Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadržený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

Podíváme se na varianty, jak nahradit průnik penisem, čím stimulovat onen opěvovaný bod G a nakonec se koukneme na vaše kakaové očičko ;-)

Vychytávky při práci s robertkem

Napodobení kopulačních pohybů při masturbaci s dildem nijak zvlášť rozvíjet není potřeba. Prostě bušte do sebe co vám zápěstí a bicepsy dovolí (ano, i dámy si mohou vyrobit paži ve stylu Pepka Námořníka).

 • 1. nabuzení: několikrát na začátek obkroužete poševní vchod, než se vydáte hlouběji (povzbudí to činnost topořivých tělísek po stranách vagíny a tím i vaše vzrušení).
 • 2. zasouvání: vyzkoušejte, jaká hloubka zasunutí je vám nejpříjemnější – líbí se vám to jen u vchodu nebo je panička tak trochu masochistka a libuje se v přitlačení na děložní čípek?
 • 3. změnou k orgasmu: změňte polohu celého těla, tím také budete zasouvat pod jiným úhlem – co se stane, když si sednete, nebo vstanete a půjdete se třeba s vibračním vajíčkem uvnitř projít?

Nejdřív ho pěkně olízejte, bude líp klouzat
Nejdřív ho pěkně olízejte, bude líp klouzat
Velikost ok řetízku či řetězu je možné s přibývajícím zkušenostmi zvětšovat.
Chain trick: Velikost ok řetízku či řetězu je možné s přibývajícím zkušenostmi zvětšovat.

Chain trick – Řetízkový trik

Neobvyklou metodou, která přináší mnoha ženám úžasný vaginální orgasmus, je takzvaný „řetízkový trik“ (chain trick) – zavádění až metr a půl dlouhého tenkého řetízku nebo šňůrky korálků s pomocí dostatečného množství lubrikantu do pochvy.

Na co si dát při hře s řetízkem pozor

Rozhodně na čistotu. Raději zajděte do železářství pro nový řetěz, než abyste se spokojila s něčím z garáže (umýt opravdu nestačí). A také opatrně na ostré hrany. Pečlivě projděte prsty všechna oka řetězu a zkontrolujte také, zda jsou oka dovřená.

Jak si to udělat s řetízkem

 • Řetízek natlačte dovnitř a vyzkoušejte jej pomalu vytáhnout.
 • U druhého cyklu vytahování si můžete dovolit větší rychlost.
 • A potřetí a dále už bude řetízek hezky obalený vaší šťávičkou, takže bude nádherně klouzat a orgasmus je na spadnutí.

Mastrubace s řetízkem je tak intenzivní, že u ní můžete i stříkat! Vyzkoušejte a napište nám do komentů pod článkem.

Stříkající orgasmus zažije za svůj život jen asi třetina žen - Trénujte a buďte mezi nimi!
Stříkající orgasmus zažije za svůj život jen asi třetina žen – trénujte a buďte mezi nimi!

Trénujte stimulaci bodu G

Pro mnoho žen není klasická penetrace příliš zajímavá, ovšem bod G označují za nejcitlivější místo svého těla. A jak to máte vy?

Základní technikou masturbace přes G-bod jsou dva prsty, kterými téměř nevysouváte dovnitř a ven z vagíny, ale pouze uvnitř ohýbáte konečky. Když k tomu přidáte drobné pohyby ze strany na stranu a různě silný tlak, dříve či později přestanete vnímat své okolí.

TIP: Stimulace bodu G je základní technikou pro dosažení tzv. mokrého orgasmu, neboli squirtu. Chcete-li svého partnera překvapit, můžete tuto techniku trénovat osamotě a po jejím zvládnutí mu nadělit nečekaný dárek. Mrkněte na náš návod na dosažení mokrého orgasmu.

A což takhle análek?

Stále více žen uvádí jako jednu ze svých oblíbených technik anální masturbaci. V oblasti hráze a konečníku se nachází mnoho citlivých nervových zakončení, jejichž dráždění může být velmi vzrušující. 

Tipy na anální rozkoš

 • Zajímavé pocity nabízí kuličky na šňurce. Když je budete zkoušet poprvé, je ten pocit trochu podobný tomu, jako byste tlačila bobeček. Věřte ale, že tomu přijdete na chuť. Vzhledem k tomu, že svěrač na konci se neustále zatahuje, s každou kuličkou zažijete znova pocit roztažení a tím i dráždění.
 • Dokonce je možné nepřímo stimulovat G-bod přes stěnu konečníku. Zasuňte robertek dovnitř a zkuste jím hýbat, až nahmatáte citlivé místečko. Zapamatujte si tento úhel průniku a začněte se zasouváním.
 • Dokonalá je kombinace análního průniku a dráždění klitorisu. Přidržte kolíček mezi patami, klekněte a nasedejte na něj. Zepředu se pak můžete oběma rukama věnovat svému poštěváčku.
Hrátky se zadečkem při masturbaci jsou samozřejmě také nejlepší způsob, jak se připravit na anální sex s partnerem.
Hrátky se zadečkem jsou samozřejmě také nejlepší způsob, jak se připravit na anální sex s partnerem.

Upozornění!

Zatímco ve vagíně se vám nic „ztratit“ nemůže, své hračky rozhodně nepouštějte z ruky, když jsou zasunuté v zadečku! Bezpečná anální hračka je na konci dostatečně rozšířená, aby ji svaly vašeho konečníku nemohly vtáhnout dovnitř.

Naplněním obou dírek k rychlejšímu orgasmu
Naplněním obou dírek k rychlejšímu orgasmu

Bohovská sendvičová kombinace

Naprosto úžasné je spojení vaginálního a análního průniku. Jako byste v sobě měla dva penisy. Co je vám příjemné na průniku do každé z dírek zvlášť, se při dvojité masturbaci znásobí, neboť uvnitř bude prostě a jednoduše méně místa a tím pádem více tolik příjemného tlaku.

Jak to ale udělat, když ruce máte jen dvě a chcete si užít i trochu pohodlí?

 • 1. Do análku zasuňte kolíček, který je na konci zúžený. Zarazte jej až po to zůžení. Projděte se a vyzkoušejte tak, že opravdu drží a nevyjíždí ven.
 • 2. Sedněte si a roztáhněte stehna. Zkuste drobné pohyby pánví. Tím by mělo docházet k naklánění kolíčku v zadečku, což je pěkně dráždivé.
 • 3. Zasuňte do kundičky oblíbený vibrátor. Půjde to hůř, než když máte análek prázdný. Pokud to nepůjde hned v sedě, zkuste to ve stoje a až pak si sedněte.
 • 4. Nešetřete ji a pořádně ji protáhněte! Pokud u normálních hrátek s robertkem nestříkáte, tak tady možná budete. A co víc? Pořád máte volnou jednu ruku! Bradavky, poštěváček, tak šup na to!

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky