

S psychicky narušeným milionářem v posteli

Film 50 odstínů šedi představuje na jedné straně pokus o romantický vztah, na druhé straně údajně tvrdé BDSM praktiky. Ani jedno z toho zde však nefunguje.

Víte proč to těm dvěma ve filmu nevyšlo? Ten namistrovaný floutek totiž neumí komunikovat a i když má přes 13 let zkušeností v D/s vztazích, nezná základní pravidla nutné k jejich fungování. Nenechte si balamutit hlavu Hollywoodskými tvůrci a buďte lepší!

Mluvte otevřeně o svých představách, jinak očekávejte průser

Nejdůležitější aspekt jakéhokoliv vztahu je komunikace. Ta zde však zkolabovala hned na začátku. Rozpad se pak už nedal zastavit. No jasně, o čem by pak byly tři díly bestselleru.

Pojďme se podívat na tu nesmyslnost na začátku příběhu:

Onen bohatý mladík Christian se vyjádřil, že se mu podařilo vystavět úspěšný bysnys díky lidem. Lidé jsou v podnikání nejdůležitější. A to on vždy dobře zvládal – vycházet s lidmi a využít jejich maximální potenciál.

Zajímavé, že pak při rozjíždění vztahu s mladou studentkou Anastasií tuto schopnost nepoužije. Proč jí rovnou neřekl, že nechce trvalý vztah a hledá holku jenom na šukání? Nechal ji žít v domění, že spolu můžou randit. Sice se tomu jakoby brání a říká, že není na romantiku, ale jeho vystupování působí křečovitě a nejednoznačně. Pak si ona klidně může myslet, že sice za zvláštních okolností, ale začínají spolu chodit.


Nevyjasněné představy jsou spolehlivým zabijákem vztahu
Nevyjasněné představy jsou spolehlivým zabijákem vztahu

Poučení

Hned na začátku vztahu si oboustranně odkryjte karty a řekněte si, oč vám jde. Stačí si vzájemně říct: "Hledám kluka na randění, vlastně hledám lásku." "Chci nezávazný vztah, sex, nemám zájem cokoliv mimo to rozvíjet." A hned na začátku by bylo jasno! Jasně, že filmaři potřebují zápletku a kdyby si to takto řekli na začátku, tak by nebylo o čem točit. Ale vy o ve svém životě udělejte líp!

Přiměřenost a odhad je základ úspěchu

Když je jeden z partnerů zkušenější a mnohem dál než druhý, tak MUSÍ toho druhého šetrně a citlivě vést! Jinak to celé půjde do háje!

Když jste zkušený Dominant, několik let vás vedla zajetá Domina, už jste sám vystřídal pár čubiček, a přijde vám pod ruku SM technikami nepolíbená husička, ke všemu panna, tak ji proboha nemůžete hned cpát D/s smlouvu!

Nemusíte ji o svých bizardních zálibách naplno nic vykládat rovnou na začátku. Stejně netuší, o co jde a akorát ji vyplašíte. Jděte na to pozvolna. "Líbí se ti plácnutí po zadečku? Můžu tě třeba zatáhnout za vlasy?" Taky ji hned na druhém rande nezačněte svazovat a mrskat!


Když mrskání uspěcháte, rozlučte se s jejím nadšením pro SM
Když mrskání uspěcháte, rozlučte se s jejím nadšením pro SM

Poučení

Když už vám nějaká puťka stojí za tu trpělivost a bez ní si svoje sadistické hry nedokážete představit, tak na ni musíte pomaloučku, polehoučku. A počítat s tím, že to třeba i pár měsíců potrvá.

Přirozená dominance je "da best", hrané divadlo vám žádná nepozře

Tvářit se jako nedostupný miliardář, dělat tvrdá neosobní gesta a pak se zapomenout a začít se na ni uprostřed výprasku mile usmívat? Notaaaak, na to vám přece žádná nenaletí.

Vážně si myslíte, že si vybudujete úctu hodnou Dominanta, když ji při hře s plácačkou budete láskyplně líbat na krk? Jak si vás má vážit, když se ve vás nevyzná? Tak co teda jste – její tvrdý Pán nebo plyšový medvídek?

Pocit nadvlády pak nenaženete ani tím, že ji budete z dálky šmírovat a bez varování majetnicky odtáhnete domů z baru, kde je s kamarádkou. To jste na dobré cestě k tomu, aby se vám zasekla nebo rovnou vysmála. Vzájemná úcta, důvěra a volnost ve vztahu je to nejdůležitější!

Když započnete BDSM hru, erotickou scénu, tak za žádných okolností nesmíte vystoupit ze své role Dominanta! Po skončení hry ji klidně obejměte a pusinkujte (říká se tomu aftercare a subinky to mají rády), ale neničte si reputaci během hry. Vy jste ten, kdo vede, kdo určuje vše. Jak se potom ona může zcela podvolit, když vlastně ve vás Pána ani nevidí?

Všimli jste si, kolikrát se Anastasia dominantní situaci vysmívala? A on ji nedokázal zpacifikovat. Nebyl totiž autoritou.


Mazlení odložte až po hře
Mazlení odložte až po hře

Poučení

Dokud vám role Dominanta nepřejde do krve, musíte si svou pozici uhlídat svou vůlí. Stačí jedno selhání, jedná něžná pusinka během mrskání a vaše pozice Mastera je v háji. Nebudete pro ni modlou, ale jen panovačným floutkem, kterému se nebude mít chuť ani snahu podvolit.

Láska nevadí

Láska vám neublíží, když se ji nebudete snažit popírat
Láska vám neublíží, když se ji nebudete snažit popírat

Vadilo vám ve filmu přespříliš romantiky a láskyplností? Myslíte si, že to celé šlo do prčic proto, že se pan dokonalý zaláskoval? Řeknu vám tajemství pro BDSM vztahy. Láska nevadí. Naopak. Díky ní může být vše ještě silnější. Může to být skvělý pevný základ pro rozšíření intimností a důvěry, které jsou při drsných hrách potřeba.

Co však vadí je to, když láska přijde a vy se budete tvářit, že není. A snažit se hrdinsky vystupovat ledově. To si můžete rovnou sbalit svých pár bičíků a táhnout o dům dál. Jde to totiž poznat, zejména ta urputná snaha o popření citu.

Poučení

Když přijde láska do BDSM vztahu, tak si udělejte pořádek nejprve v sobě, ve svých prioritách a pak to otevřeně proberte s partnerkou. Tutlání citu je cesta do pekel a vaše SM hry půjdou do kytek.

50 odstínů šedi na videu

A nakonec pro vás mám celý film na youtube... tedy není to úplně on, ale řekla bych dokonce, že tento je zajímavější a přínosnější.

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky