Techniky ženské masturbace: tipy a triky, jak si to nejlépe uděláte sama

Jaký je nejefektivnější lék proti stresu? Masturbace, klikání na myšku, onanování... prostě dělání si dobře. Zajímá vás, jak si to nejlépe uděláte sama? Prozkoumejte různé techniky ženské masturbace, které vám zpříjemní cestu k orgasmu i vyvrcholení samotné. 

Techniky ženské masturbace: tipy a triky, jak si to nejlépe uděláte sama

Ačkoliv se o masturbaci mluví spíš v souvislosti s muži, ženy v tomto ohledu rozhodně nezaostávají. A jak správně masturbovat? Zaručený recept v podstatě neexistuje, protože na každou ženu platí něco jiného. I přesto však lze vypíchnout pár osvědčených technik ženské masturbace, které můžete vyzkoušet, nakombinovat je a přetvořit k obrazu svému, čímž si vytvoříte svůj jedinečný recept na orgasmus. 

Masturbace patří mezi příjemnou a především naprosto přirozenou aktivitu, v rámci které máte možnost důkladně prozkoumávat své vlastní tělo. Ženy, které si s chutí a bez výčitek užívají tyto chvíle, mají obecně lepší vztah ke svému těluvyšší sebevědomí, a vzhledem k tomu, že moc dobře vědí, co mohou očekávat od svého těla, zažívají uspokojující partnerský sex. 

Kromě toho masturbace u žen přináší i spoustu zdravotních benefitůnapumpuje vám imunitu a zbaví vás stresu, napětí i bolesti. A to už stojí za vyzkoušení. 

Techniky ženské masturbace: stimulace klitorisu

Masturbovat lze různými způsoby. Ženy se při autoerotice zaměřují především na stimulaci klitorisu, který je pro většinu z nich zdrojem těch nejvzrušivějších pocitů. 

Dráždění klitorisu je možné rozdělit na dvě základní techniky masturbace – záleží na tom, zda se ho dotýkáme přímo, anebo nepřímo přes předkožku, stydké pysky, nebo třeba přes kalhotky či jiné oblečení.

Jak se udělat rukou?

Pro vyzkoušení následujících způsobů masturbace klitorisu budete potřebovat jediné – své ruce (případně  ještě lubrikační gel)Samozřejmě, že způsobů dráždění bychom mohli najít víc, následující řádky proto berte jako výchozí bod, ze kterého se na své cestě za potěšením můžete odpíchnout. Sama časem jistě objevíte spoustu jiných metod a vypilujete svůj styl k dokonalosti. 

Než začnete s masturbací klitorisu

Mrkněte se na článek Tajemství ženské masturbace: Nepodceňujte přípravu a vytvořte si ty nejlepší podmínky. 

1. Nahoru a dolů

Na úvod si střihneme něco jednoduchého – stačí vzít prst a zaměřit se na klitoris. Ukazováčkem pohybujte nahoru a dolů z jedné strany vašeho „čudlíčku“. Zkuste experimentovat se sílou přítlaku a délkou jednotlivých tahů. Pro zesílení prožitku můžete třít přímo špičku klitorisu.

Techniky ženské masturbace: Nahoru a dolů

2. Dlouze a pomalu

Pomocí jednoho nebo více prstů jemně a zlehka klouzejte po středu vulvy a klitorisu – pěkně odspodu až nahoru. Naslouchejte signálům svého těla a zaměřte se na ty oblasti, ve kterých jsou vám doteky nejpříjemnější.

Poté experimentujte s rychlostí a sílou přítlaku. Můžete měnit i směr – začněte u klitorisu a pokračujte dolů. Během této masturbační techniky možná nedosáhnete orgasmu, zato však dokonale prozkoumáte svá intimní zákoutí.

Techniky ženské masturbace: Dlouze a pomalu

3. Ze strany na stranu

Jak už název napovídá, budete po klitorisu přejíždět prstem ze strany na stranu. Některé ženy mají poštěváček tak citlivý, že preferují nepřímý kontakt, jiné zase potřebují skoro všechnu sílu světa, aby si stimulaci užily. Proto je opět na vás, abyste si pohrála s přítlakem i rychlostí, a zjistila tak, co vás nejvíc bere.

Během této techniky také měňte počet prstů – je vám to příjemnější jedním, nebo spíš potřebujete celou ruku?

Techniky ženské masturbace: Ze strany na stranu

4. Dokolečka dokola

Tato technika možná patří mezi nejpoužívanější a zároveň nejúčinnější. Jak na to? Spojte čtyři prsty a krouživými pohyby přejíždějte po klitorisu.

Techniky ženské masturbace: Dokolečka, dokola

5. Nevynechávejte stydké pysky

Neomezujte se pouze na klitoris a zapojte do hry i stydké pysky. Prsty po nich přejíždějte nahoru a dolů, nebo je stiskněte k sobě a jemně masírujte. Je to skvělý způsob, jak vyzkoušet různé druhy doteků nebo se připravit na hrátky s dildem či vibrátorem. 

Techniky ženské masturbace: Nevynechávejte stydké pysky

5. Objevování nového

Mezi klitorisem a močovou trubicí se nachází jedno kouzelné místečko, které je velmi citlivé. Jemná stimulace tohoto bodu bývá zpravidla příjemná, a ještě příjemnější může být, když se spojí s drážděním klitorisu.

Techniky ženské masturbace: Objevujte

6. Mačkání

Technika mačkání není tak známá, což je možná trochu škoda. Vše, co musíte udělat, je chytnout klitoris mezi palcem a ukazováčkem a velmi jemně ho mačkat, rolovat mezi prsty a různě promasírovávat. Začněte jemně a sílu tlaku zintenzivňujte tak, jak je vám příjemné. Milujete bolest? Tak se nebojte pořádně zatlačit.

Techniky ženské masturbace: Mačkání

Erotické pomůcky na klitoris vám usnadní práci

Chcete si masturbaci ozvláštnit? Nebo vás už bolí ruce, ale máte chuť pokračovat? Vyzkoušejte mini vibrátory a stimulátory klitorisu, které veškerou práci odmakají za vásTyhle hračky se navíc vejdou do každé kabelky a své uplatnění najdou i během milostných hrátek s partnerem. 

Pokud navíc pozorujete, že je pro vás dosahování orgasmu problém, mohly by vám tyto pomůcky pomoci. Například takové bezdotykové stimulátory, které fungují na principu pulzování, slibují pronikavý orgasmus během pár minut

Ale masturbační pomocníci nemusí být jen v malém kabátku. Jestliže vás na tintítka úplně neužije, vsaďte na nejsilnější kalibr. Masážní hlavice mají výkon, sílu a intenzivně rozvibrují vaše intimní partie (a především klitoris) i ztuhlá záda.

 

EXTRA výkon
Náš TIP
Ovládání mobilem
Mini vibrátor na klitoris Satisfyer Tropical Tip – Vibrátory na klitoris
Překvapí extra výkonem i hravým designem
1 095
Náš TIP
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer PENGUIN – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Nacucne poštěváček a nedá mu pokoj, dokud nebudete úplně hotová
1 495
Hřejivý stimulátor klitorisu s jazýčkem Fantasy For Her – Stimulátory bez vibrací pro ženy
Svým mrštným teplým jazýčkem vám to krásně udělá
1 995
Vibrační stimulátor pro ženy Fantasy For Her – Vibrační stimulátory pro ženy
Intenzivní stimulace klitorisu, bodu G a hráze
1 495
Testovací stimulátor klitorisu Satisfyer One Night Stand – Bezdotykové stimulátory klitorisu
90 minut intenzivní slasti
245
EXTRA výkon
Náš TIP
Extra výkonný vibrátor Chaiamo, vínový – Vibrátory na klitoris
Nezapomenutelný orgasmus díky extrémně silným vibracím
1 095
Mini-vibrátor Baby Vibe – Vibrátory na klitoris
Vibrující ďábel v kapesní velikosti
275
Náš TIP
Mini vibrátor na prsty/do kalhotek Fantasy For Her – Vibrátory na klitoris
Spousta možností, jak jej použít
995
EXTRA výkon
Mini vibrátor měnící barvu Color Me Orgasmic – Vibrátory na klitoris
Po zahřátí změní barvu z fialové na růžovou
395
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2+ – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Úžasná kombinace bezdotykové stimulace a vibrací
995
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 2 Violet – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Sveze vás na vlně rozkoše
995
Výprodej
–200 Kč
Stimulátor klitorisu FLICKERING Intimate Arouser – Stimulátory bez vibrací pro ženy
Jeho hbitý jazýček pěkně poškádlí klitoris a nikdy se neunaví
1 195
Náš TIP
Ovládání mobilem
–24 %
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Black – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vychutnáte si spoustu kombinací rozkoše
1 295
EXTRA výkon
Extra výkonný vibrátor Chaiamo, černý – Vibrátory na bod G
Nezapomenutelný orgasmus díky extrémně silným vibracím
1 095
Luxusní vibrátor "Diamant" – Vibrátory s neobvyklým designem
Nechte se hýčkat zářivým diamantem
985
Výprodej
–33 %
Manžety pro stimulátor klitorisu Satisfyer PENGUIN – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Prodlouží životnost vaší hračky
185

Masturbace třením

Jak se udělat polštářem?

Vyzkoušejte mastrubaci s polštářem. Udělejte si pohodlí na posteli, lehněte si na břicho a přepůlený polštář sevřete mezi nohama. Pokud zrovna nemá jít o milé vlhké a voňavé překvapení pro partnera, přehoďte přes polštář ještě ručník, ať není zbytečně mokrý. Kalhotky či tanga si na sobě klidně nechte, budou vám příjemně tlačit na ta správná místa. Pohybujte rytmicky pánví a naslouchejte svému tělu – samo vám prozradí, co je mu příjemné.

Pokud u toho raději sedíte, můžete na sebe naskládat větší množství polštářů a „osedlat“ si je, nebo použít variantu se židlí. Sedněte si obkročmo na židli čelem k opěrátku. Polštář si složte mezi nohy a jízda může začít.


Masturbace s polštářem
Jak se udělat polštářem? Osedlejte si ho.

„Ráda si sundám tričko a podprsenku a vezmu si měkký polštář, který přeložím napůl a položím na zem. Nasednu na polštář rozkrokem a jedu jak šílená. Moje bradavky se při tom třou o koberec, což mě neuvěřitelně rozpaluje, pokaždé dosáhnu orgasmu.“

Anonymní

Jak nejlépe masturbovat s plyšovými zvířátky?

Velmi vděčnými pomocníky při ženské masturbaci jsou plyšová zvířátka. Mnohé z nás zažily s oblíbenou hračkou svůj první orgasmus, a byť o tom ženy moc nemluví, mnohé z nich s jejich pomocí masturbují i v dospělosti. Velmi nápomocní mohou být různí medvídci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.

Přeložte polštář napůl a do vzniklého prostoru vložte medvídka tak, aby mu z polštáře koukala jenom hlava. Nasedněte na polštář a nechte medvídka přičichnout k vašemu klínu. Zbytek je na vás.

Masturbace s plyšákem
Nejlepší jsou plyšáci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.

Bez chlupů to půjde líp

Vyholený klín vám pomůže k silnějšímu prožitku při sexu i nejlepší masturbaci. Klitoris a ostatní citlivé partie vašeho rozkroku se dostanou do těsnějšího kontaktu s podkladem a když jim ve tření nebudou zavazet chlupy, dovolí vašim nervovým zakončením vnímat mnohem víc podnětů – například texturu povrchu nebo jeho teplotu.

Vodní bomba do kalhotek

Zajímavé vylepšení polštářové techniky je varianta s nafukovacím balonkem. Pokud jste jako malé byly nezbednice, jistě znáte „vodní bomby“ – nafukovací balonky naplněné vodou. Napusťte vodu do nafukovacího balonku, ale ne příliš, ať vám míček nepraskne.

Pro skvělý zážitek postačí „vodní bomba“ o velikosti mužské pěsti. Balonek s vodou dobře zauzlujte a vložte si jej do kalhotek. Další postup už znáte, stačí nasednout na polštář a pohybovat se v tom správném rytmu.

Jak se udělat kalhotkami

Zkuste rukou prozkoumat svůj klín přes saténové kalhotky. Tenká a hladká látka je příjemná na dotek a tvoří jenom minimální bariéru. Díky přesně padnoucím kalhotkám se tlak na vaše intimní partie více rozprostře, což je právě to, co mnohé ženy dostává do extáze.

V poloze na zádech roztáhněte nohy a pokrčte je v kolenou. Pánví pak pohybujte směrem nahoru proti ruce v tempu, které je vám příjemné. 

Jakmile bude vaše jízda v plném proudu, můžete kalhotky využít ještě jiným způsobem. Shrňte je trochu více doprostřed, lehce je zařízněte na tom správném místě a tahejte. Zesílíte tím tlak přímo na bod rozkoše, a pokud je vám intenzivnější dráždění příjemnější, orgasmus už vlastně klepe na dveře.

TIP: Posuňte hrátky se spodním prádlem na vyšší úroveň a vyzkoušejte kalhoty nebo tanga s řetízkem v rozkroku. 

„Když masturbuju, musím mít na sobě kalhotky. Buď si to dělám přes ně, nebo si je zaříznu do kundičky a tahám tam a zpátky. Když se udělám, tak hodně teču. (…) Vyteče toho ze mě hodně, až mám úplně mokré kalhotky a všechno kolem. Bez kalhotek se ale tak dobře neudělám.“

Radka

Tření kalhotkami
Srolované kalhotky pomohou přitlačit na tom správném místě.

Jak správně mastrubovat s tenisákem

K tomuto druhu masturbace budete potřebovat tenisák nebo jiný míček z pevné gumy. Lehněte si na břicho a míček si vložte pod sebe tak, aby dráždil váš klitoris. Nohy můžete nechat úplně volně, nebo je u kotníků překřížit. Začněte se na míčku pohupovat dopředu a dozadu nebo do stran, jak je vám příjemné. Velmi intenzivní pocity lze vyvolat tím, že začnete svírat vnitřní stehna. Pokud nemáte zrovna po ruce žádný míček, podobnou službu dokáže udělat i pár silnějších ponožek smotaných do klubíčka. To se budou sousedky divit, proč perete lyžařské podkolenky v létě :-).

Lidské tělo

Cítíte partnerovo tělo ve svém klíně a on cítí vás pěkně vlhkou a teplou na sobě. Že tohoto pocitu nejde při masturbaci docílit? Omyl. Klekněte si na zem a sedněte si na paty. Cítíte je ve svém rozkroku? Hlavní výhodou této techniky je, že vám uvolní obě ruce. Můžete tak věnovat pozornost i dalším částem svého těla. Hlaďte se, kde je vám to příjemné, můžete si třeba jednou rukou dráždit bradavky a druhou rukou škádlit klitoris, všechno je to jen ve vaší režii.

PET lahev na sto použití

Velmi nevšední zážitek umí při masturbaci ženy poskytnout i obyčejná PET lahev. Dost možná máte zrovna nějakou doma, a kdyby ne, stačí skočit vedle do večerky. V poslední době se s designovými lahvemi roztrhl pytel, co se různých tvarů a povrchových úprav týká, rozhodně máte z čeho vybírat.

Prázdnou petku stačí zazátkovat a je připravena k nasednutí. Pokud ji chcete svírat mezi stehny, doporučuju trochu vzduchu upustit. Lahev bude tvárnější a při použití bude vydávat sem tam nějaký zvuk, což mnohé ženy rajcuje. Pokud máte ráda hrátky s teplotou, napusťte si do lahve teplou nebo ledovou vodu, případně si přichystejte obě varianty a střídejte je.

Tření o plastovou láhev
Tahle kočka už ví, jak správně masturbovat

Masturbace sprchou

Při masturbaci ve sprše můžete využít klasickou sprchovou hlavici. Ideální je mít ji nastavitelnou na pulzující masážní proudy. Pak už si stačí jen najít příjemnou teplotu vody, namířit ji na váš klitoris a sprcha odvede všechnu práci za vás.

Pokud nemáte masážní sprchu, ale máte vanu, existuje ještě jiný způsob masturbace – lehněte si do prázdné vany tak, abyste měla rozkrok pod kohoutkem, a nechte si proud vody dopadat přímo na klitoris.

Vysoká spotřeba vody? Absence masážní hlavice? Příliš nízký tlak vody? Máme řešení, jak si nejlépe užít masturbaci sprchou

Zkuste hlavici sprchy odmontovat úplně a odložte ji i s těsněním někam na bok, teď je chvilku nebudete potřebovat. Pusťte vodu do sprchové hadice, není však vůbec potřeba, aby byl proud nějak zvlášť silný. Opáčko z fyziky – přikryjte část otvoru hadice palcem, tím zmenšíte průměr, čímž se samozřejmě zvýší tlak. Palec přiložte na klitoris a proud vody namiřte na to správné místo a užívejte si slastnou masturbaci ve sprše. Tlak vody je na rozdíl od masážní hlavice snadno regulovatelný – stačí palcem trochu poodkrýt nebo naopak více přikrýt otvor hadice.

Masturbace proudem vody
Masturbaci sprchou si oblíbily zástupy žen

Masturbace vaginy

Nyní se trochu vzdálíme od čudlíčku rozkoše a přesuneme se dovnitř vaginy. Co takhle zkusit najít bod G? Tohle místo je sice opředeno různými mýty, nicméně opravdu existuje – je to totiž vnitřní část klitorisu. Bod G naleznete na přední straně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. Pod prsty byste měla cítit malý bod se zvrásněnou texturou připomínající vlašský ořech.

Pomocí stimulace bodu G, který je plný nervových zakončení, pak můžete dosáhnout silného orgasmu. Co k tomu budete potřebovat? Třeba vibrátor či dildo, ale klidně si vystačíte i s prsty.

Jak najít bod G
Přibližné místo, kde najdete bod G

Masturbace vaginy: jak se sama uděláte prsty

Anatomii už máme zmáknutou, tak přejdeme k praxi. Začněte nejprve u vnější části klitorisu, abyste se navnadila a uvolnila poševní svalstvo. Předehra je totiž důležitá i v rámci masturbace. Pak vložte prsty dovnitř a krouživým pohybem stimulujte přední stranu pochvy. Kromě kroužení můžete vyzkoušet například pohyb prstem, jako byste ukazovala: “Pojď ke mně“.

Zatlačte na bod G zvenku

Dosáhnout vaginálního orgasmu není vždy snadné. Jedna z věcí, která může tento problém způsobovat, je nedostatečný tlak na bod G. Co s tím? Zatlačte na něj z druhé strany – zatímco jednou rukou budete stimulovat bod G, druhou ruku položte na Venušin pahorek (tak jako na obrázku) a jemně zatlačte dolů. Bod G díky tomu bude do pochvy vyčnívat více než obvykle a snadněji tak dosáhnete intezivnějšího potěšení. 

Prstění vaginy
zdroj obrázku: badgirlsbible.com

Prstění zezadu

Na chvilku se vzdálíme od bodu G, abychom ty sólohrátky trochu ozvláštnili. Tentokrát vyzkoušejte prstění zezadu – položte ruku na zadeček a vydejte se do vaginy z druhé strany. Je pravděpodobné, že nebudete cítit tak intenzivní pocity, ale nikdy není na škodu si trochu odpočinout a vyzkoušet něco nového. Na cestě ven navíc můžete poškádlit i zadní vrátka. 

Prstění vaginy zezadu
zdroj obrázku: badgirlsbible.com

Dvojnásobné potěšení

Připravte si obě ruce – zatímco jednou budete stimulovat vaginu zepředu nebo zezadu, druhou rozmazlujte klitoris. Orgasmus bude téměř nevyhnutelný. 

Kombinovaná stimulace klitorisu a bodu G
zdroj obrázku: badgirlsbible.com

Jak masturbovat s vibrátorem?

Pomůcek, se kterými si můžete sama vyhrát, je nepřeberné množství. Asi nejoblíbenějšími hračkami pro sólohrátky jsou vibrátory na bod G, které mají anatomicky tvarovanou špičku pro přesnou masáž tohoto citlivého místa.

Výběr vibrátoru pro masturbaci

Lámete si hlavu s výběrem vibrátoru? Mrkněte na článek Jak vybrat vibrátor pro ženu.

Kombinovaná masturbace u žen

Kombinovanou stimulací chápeme dráždění klitorisu a vaginy zároveň – ženy tuto metodu označují jako nejúspěšnější, co se v dosahování orgasmu během stimulace vaginy týče. Jak na to? Pořiďte si třeba vibrátor s králíčkem, který se postará o obě citlivá místečka zároveň. Pokud vás příliš neužije na vibrace, vystačíte si s dildem a rukou.

Přirážecí vibrátor s králíčkem Orange County Cutie – Přirážecí vibrátory
Šukací mašinka do ruky
1 795
Přirážecí perlový vibrátor s motýlkem Wyld Vibes Butterfly – Perličkové vibrátory
Užijete si neskutečné množství vzrušujících funkcí
995
Trojitý rotační perlový vibrátor LUST – Rotační vibrátory
Současné potěšení bodu G, klitorisu a análku
875
Pulzační vibrátor s králíčkem Santa Monica Starlet – Vibrátory s králíčkem
Nová dimenze rozkoše
1 795
Náš TIP
Luxusní vibrátor s králíčkem Gcandy – Vibrátory s králíčkem
Silné vibrace a drážkované tělo vás vystřelí na vrchol
2 145
Náš TIP
Vibrátor se sacím stimulátorem klitorisu Malibu Minx – Vibrátory s králíčkem
O váš bod G i klitoris bude dobře postaráno
1 795
Náš TIP
Vibrátor se stimulátorem klitorisu Satisfyer Pro+ G-Spot – Vibrátory s králíčkem
Úžasná kombinace silných vibrací a bezdotykové pulzační stimulace
1 195
Přirážecí vibrátor s králíčkem Jack Rabbit Thrusting Rabbit – Přirážecí vibrátory
Úžasně prošťouchne vaginu a rozvibruje klitoris
2 095
Rotační perličkový vibrátor s králíčkem Party in My Pants – Rotační vibrátory
Vaše intimní partie zakusí pořádnou slast
1 295
EXTRA výkon
Ovládání mobilem
Výprodej
–31 %
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heat Wave Black – Vibrátory s králíčkem
Dopřejte si slastnou nálož tepla a vibrací
895
Náš TIP
Výprodej
–300 Kč
Vibrátor se sacím stimulátorem klitorisu Romance Massage – Sací stimulátory pro ženy
Bod G potěší vibracemi, klitoris úžasným cumláním
1 495
Ovládání mobilem
Luxusní vibrátor s králíčkem Ichigo - ovládaný mobilem – Vibrátory s králíčkem
Protancuje se s vámi až k pohádkovému orgasmu
2 995
Vibrátor s králíčkem a pohyblivou špičkou San Francisco Sweetheart – Vibrátory s králíčkem
Tahle masáž pokaždé skončí orgasmem
1 795
Ovládání mobilem
Vibrátor s králíčkem Satisfyer Mono Flex – ovládaný mobilem – Vibrátory s králíčkem
Odveze vás na vlně rozkoše až ke sladkému orgasmu
995
Luxusní nabíjecí vibrátor s králíčkem Harmony – Vibrátory s králíčkem
Úctyhodných 20 vibračních/pulzačních programů a extra výkon
1 395
Luxusní vibrátor s králíčkem Satisfyer Magic Bunny – Vibrátory s králíčkem
Krásný milenec s extra silnými vibracemi
895

Domácí pomocníci

Nechcete si pořizovat pomocníka ze sexshopu? Dovádět můžete i s předměty, které najdete doma – např. okurka, mrkev či různé falicky tvarované lahvičky, násady nebo madla. V tomto případě vás však vyzýváme k maximální opatrnosti – na takové věci je vždy lepší nasadit kondom.

Inspiraci můžete najít například v článcích Předměty denní potřeby jako erotické pomůckyNávod na výrobu vibrátorů ze zeleniny.

Vibrátor s králíčkem
Vibrátory jsou navrženy pro maximální potěšení

Anální masturbace u žen

A co by to bylo za článek o masturbaci, kdybychom vynechali zadeček? Kolem řitního otvoru se totiž nachází nespočet nervových zakončení, která se postarají o výjimečný zážitek. S přípravou a trpělivostí pak můžete svá autoerotická sezení pozvednout na vyšší level. 

Příprava na anální masturbaci

Máte strach, že by došlo k nehodě? Mrkněte na článek Jak na klystýr – zkušenosti z praxe a nic vás nezaskočí.

Jak na hrátky se zadečkem

Je to pro vás něco nového a úplně se necítíte? Zadeček můžete zapojit do hry až ve chvíli, kdy jste nejvíc vzrušená, nebo naopak krásně uvolněná po orgasmu. Prostě začněte jako vždy a uvidíte, kam až budete mít chuť zajít. 

Nedělejte si zbytečné starosti s průnikem, nejprve začněte jemným hlazením a prozkoumáváním okolního terénu. Až se budete cítit, můžete jedním prstíkem pomalu zavítat dovnitř. Možná to zezačátku nebude snadné, ale časem se dokážete vytrénovat i na větší hračky. Anální mastrubace je především o trpělivosti a tréninku. Myslete však na to, že zadní vrátka, narozdíl od vaginy, se sama zvlhčit neumí, proto nezapomeňte na lubrikační gel

Anální průvodce

Praktické rady, které vám pomůžou v začátcích, najdete v článku Příručka análního začátečníka – tvůj první prst v zadečku

Anální radovánky mají jedno pravidlo – co bylo v zadečku (prsty či erotické pomůcky), už se jinam nestrká, dokud se to neumyje.

Stimulovat zadeček můžete prsty, análním vibrátorem či dildem nebo třeba análními kuličkami – jejich postupné vytahování si zamilujete. Během dráždění klitorisu nebo vaginy si do zadních vrátek můžete šoupnout anální kolík – vychutnáte si tak mnohem silnější prožitky. A pokud by vás zajímalo, jaké by asi bylo dráždění klitorisu, vaginy i análu zároveň, existují vibrátory, které zvládnou rozvrnět všechna 3 místa zároveň. 

