Techniky ženské masturbace: Třením k orgasmu

Odborníci tvrdí, že pravidelně masturbuje 40 – 92 % žen. Já tvrdím, kašleme na statistiky, dělejme si to, jak často chceme a tak, jak se nám to líbí. A jaká je vlastně nejlepší masturbace ženy? Drtivá většina příslušnic něžného pohlaví dosahuje orgasmu zevním drážděním intimních partií. Pojďte se s námi inspirovat známými i neznámými technikami ženské masturbace – tentokrát poškádlíme klitoris.

Techniky ženské masturbace: Třením k orgasmu

U dráždění poštěváčku je možné rozlišit dvě základní techniky – záleží na tom, zda se ho dotýkáme přímo, anebo nepřímo přes předkožku, stydké pysky, nebo třeba kalhotky či jiné oblečení. My si nyní probereme techniky nejlepší masturbace pro ženy, které jsou v oblasti intimních partií citlivější, a přímý dotyk na poštěváčku u nich vyvolává tak intenzivní pocity, že jsou až nepříjemné.

Dobrý polštář zaručí kvalitní spánek i orgasmus

Masturbace pomocí polštáře
Masturbace ženy pomocí polštáře

Udělejte si pohodlí na posteli, lehněte si na břicho a přepůlený polštář sevřete mezi nohama. Pokud zrovna nemá jít o milé vlhké a voňavé překvapení pro partnera, přehoďte přes polštář ještě ručník, ať není zbytečně mokrý. Kalhotky si na sobě klidně nechte, budou vám příjemně tlačit na ta správná místa a jako bonus po celou dobu budete cítit, jak jste vlhká. Pohybujte rytmicky pánví a naslouchejte svému tělu – samo vám prozradí, co je mu příjemné.

Pokud u toho raději sedíte, můžete na sebe naskládat větší množství polštářů a „osedlat“ si je, nebo použít variantu se židlí. Sedněte si obkročmo na židli čelem k opěrátku. Polštář si složte mezi nohy a jízda může začít.

„Ráda si sundám tričko a podprsenku a vezmu si měkký polštář, který přeložím napůl a položím na zem. Nasednu na polštář rozkrokem a jedu jak šílená. Moje bradavky se při tom třou o koberec, což mě neuvěřitelně rozpaluje, pokaždé dosáhnu orgasmu.“

Anonymní


Nejlepší jsou plyšáci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.
Nejlepší jsou plyšáci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.

Hrátky s plyšovými zvířátky

Velmi vděčnými pomocníky při ženské masturbaci jsou plyšová zvířátka. Mnohé z nás zažily s oblíbenou hračkou svůj první orgasmus, a byť o tom ženy moc nemluví, mnohé z nich s jejich pomocí masturbují i v dospělosti. Velmi nápomocní mohou být různí medvídci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.

Přeložte polštář napůl a do vzniklého prostoru vložte medvídka tak, aby mu z polštáře koukala jenom hlava. Nasedněte na polštář a nechte medvídka přičichnout k vašemu klínu. Zbytek je na vás.

  • Bez chlupů to půjde líp

    Odstraňování porostu z intimních partií není jen otázkou aktuální módy. Vyholený klín vám pomůže k silnějšímu prožitku při sexu i masturbaci. Klitoris a ostatní citlivé partie vašeho rozkroku se dostanou do těsnějšího kontaktu s podkladem a když jim ve tření nebudou zavazet chlupy, dovolí vašim nervovým zakončením vnímat mnohem víc podnětů – například texturu povrchu nebo jeho teplotu.

Vodní bomba pro naše účely nesmí být moc velká, když to přeženete s vodou, balonek praskne.
Vodní bomba pro naše účely nesmí být moc velká, když to přeženete s vodou, balonek praskne.

Vodní bomba do kalhotek

Zajímavé vylepšení polštářové techniky je varianta s nafukovacím balonkem. Pokud jste jako malé byly nezbednice, jistě znáte „vodní bomby“ – nafukovací balonky naplněné vodou. Napusťte vodu do nafukovacího balonku, ale ne příliš, ať vám míček nepraskne.

Pro masturbaci ženy postačí „vodní bomba“ o velikosti mužské pěsti. Balonek s vodou dobře zauzlujte a vložte si jej do kalhotek. Další postup už znáte, stačí nasednout na polštář, pohybovat se v tom správném rytmu a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Kalhotkami k orgasmu

Zkuste rukou prozkoumat svůj klín přes saténové kalhotky. Tenká a hladká látka je příjemná na dotek a tvoří jenom minimální bariéru. Díky přesně padnoucím kalhotkám se tlak na vaše intimní partie více rozprostře, což je právě to, co mnohé ženy dostává do extáze.Srolované kalhotky pomohou přitlačit na tom správném místě.
Srolované kalhotky pomohou přitlačit na tom správném místě.

V poloze na zádech roztáhněte nohy a pokrčte je v kolenou. Pánví pak pohybujte směrem nahoru proti ruce v tempu, které je vám příjemné. Představte si, že vás u toho pozoruje váš partner nebo někdo úplně cizí. Pokud máte odvahu, můžete svou představu převést do reality. Pohled na vaše vlhké kalhotkyho (nebo ji) přivede zaručeně do varu.

Jakmile bude vaše jízda v plném proudu, můžete kalhotky využít ještě jiným způsobem. Shrňte je trochu více doprostřed, lehce je zařízněte na tom správném místě a tahejte. Zesílíte tím tlak přímo na bod rozkoše, a pokud je vám intenzivnější dráždění příjemnější, orgasmus už vlastně klepe na dveře.

„Když masturbuju, musím mít na sobě kalhotky. Buď si to dělám přes ně, nebo si je zaříznu do kundičky a tahám tam a zpátky. Když se udělám, tak hodně teču. (…) Vyteče toho ze mě hodně, až mám úplně mokré kalhotky a všechno kolem. Bez kalhotek se ale tak dobře neudělám.“

Radka

Pro náruživé tenistky

K této technice budete potřebovat tenisák nebo jiný míček z pevné gumy. Lehněte si na břicho a míček si vložte pod sebe tak, aby dráždil váš klitoris. Nohy můžete nechat úplně volně, nebo je u kotníků překřížit. Začněte se na míčku pohupovat dopředu a dozadu nebo do stran, jak je vám příjemné. Velmi intenzivní pocity lze vyvolat tím, že začnete svírat vnitřní stehna. Pokud nemáte zrovna po ruce žádný míček, podobnou službu dokáže udělat i pár silnějších ponožek smotaných do klubíčka. To se budou sousedky divit, proč perete lyžařské podkolenky v létě :-).Tahle slečna má ve volbě své oblíbené PET lahvě jasno. Co říkáte, není čas změnit značku minerálky?
Tahle slečna má ve volbě své oblíbené PET lahvě jasno. Co říkáte, není čas změnit značku minerálky?

PET lahev na sto použití

Velmi nevšední zážitek umí při masturbaci ženy poskytnout i obyčejná PET lahev. Dost možná máte zrovna nějakou doma, a kdyby ne, stačí skočit vedle do večerky. V poslední době se s designovými lahvemi roztrhl pytel, co se různých tvarů a povrchových úprav týká, rozhodně máte z čeho vybírat.

Prázdnou petku stačí zazátkovat a je připravena k nasednutí. Pokud ji chcete svírat mezi stehny, doporučuju trochu vzduchu upustit. Lahev bude tvárnější a při použití bude vydávat sem tam nějaký zvuk, což mnohé ženy rajcuje. Pokud máte ráda hrátky s teplotou, napusťte si do lahve teplou nebo ledovou vodu, případně si přichystejte obě varianty a střídejte je.

Koupání ve vaně je najednou mnohem zábavnější...
Že to nedáte? Většina žen si pochvaluje, jak je poloha pod kohoutkem ve vaně pohodlná.

Nejlepší kamarádka sprcha

Ideální je mít nastavitelnou sprchovou hlavici s pulzujícími masážními proudy. Pak už si stačí jen najít příjemnou teplotu vody, namířit ji na váš klitoris a sprcha odvede všechnu práci za vás.

Pokud nemáte masážní sprchu, ale máte vanu, existuje ještě jiný způsob – lehněte si do prázdné vany tak, abyste měla rozkrok pod kohoutkem, a nechte si proud vody dopadat přímo na klitoris.

Vysoká spotřeba vody? Absence masážní hlavice? Příliš nízký tlak vody? Máme řešení.

Zkuste hlavici sprchy odmontovat úplně a odložte ji i s těsněním někam na bok, teď je chvilku nebudete potřebovat. Pusťte vodu do sprchové hadice, není však vůbec potřeba, aby byl proud nějak zvlášť silný. Opáčko z fyziky – přikryjte část otvoru hadice palcem, tím zmenšíte průměr, čímž se samozřejmě zvýší tlak. Palec přiložte na klitoris a proud vody namířte na to správné místo a užívejte si. Tlak vody je na rozdíl od masážní hlavice snadno regulovatelný – stačí palcem trochu poodkrýt nebo naopak více přikrýt otvor hadice.

Lidské tělo

Cítíte partnerovo tělo ve svém klíně a on cítí vás pěkně vlhkou a teplou na sobě. Že tohoto pocitu nejde při masturbaci docílit? Omyl. Klekněte si na zem a sedněte si na paty. Cítíte je ve svém rozkroku? Hlavní výhodou této techniky je, že vám uvolní obě ruce. Můžete tak věnovat pozornost i dalším částem svého těla. Hlaďte se, kde je vám to příjemné, můžete si třeba jednou rukou dráždit bradavky a druhou rukou škádlit poštěváček, všechno je to jen ve vaší režii.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky