Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

Milujete šukání? Zbožňujete, když do vás proniká tvrdý nadržený penis? Jak ty slastné pocity napodobit, když jste jen vy sama? Robertky a prsty už znáte, pojďte si trochu rozšířit obzory a objevit nové možnosti a techniky.

Techniky ženské masturbace - ocelovým řetězem ke squirtu

Podíváme se na varianty, jak nahradit průnik penisem, čím stimulovat onen opěvovaný bod G a nakonec se koukneme na vaše kakaové očičko ;-)

Masturbace dildem

Napodobení kopulačních pohybů při masturbaci dildem nijak zvlášť rozvíjet není potřeba. Prostě bušte do sebe co vám zápěstí a bicepsy dovolí (ano, i dámy si mohou vyrobit paži ve stylu Pepka Námořníka).

 • 1. nabuzení: několikrát na začátek obkroužete poševní vchod, než se vydáte hlouběji (povzbudí to činnost topořivých tělísek po stranách vagíny a tím i vaše vzrušení).
 • 2. zasouvání: vyzkoušejte, jaká hloubka zasunutí je vám nejpříjemnější – líbí se vám to jen u vchodu nebo je panička tak trochu masochistka a libuje se v přitlačení na děložní čípek?
 • 3. změnou k orgasmu: změňte polohu celého těla, tím také budete zasouvat pod jiným úhlem – co se stane, když si sednete, nebo vstanete a půjdete se třeba s vibračním vajíčkem uvnitř projít?

Nejdřív ho pěkně olízejte, bude líp klouzat
Nejdřív ho pěkně olízejte, bude líp klouzat

Chain trick – Řetízkový trik

Neobvyklou metodou, která přináší mnoha ženám úžasný vaginální orgasmus, je takzvaný „řetízkový trik“ (chain trick) – zavádění až metr a půl dlouhého tenkého řetízku nebo šňůrky korálků s pomocí dostatečného množství lubrikantu do pochvy.

Na co si dát při hře s řetízkem pozor

Rozhodně na čistotu. Raději zajděte do železářství pro nový řetěz, než abyste se spokojila s něčím z garáže (umýt opravdu nestačí). A také opatrně na ostré hrany. Pečlivě projděte prsty všechna oka řetězu a zkontrolujte také, zda jsou oka dovřená.

Jak si to udělat s řetízkem

 • Řetízek natlačte dovnitř a vyzkoušejte jej pomalu vytáhnout.
 • U druhého cyklu vytahování si můžete dovolit větší rychlost.
 • A potřetí a dále už bude řetízek hezky obalený vaší šťávičkou, takže bude nádherně klouzat a orgasmus je na spadnutí.

Mastrubace s řetízkem je tak intenzivní, že u ní můžete i stříkat! Vyzkoušejte a napište nám do komentů pod článkem.

Chain trick
Chain trick: Velikost ok řetízku či řetězu je možné s přibývajícím zkušenostmi zvětšovat.

Trénujte stimulaci bodu G

Pro mnoho žen není klasická penetrace příliš zajímavá, ovšem bod G označují za nejcitlivější místo svého těla. A jak to máte vy?

Základní technikou masturbace přes G-bod jsou dva prsty, kterými téměř nevysouváte dovnitř a ven z vagíny, ale pouze uvnitř ohýbáte konečky. Když k tomu přidáte drobné pohyby ze strany na stranu a různě silný tlak, dříve či později přestanete vnímat své okolí.

TIP: Stimulace bodu G je základní technikou pro dosažení tzv. mokrého orgasmu, neboli squirtu. Chcete-li svého partnera překvapit, můžete tuto techniku trénovat osamotě a po jejím zvládnutí mu nadělit nečekaný dárek. Mrkněte na náš návod na dosažení mokrého orgasmu.

Stříkající orgasmus
Stříkající orgasmus zažije za svůj život jen asi třetina žen – trénujte a buďte mezi nimi!

A což takhle análek?

Stále více žen uvádí jako jednu ze svých oblíbených technik anální masturbaci. V oblasti hráze a konečníku se nachází mnoho citlivých nervových zakončení, jejichž dráždění může být velmi vzrušující. 

Tipy na anální rozkoš

 • Zajímavé pocity nabízí kuličky na šňurce. Když je budete zkoušet poprvé, je ten pocit trochu podobný tomu, jako byste tlačila bobeček. Věřte ale, že tomu přijdete na chuť. Vzhledem k tomu, že svěrač na konci se neustále zatahuje, s každou kuličkou zažijete znova pocit roztažení a tím i dráždění.
 • Dokonce je možné nepřímo stimulovat G-bod přes stěnu konečníku. Zasuňte robertek dovnitř a zkuste jím hýbat, až nahmatáte citlivé místečko. Zapamatujte si tento úhel průniku a začněte se zasouváním.
 • Dokonalá je kombinace análního průniku a dráždění klitorisu. Přidržte kolíček mezi patami, klekněte a nasedejte na něj. Zepředu se pak můžete oběma rukama věnovat svému poštěváčku.
Jak se připravit na anální sex
Hrátky se zadečkem jsou samozřejmě také nejlepší způsob, jak se připravit na anální sex s partnerem.

Upozornění!

Zatímco ve vagíně se vám nic „ztratit“ nemůže, své hračky rozhodně nepouštějte z ruky, když jsou zasunuté v zadečku! Bezpečná anální hračka je na konci dostatečně rozšířená, aby ji svaly vašeho konečníku nemohly vtáhnout dovnitř.

Bohovská sendvičová kombinace

Naprosto úžasné je spojení vaginálního a análního průniku. Jako byste v sobě měla dva penisy. Co je vám příjemné na průniku do každé z dírek zvlášť, se při dvojité masturbaci znásobí, neboť uvnitř bude prostě a jednoduše méně místa a tím pádem více tolik příjemného tlaku.

Jak to ale udělat, když ruce máte jen dvě a chcete si užít i trochu pohodlí?

 • 1. Do análku zasuňte kolíček, který je na konci zúžený. Zarazte jej až po to zůžení. Projděte se a vyzkoušejte tak, že opravdu drží a nevyjíždí ven.
 • 2. Sedněte si a roztáhněte stehna. Zkuste drobné pohyby pánví. Tím by mělo docházet k naklánění kolíčku v zadečku, což je pěkně dráždivé.
 • 3. Zasuňte do kundičky oblíbený vibrátor. Půjde to hůř, než když máte análek prázdný. Pokud to nepůjde hned v sedě, zkuste to ve stoje a až pak si sedněte.
 • 4. Nešetřete ji a pořádně ji protáhněte! Pokud u normálních hrátek s robertkem nestříkáte, tak tady možná budete. A co víc? Pořád máte volnou jednu ruku! Bradavky, poštěváček, tak šup na to!
Sendvič
Naplněním obou dírek k rychlejšímu orgasmu

Vybíráme z e-shopu