Trojitý rotační perlový vibrátor LUST – Rotační vibrátory
Současné potěšení bodu G, klitorisu a análku
875
Výprodej
–58 %
Párový vibrátor Mahana 2 Duo Vibe Blue – Dvojité a trojité vibrátory
Užijete si stimulaci klitorisu, bodu G a penisu zároveň
545
Oboustranný vibrátor Infinity – Dvojité a trojité vibrátory
Dvojitá porce vzrušujících vibrací vás přivede k orgasmu
925
EXTRA výkon
Dvojitý vibrátor Your New Favorite – Dvojité a trojité vibrátory
Dopřeje vašemu klínu vrnivou rozkoš
1 245
Dvojitý vibrátor s elektrostimulací Tingling Aparte Black Edition – Vibrátory s elektrostimulací
Užijete si dvojitý zásun a kombinaci vibrací a elektrických impulsů
2 455
Dvojitý vibrátor XCEL – Dvojité a trojité vibrátory
Přímo stvořený pro současné dráždění vaginy a análku
385
EXTRA výkon
Náš TIP
Oboustranný vibrátor s dálkovým ovladačem KINK – Dvojité a trojité vibrátory
Okoření vaše společné chvilky intenzivním vrněním
2 795
EXTRA výkon
Náš TIP
Ovládání mobilem
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + – Vibrační kalhotky
Užijete si spoustu vibrační zábavy doma i venku
995
Dvojitý vibrátor s dálkovým ovladačem 3Some Double Ecstasy – Dvojité a trojité vibrátory
Dvojnásobná intenzivní slast
1 495
EXTRA výkon
Dvojitý vibrátor Couples Choice – Vibrátory s neobvyklým designem
Pohrajete si o samotě i v páru, a to bez ohledu na pohlaví
955
EXTRA výkon
Trojitý vibrátor Sweet Smile Triple G-Spot – Vibrátory na bod G
Vychutnáte si dokonalé potěšení
1 155
Výprodej
–23 %
Luxusní trojitý vibrátor Trinity – Dvojité a trojité vibrátory
Potěší bod G, klitoris a análek zároveň
1 095
Trojitý vibrátor s dálkovým ovladačem 3Some Total Ecstasy – Dvojité a trojité vibrátory
Trojnásobné potěšení
1 495
Trojitý vibrátor s ovladačem 3Some Rock N' Ride – Vibrátory na klitoris
Potěší všechna vaše nejcitlivější místečka
1 595
Náš TIP
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink – Dvojité a trojité vibrátory
Dvojité tělo a silné vibrace se postarají o dokonalé potěšení
2 195
Náš TIP
Luxusní dvojitý vibrátor Dorcel Dual Explorer – Dvojité a trojité vibrátory
Rozmazlí vás o samotě i v páru
1 995
Anální kuličky
Anální kuličky jsou pro trénink roztahování jako dělané

Tipy pro nejlepší masturbaci

Co dělat s extrémně citlivým klitorisem?

Dráždění čudlíčku rozkoše nemusí vždy připomínat procházku orgasmickým rájem. Stejně tak, jako je každá žena jedinečná, i citlivost intimních partií se rozkrok od rozkroku liší. Pro některé ženy je stimulace klitorisu nepříjemná, někdy až dokonce bolestivá. Není však důvod zoufat, řešení existuje.

V případě extrémně citlivého klitorisu nevyvíjejte tlak přímo na něj, ale použijte jeho “čepičku“ jako nárazník. Čepičkou je myšlena kůže, chcete-li předkožka, zakrývající klitoris (odborně nazvanou jako klitoridální kapuce). Během radovánek se proto zaměřte na čepičku tak, aby nejcitlivější část, tedy špička klitorisu, zůstala skrytá.

Jak se udělat, když je klitoris málo citlivý?

Druhou stranu barikády zase okupují ženy, jejichž klitoris není zas tak moc citlivý. Svůj knoflík rozkoše mohou dráždit a třít jako o život, ale orgasmus nikde. I na tento problém však existuje jednoduché řešení – aby byl citlivější, stačí ho víc odhalit.

Jak na to? Umístěte prsty jedné ruky nad klitoris (tak, jako je naznačeno na obrázku) a pomalým tažením kůže dozadu ho víc odhalte. Zábava může začít.

Jak zintenzivnit prožitky, když je klitoris málo citlivý
Stačí nadzvednout čepičku a masturbace dostane zcela jiný rozměr

Nežeňte se za cílem

Pamatujte si, že orgasmus není všechno. Mnoho lidí masturbuje pouze za účelem rychlého vyvrcholení, což není úplně dobře. Pokud máte problémy s dosahováním orgasmu a v tomto článku hledáte návod, jak s tím zatočit, zkuste tu myšlenku na chvíli smést ze stolu. Přehnané cíle vedou vždy k neúspěchu. Zkuste se na masturbaci zaměřit jako na příjemnou cestu bez cíle – nespěchejte, prozkoumávejte své tělo, experimentujte a uvidíte, co z toho vyplyne. Důležité je se soustředit na potěšení, ne na orgasmus.

Vyzkoušejte stimulační gely na klitoris a bod G

Gely na klitoris a bod G zvyšují prokrvení intimních partií, a tím pádem i jejich citlivost – během masturbace si tak vychutnáte intenzivnější zážitky a pravděpodobně i silnější orgasmy. Vyvrcholení navíc můžete dosáhnout snadněji a rychleji. Některé gely vám dokonce poskytnou i zajímavý pocit "brnění".

Stimulační gel pro ženy Viamax Sensitive Gel, 15 ml – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zlepšuje prokrvení klitorisu a zvyšuje jeho citlivost
355
Stimulační gel na klitoris Intense Stimulating Gel – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Navrženo pro intenzivní orgasmus
275
Stimulační balzám s hřejivým efektem Bad Day Killer – Gely na klitoris
Zlepší váš den intenzivními orgasmy
255
BIO
Vegan
Stimulační sérum na klitoris Intense – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvýší citlivost poštěváčku a usnadní klitorální orgasmus
665
Stimulační gel s vibračním efektem Liquid Vibrator Strong – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Pro dokonale stimulující uspokojení
575
Stimulační gel na bod G "G, How I Adore You" – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Pomůže vám najít bod G a zvýší jeho citlivost
455
Hřejivý stimulační gel na klitoris S8 Spark – Gely na klitoris
Užijete si intenzivnější orgasmus
315
Vegan
Stimulační sérum na klitoris Intense - VZOREK – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvýší citlivost poštěváčku a usnadní klitorální orgasmus
65
ClitoriSex – krém na zvýšení citlivosti klitorisu – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Během chvilky bude citlivější na všechny druhy stimulace
355
Chladivý stimulační gel na klitoris S8 Electra – Gely na klitoris
Vychutnáte si intenzivnější orgasmus
315
Vegan
Stimulační sérum na bod G Discover - VZOREK – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvětší bod G a zvýší jeho citlivost, takže jej snáze najdete
65
BIO
Vegan
Stimulační sérum na bod G Discover – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvětší bod G a zvýší jeho citlivost, takže jej snáze najdete
665
Výprodej
–22 %
Intimní bělicí a stimulační krém Orgie Intimus White – Gely na klitoris
Rozjasňuje pokožku a zlepšuje prokrvení intimních partií
455
Stimulační balzám s hřejivým efektem Horny Jar – Gely na klitoris
Zapálí vás pro nejeden orgasmus
255
Stimulační gel na klitoris System JO 12Volt – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Užijete si citlivější klitoris během předehry i sólo hrátkách
445
Stimulační krém s hřejivým efektem Viamax Warm Cream, 15 ml – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Pomůže vám k intenzivnějším prožitku během sexu a silnějším orgasmům
355

Použijte lubrikační gel... nebo taky ne

Lubrikační gely zvyšují kluznost během sexu i masturbace – hrátky s prstíky či hračkami budou pak mnohem příjemnější. Ale i používání lubrikačního gelu je otázkou vkusu, neboť lubrikanty snižují tření, což může být někdy i na škodu – obzvláště u třecích technik. Takže i v tomhle směru je vhodné nepapouškovat návody, ale experimentovat a zkoušet, jaká míra zvlhčení vám bude nejpříjemnější. 

Vystřídejte pozice

V sexu taky střídáte polohy, tak proč nezkusit to samé během masturbace? Někomu vyhovuje ležet na zádech, jiný zase může preferovat ležení na bříšku. Jedna žena raději tiskne nohy k sobě, druhá je roztahuje do tvaru písmene V. Nezůstávejte vždy v jedné pozici, aby vám hrátky nezevšedněly. Experimentujte s pozicemi a hledejte ty, které vám nejvíce vyhovují

Zapojte fantazii

Ve vaší hlavě neexistuje žádné tabu. Během masturbace můžete myslet na souseda, oblíbeného herce i kolegu z práce. Můžete si představovat všelijaké praktiky, můžete myslet prostě na cokoliv – vaše hlava je váš největší chrám slasti, kde se nemusíte vůbec za nic stydět. Tak do toho. 

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu