Techniky ženské masturbace: tipy a triky, jak si to nejlépe uděláte sama

Jaký je nejefektivnější lék proti stresu? Masturbace, klikání na myšku, onanování... prostě dělání si dobře. Zajímá vás, jak si to nejlépe uděláte sama? Prozkoumejte různé techniky ženské masturbace, které vám zpříjemní cestu k orgasmu i vyvrcholení samotné. 

Techniky ženské masturbace: tipy a triky, jak si to nejlépe uděláte sama

Ačkoliv se o masturbaci mluví spíš v souvislosti s muži, ženy v tomto ohledu rozhodně nezaostávají. A jak správně masturbovat? Zaručený recept v podstatě neexistuje, protože na každou ženu platí něco jiného. I přesto však lze vypíchnout pár osvědčených technik ženské masturbace, které můžete vyzkoušet, nakombinovat je a přetvořit k obrazu svému, čímž si vytvoříte svůj jedinečný recept na orgasmus. 

Masturbace patří mezi příjemnou a především naprosto přirozenou aktivitu, v rámci které máte možnost důkladně prozkoumávat své vlastní tělo. Ženy, které si s chutí a bez výčitek užívají tyto chvíle, mají obecně lepší vztah ke svému těluvyšší sebevědomí, a vzhledem k tomu, že moc dobře vědí, co mohou očekávat od svého těla, zažívají uspokojující partnerský sex. 

Kromě toho masturbace u žen přináší i spoustu zdravotních benefitůnapumpuje vám imunitu a zbaví vás stresu, napětí i bolesti. A to už stojí za vyzkoušení. 

Techniky ženské masturbace: stimulace klitorisu

Masturbovat lze různými způsoby. Ženy se při autoerotice zaměřují především na stimulaci klitorisu, který je pro většinu z nich zdrojem těch nejvzrušivějších pocitů. 

Dráždění klitorisu je možné rozdělit na dvě základní techniky masturbace – záleží na tom, zda se ho dotýkáme přímo, anebo nepřímo přes předkožku, stydké pysky, nebo třeba přes kalhotky či jiné oblečení.

Jak se udělat rukou?

Pro vyzkoušení následujících způsobů masturbace klitorisu budete potřebovat jediné – své ruce (případně  ještě lubrikační gel)Samozřejmě, že způsobů dráždění bychom mohli najít víc, následující řádky proto berte jako výchozí bod, ze kterého se na své cestě za potěšením můžete odpíchnout. Sama časem jistě objevíte spoustu jiných metod a vypilujete svůj styl k dokonalosti. 

Než začnete s masturbací klitorisu

Mrkněte se na článek Tajemství ženské masturbace: Nepodceňujte přípravu a vytvořte si ty nejlepší podmínky. 

1. Nahoru a dolů

Na úvod si střihneme něco jednoduchého – stačí vzít prst a zaměřit se na klitoris. Ukazováčkem pohybujte nahoru a dolů z jedné strany vašeho „čudlíčku“. Zkuste experimentovat se sílou přítlaku a délkou jednotlivých tahů. Pro zesílení prožitku můžete třít přímo špičku klitorisu.

Techniky ženské masturbace: Nahoru a dolů

2. Dlouze a pomalu

Pomocí jednoho nebo více prstů jemně a zlehka klouzejte po středu vulvy a klitorisu – pěkně odspodu až nahoru. Naslouchejte signálům svého těla a zaměřte se na ty oblasti, ve kterých jsou vám doteky nejpříjemnější.

Poté experimentujte s rychlostí a sílou přítlaku. Můžete měnit i směr – začněte u klitorisu a pokračujte dolů. Během této masturbační techniky možná nedosáhnete orgasmu, zato však dokonale prozkoumáte svá intimní zákoutí.

Techniky ženské masturbace: Dlouze a pomalu

3. Ze strany na stranu

Jak už název napovídá, budete po klitorisu přejíždět prstem ze strany na stranu. Některé ženy mají poštěváček tak citlivý, že preferují nepřímý kontakt, jiné zase potřebují skoro všechnu sílu světa, aby si stimulaci užily. Proto je opět na vás, abyste si pohrála s přítlakem i rychlostí, a zjistila tak, co vás nejvíc bere.

Během této techniky také měňte počet prstů – je vám to příjemnější jedním, nebo spíš potřebujete celou ruku?

Techniky ženské masturbace: Ze strany na stranu

4. Dokolečka dokola

Tato technika možná patří mezi nejpoužívanější a zároveň nejúčinnější. Jak na to? Spojte čtyři prsty a krouživými pohyby přejíždějte po klitorisu.

Techniky ženské masturbace: Dokolečka, dokola

5. Nevynechávejte stydké pysky

Neomezujte se pouze na klitoris a zapojte do hry i stydké pysky. Prsty po nich přejíždějte nahoru a dolů, nebo je stiskněte k sobě a jemně masírujte. Je to skvělý způsob, jak vyzkoušet různé druhy doteků nebo se připravit na hrátky s dildem či vibrátorem. 

Techniky ženské masturbace: Nevynechávejte stydké pysky

5. Objevování nového

Mezi klitorisem a močovou trubicí se nachází jedno kouzelné místečko, které je velmi citlivé. Jemná stimulace tohoto bodu bývá zpravidla příjemná, a ještě příjemnější může být, když se spojí s drážděním klitorisu.

Techniky ženské masturbace: Objevujte

6. Mačkání

Technika mačkání není tak známá, což je možná trochu škoda. Vše, co musíte udělat, je chytnout klitoris mezi palcem a ukazováčkem a velmi jemně ho mačkat, rolovat mezi prsty a různě promasírovávat. Začněte jemně a sílu tlaku zintenzivňujte tak, jak je vám příjemné. Milujete bolest? Tak se nebojte pořádně zatlačit.

Techniky ženské masturbace: Mačkání

Erotické pomůcky na klitoris vám usnadní práci

Chcete si masturbaci ozvláštnit? Nebo vás už bolí ruce, ale máte chuť pokračovat? Vyzkoušejte mini vibrátory a stimulátory klitorisu, které veškerou práci odmakají za vásTyhle hračky se navíc vejdou do každé kabelky a své uplatnění najdou i během milostných hrátek s partnerem. 

Pokud navíc pozorujete, že je pro vás dosahování orgasmu problém, mohly by vám tyto pomůcky pomoci. Například takové bezdotykové stimulátory, které fungují na principu pulzování, slibují pronikavý orgasmus během pár minut

Ale masturbační pomocníci nemusí být jen v malém kabátku. Jestliže vás na tintítka úplně neužije, vsaďte na nejsilnější kalibr. Masážní hlavice mají výkon, sílu a intenzivně rozvibrují vaše intimní partie (a především klitoris) i ztuhlá záda.

 

Testovací stimulátor klitorisu Satisfyer One Night Stand – Bezdotykové stimulátory klitorisu
90 minut intenzivní slasti
245
EXTRA výkon
Náš TIP
Ovládání mobilem
Mini vibrátor na klitoris Satisfyer Tropical Tip – Vibrátory na klitoris
Překvapí extra výkonem i hravým designem
945
Vibrační stimulátor pro ženy Fantasy For Her – Vibrační stimulátory pro ženy
Intenzivní stimulace klitorisu, bodu G a hráze
1 535
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Orca – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Zažijete úžasnou kombinaci pulzace a vibrací
895
Ovládání mobilem
Skvělá cena
Výprodej
–24 %
Nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Curvy 2+, růžový – ovládaný mobilem – Poslední kousky skladem
Malý, výkonný a propojí vás s celým světem
1 195
EXTRA výkon
Náš TIP
Ovládání mobilem
Stimulátor klitorisu/vibrátor Satisfyer Dual Love Red – Vibrátory na bod G
Je na vás, jaký druh stimulace si vyberete
995
Hřejivý stimulátor klitorisu s jazýčkem Fantasy For Her – Stimulátory bez vibrací pro ženy
Svým mrštným teplým jazýčkem vám to krásně udělá
1 995
Bestseller
Náš TIP
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 2 – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Intenzivní tlakové vlny pro dokonalé polaskání klitorisu
995
Náš TIP
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer PENGUIN – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Nacucne poštěváček a nedá mu pokoj, dokud nebudete úplně hotová
1 495
Malá masážní hlavice Nude Luna – Masážní hlavice
Vychutnáte si silné a hluboké vibrace na celém těle
1 595
EXTRA výkon
Vibrátor na bod G i klitoris Svakom Amy 2 – Vibrátory na bod G
Díky zploštělé špičce polaská bod G i klitoris
1 445
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Seal You Soon – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Vyberete si mezi pulzací a vibracemi
875
Ovládání mobilem
Interaktivní pulzační stimulátor klitorisu Svakom Pulse Lite Neo – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Rozmazlí klitoris vzrušujícími tlakovými vlnami
995
Pulzační stimulátor klitorisu Svakom Pulse Pure – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Rozmazlí klitoris příjemnými tlakovými vlnami
1 195
Luxusní nabíjecí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2+ – Bezdotykové stimulátory klitorisu
Úžasná kombinace bezdotykové stimulace a vibrací
995
EXTRA výkon
Vibrátor na klitoris Nude Hazel – Vibrátory na klitoris
Ohromí vás roztomilým designem a extra výkonem
1 475

Masturbace třením

Jak se udělat polštářem?

Vyzkoušejte mastrubaci s polštářem. Udělejte si pohodlí na posteli, lehněte si na břicho a přepůlený polštář sevřete mezi nohama. Pokud zrovna nemá jít o milé vlhké a voňavé překvapení pro partnera, přehoďte přes polštář ještě ručník, ať není zbytečně mokrý. Kalhotky či tanga si na sobě klidně nechte, budou vám příjemně tlačit na ta správná místa. Pohybujte rytmicky pánví a naslouchejte svému tělu – samo vám prozradí, co je mu příjemné.

Pokud u toho raději sedíte, můžete na sebe naskládat větší množství polštářů a „osedlat“ si je, nebo použít variantu se židlí. Sedněte si obkročmo na židli čelem k opěrátku. Polštář si složte mezi nohy a jízda může začít.


Masturbace s polštářem
Jak se udělat polštářem? Osedlejte si ho.

„Ráda si sundám tričko a podprsenku a vezmu si měkký polštář, který přeložím napůl a položím na zem. Nasednu na polštář rozkrokem a jedu jak šílená. Moje bradavky se při tom třou o koberec, což mě neuvěřitelně rozpaluje, pokaždé dosáhnu orgasmu.“

Anonymní

Jak nejlépe masturbovat s plyšovými zvířátky?

Velmi vděčnými pomocníky při ženské masturbaci jsou plyšová zvířátka. Mnohé z nás zažily s oblíbenou hračkou svůj první orgasmus, a byť o tom ženy moc nemluví, mnohé z nich s jejich pomocí masturbují i v dospělosti. Velmi nápomocní mohou být různí medvídci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.

Přeložte polštář napůl a do vzniklého prostoru vložte medvídka tak, aby mu z polštáře koukala jenom hlava. Nasedněte na polštář a nechte medvídka přičichnout k vašemu klínu. Zbytek je na vás.

Masturbace s plyšákem
Nejlepší jsou plyšáci s tvarovanou hlavou a plastovým čumáčkem.

Bez chlupů to půjde líp

Vyholený klín vám pomůže k silnějšímu prožitku při sexu i nejlepší masturbaci. Klitoris a ostatní citlivé partie vašeho rozkroku se dostanou do těsnějšího kontaktu s podkladem a když jim ve tření nebudou zavazet chlupy, dovolí vašim nervovým zakončením vnímat mnohem víc podnětů – například texturu povrchu nebo jeho teplotu.

Vodní bomba do kalhotek

Zajímavé vylepšení polštářové techniky je varianta s nafukovacím balonkem. Pokud jste jako malé byly nezbednice, jistě znáte „vodní bomby“ – nafukovací balonky naplněné vodou. Napusťte vodu do nafukovacího balonku, ale ne příliš, ať vám míček nepraskne.

Pro skvělý zážitek postačí „vodní bomba“ o velikosti mužské pěsti. Balonek s vodou dobře zauzlujte a vložte si jej do kalhotek. Další postup už znáte, stačí nasednout na polštář a pohybovat se v tom správném rytmu.

Jak se udělat kalhotkami

Zkuste rukou prozkoumat svůj klín přes saténové kalhotky. Tenká a hladká látka je příjemná na dotek a tvoří jenom minimální bariéru. Díky přesně padnoucím kalhotkám se tlak na vaše intimní partie více rozprostře, což je právě to, co mnohé ženy dostává do extáze.

V poloze na zádech roztáhněte nohy a pokrčte je v kolenou. Pánví pak pohybujte směrem nahoru proti ruce v tempu, které je vám příjemné. 

Jakmile bude vaše jízda v plném proudu, můžete kalhotky využít ještě jiným způsobem. Shrňte je trochu více doprostřed, lehce je zařízněte na tom správném místě a tahejte. Zesílíte tím tlak přímo na bod rozkoše, a pokud je vám intenzivnější dráždění příjemnější, orgasmus už vlastně klepe na dveře.

TIP: Posuňte hrátky se spodním prádlem na vyšší úroveň a vyzkoušejte kalhoty nebo tanga s řetízkem v rozkroku. 

„Když masturbuju, musím mít na sobě kalhotky. Buď si to dělám přes ně, nebo si je zaříznu do kundičky a tahám tam a zpátky. Když se udělám, tak hodně teču. (…) Vyteče toho ze mě hodně, až mám úplně mokré kalhotky a všechno kolem. Bez kalhotek se ale tak dobře neudělám.“

Radka

Tření kalhotkami
Srolované kalhotky pomohou přitlačit na tom správném místě.

Jak správně mastrubovat s tenisákem

K tomuto druhu masturbace budete potřebovat tenisák nebo jiný míček z pevné gumy. Lehněte si na břicho a míček si vložte pod sebe tak, aby dráždil váš klitoris. Nohy můžete nechat úplně volně, nebo je u kotníků překřížit. Začněte se na míčku pohupovat dopředu a dozadu nebo do stran, jak je vám příjemné. Velmi intenzivní pocity lze vyvolat tím, že začnete svírat vnitřní stehna. Pokud nemáte zrovna po ruce žádný míček, podobnou službu dokáže udělat i pár silnějších ponožek smotaných do klubíčka. To se budou sousedky divit, proč perete lyžařské podkolenky v létě :-).

Lidské tělo

Cítíte partnerovo tělo ve svém klíně a on cítí vás pěkně vlhkou a teplou na sobě. Že tohoto pocitu nejde při masturbaci docílit? Omyl. Klekněte si na zem a sedněte si na paty. Cítíte je ve svém rozkroku? Hlavní výhodou této techniky je, že vám uvolní obě ruce. Můžete tak věnovat pozornost i dalším částem svého těla. Hlaďte se, kde je vám to příjemné, můžete si třeba jednou rukou dráždit bradavky a druhou rukou škádlit klitoris, všechno je to jen ve vaší režii.

PET lahev na sto použití

Velmi nevšední zážitek umí při masturbaci ženy poskytnout i obyčejná PET lahev. Dost možná máte zrovna nějakou doma, a kdyby ne, stačí skočit vedle do večerky. V poslední době se s designovými lahvemi roztrhl pytel, co se různých tvarů a povrchových úprav týká, rozhodně máte z čeho vybírat.

Prázdnou petku stačí zazátkovat a je připravena k nasednutí. Pokud ji chcete svírat mezi stehny, doporučuju trochu vzduchu upustit. Lahev bude tvárnější a při použití bude vydávat sem tam nějaký zvuk, což mnohé ženy rajcuje. Pokud máte ráda hrátky s teplotou, napusťte si do lahve teplou nebo ledovou vodu, případně si přichystejte obě varianty a střídejte je.

Tření o plastovou láhev
Tahle kočka už ví, jak správně masturbovat

Masturbace sprchou

Při masturbaci ve sprše můžete využít klasickou sprchovou hlavici. Ideální je mít ji nastavitelnou na pulzující masážní proudy. Pak už si stačí jen najít příjemnou teplotu vody, namířit ji na váš klitoris a sprcha odvede všechnu práci za vás.

Pokud nemáte masážní sprchu, ale máte vanu, existuje ještě jiný způsob masturbace – lehněte si do prázdné vany tak, abyste měla rozkrok pod kohoutkem, a nechte si proud vody dopadat přímo na klitoris.

Vysoká spotřeba vody? Absence masážní hlavice? Příliš nízký tlak vody? Máme řešení, jak si nejlépe užít masturbaci sprchou

Zkuste hlavici sprchy odmontovat úplně a odložte ji i s těsněním někam na bok, teď je chvilku nebudete potřebovat. Pusťte vodu do sprchové hadice, není však vůbec potřeba, aby byl proud nějak zvlášť silný. Opáčko z fyziky – přikryjte část otvoru hadice palcem, tím zmenšíte průměr, čímž se samozřejmě zvýší tlak. Palec přiložte na klitoris a proud vody namiřte na to správné místo a užívejte si slastnou masturbaci ve sprše. Tlak vody je na rozdíl od masážní hlavice snadno regulovatelný – stačí palcem trochu poodkrýt nebo naopak více přikrýt otvor hadice.

Masturbace proudem vody
Masturbaci sprchou si oblíbily zástupy žen

Masturbace vaginy

Nyní se trochu vzdálíme od čudlíčku rozkoše a přesuneme se dovnitř vaginy. Co takhle zkusit najít bod G? Tohle místo je sice opředeno různými mýty, nicméně opravdu existuje – je to totiž vnitřní část klitorisu. Bod G naleznete na přední straně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. Pod prsty byste měla cítit malý bod se zvrásněnou texturou připomínající vlašský ořech.

Pomocí stimulace bodu G, který je plný nervových zakončení, pak můžete dosáhnout silného orgasmu. Co k tomu budete potřebovat? Třeba vibrátor či dildo, ale klidně si vystačíte i s prsty.

Jak najít bod G
Přibližné místo, kde najdete bod G

Masturbace vaginy: jak se sama uděláte prsty

Anatomii už máme zmáknutou, tak přejdeme k praxi. Začněte nejprve u vnější části klitorisu, abyste se navnadila a uvolnila poševní svalstvo. Předehra je totiž důležitá i v rámci masturbace. Pak vložte prsty dovnitř a krouživým pohybem stimulujte přední stranu pochvy. Kromě kroužení můžete vyzkoušet například pohyb prstem, jako byste ukazovala: “Pojď ke mně“.

Zatlačte na bod G zvenku

Dosáhnout vaginálního orgasmu není vždy snadné. Jedna z věcí, která může tento problém způsobovat, je nedostatečný tlak na bod G. Co s tím? Zatlačte na něj z druhé strany – zatímco jednou rukou budete stimulovat bod G, druhou ruku položte na Venušin pahorek (tak jako na obrázku) a jemně zatlačte dolů. Bod G díky tomu bude do pochvy vyčnívat více než obvykle a snadněji tak dosáhnete intezivnějšího potěšení. 

Prstění vaginy
zdroj obrázku: badgirlsbible.com

Prstění zezadu

Na chvilku se vzdálíme od bodu G, abychom ty sólohrátky trochu ozvláštnili. Tentokrát vyzkoušejte prstění zezadu – položte ruku na zadeček a vydejte se do vaginy z druhé strany. Je pravděpodobné, že nebudete cítit tak intenzivní pocity, ale nikdy není na škodu si trochu odpočinout a vyzkoušet něco nového. Na cestě ven navíc můžete poškádlit i zadní vrátka. 

Prstění vaginy zezadu
zdroj obrázku: badgirlsbible.com

Dvojnásobné potěšení

Připravte si obě ruce – zatímco jednou budete stimulovat vaginu zepředu nebo zezadu, druhou rozmazlujte klitoris. Orgasmus bude téměř nevyhnutelný. 

Kombinovaná stimulace klitorisu a bodu G
zdroj obrázku: badgirlsbible.com

Jak masturbovat s vibrátorem?

Pomůcek, se kterými si můžete sama vyhrát, je nepřeberné množství. Asi nejoblíbenějšími hračkami pro sólohrátky jsou vibrátory na bod G, které mají anatomicky tvarovanou špičku pro přesnou masáž tohoto citlivého místa.

Výběr vibrátoru pro masturbaci

Lámete si hlavu s výběrem vibrátoru? Mrkněte na článek Jak vybrat vibrátor pro ženu.

Kombinovaná masturbace u žen

Kombinovanou stimulací chápeme dráždění klitorisu a vaginy zároveň – ženy tuto metodu označují jako nejúspěšnější, co se v dosahování orgasmu během stimulace vaginy týče. Jak na to? Pořiďte si třeba vibrátor s králíčkem, který se postará o obě citlivá místečka zároveň. Pokud vás příliš neužije na vibrace, vystačíte si s dildem a rukou.

EXTRA výkon
Náš TIP
Erotický set vibrátorů a pulzátoru Satisfyer Marvelous Four – Sady erotických pomůcek
Prozkoumáte různé druhy potěšení
2 195
EXTRA výkon
Ovládání mobilem
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Heated Affair – Vibrátory s králíčkem
Užijete si vzrušující kombinaci vrnění a tepla
995
EXTRA výkon
Ovládání mobilem
Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Hot Lover – ovládaný mobilem – Vibrátory na bod G
Užijete si spoustu vibrační zábavy
1 455
Hřejivý přirážecí a rotační vibrátor s králíčkem Fantasy For Her – Přirážecí vibrátory
Umí hřát, vibrovat, přirážet i rotovat
2 395
Přirážecí vibrátor s králíčkem Orange County Cutie – Přirážecí vibrátory
Šukací mašinka do ruky
1 885
Náš TIP
Vibrátor se sacím stimulátorem klitorisu Malibu Minx – Vibrátory s králíčkem
O váš bod G i klitoris bude dobře postaráno
1 885
Vibrátor Pink Leaf – Vibrátory s králíčkem
Potěšte svůj bod G i klitoris intenzivními vibracemi
545
Náš TIP
–154 Kč
Vibrátor s králíčkem OMG Mood – Vibrátory s králíčkem
Jeho sytě růžovou barvu si zamilujete na první pohled
785
Náš TIP
–120 Kč
Vibrátor s králíčkem Sunset Rio – Vibrátory s králíčkem
Provibruje silnými vibracemi bod G a klitoris najednou
975
EXTRA výkon
–35 %
Vibrátor s králíčkem Nude Sierra – Vibrátory s králíčkem
Sveze vás na vlně dvojité stimulace
1 125
Trojitý vibrátor Amour Claire – Dvojité a trojité vibrátory
Odnese vás na obláčku dokonalé rozkoše
1 495
Náš TIP
–21 %
Vibrátor se sacím stimulátorem klitorisu Romance Massage – Sací stimulátory pro ženy
Bod G potěší vibracemi, klitoris úžasným cumláním
1 495
Luxusní nabíjecí vibrátor s králíčkem Harmony – Vibrátory s králíčkem
Úctyhodných 20 vibračních programů a extra výkon
1 195
Vibrátor se sacím stimulátorem klitorisu Javida Sucking Vibrator – Vibrátory s králíčkem
Rozvrní bod G a "vysaje" z vás orgasmus
1 225
Náš TIP
Vibrátor se stimulátorem klitorisu Satisfyer Pro+ G-Spot – Vibrátory s králíčkem
Úžasná kombinace silných vibrací a bezdotykové pulzační stimulace
1 395
Novinka
–22 %
Vibrátor s králíčkem Take It Easy Lily – Vibrátory s králíčkem
Provibruje silnými vibracemi bod G a klitoris najednou
775

Domácí pomocníci

Nechcete si pořizovat pomocníka ze sexshopu? Dovádět můžete i s předměty, které najdete doma – např. okurka, mrkev či různé falicky tvarované lahvičky, násady nebo madla. V tomto případě vás však vyzýváme k maximální opatrnosti – na takové věci je vždy lepší nasadit kondom.

Inspiraci můžete najít například v článcích Předměty denní potřeby jako erotické pomůckyNávod na výrobu vibrátorů ze zeleniny.

Vibrátor s králíčkem
Vibrátory jsou navrženy pro maximální potěšení

Anální masturbace u žen

A co by to bylo za článek o masturbaci, kdybychom vynechali zadeček? Kolem řitního otvoru se totiž nachází nespočet nervových zakončení, která se postarají o výjimečný zážitek. S přípravou a trpělivostí pak můžete svá autoerotická sezení pozvednout na vyšší level. 

Příprava na anální masturbaci

Máte strach, že by došlo k nehodě? Mrkněte na článek Jak na klystýr – zkušenosti z praxe a nic vás nezaskočí.

Jak na hrátky se zadečkem

Je to pro vás něco nového a úplně se necítíte? Zadeček můžete zapojit do hry až ve chvíli, kdy jste nejvíc vzrušená, nebo naopak krásně uvolněná po orgasmu. Prostě začněte jako vždy a uvidíte, kam až budete mít chuť zajít. 

Nedělejte si zbytečné starosti s průnikem, nejprve začněte jemným hlazením a prozkoumáváním okolního terénu. Až se budete cítit, můžete jedním prstíkem pomalu zavítat dovnitř. Možná to zezačátku nebude snadné, ale časem se dokážete vytrénovat i na větší hračky. Anální mastrubace je především o trpělivosti a tréninku. Myslete však na to, že zadní vrátka, narozdíl od vaginy, se sama zvlhčit neumí, proto nezapomeňte na lubrikační gel

Anální průvodce

Praktické rady, které vám pomůžou v začátcích, najdete v článku Příručka análního začátečníka – tvůj první prst v zadečku

Anální radovánky mají jedno pravidlo – co bylo v zadečku (prsty či erotické pomůcky), už se jinam nestrká, dokud se to neumyje.

Stimulovat zadeček můžete prsty, análním vibrátorem či dildem nebo třeba análními kuličkami – jejich postupné vytahování si zamilujete. Během dráždění klitorisu nebo vaginy si do zadních vrátek můžete šoupnout anální kolík – vychutnáte si tak mnohem silnější prožitky. A pokud by vás zajímalo, jaké by asi bylo dráždění klitorisu, vaginy i análu zároveň, existují vibrátory, které zvládnou rozvrnět všechna 3 místa zároveň. 

EXTRA výkon
Ovládání mobilem
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret – Vibrační kalhotky
Užijete si spoustu vibrační zábavy doma i venku
1 195
Trojitý vibrátor Proposition – Dvojité a trojité vibrátory
Vychutnáte si trojitou porci slasti a potěšení
625
EXTRA výkon
Vibrátor s pulzačním stimulátorem klitorisu TWIST – Dvojité a trojité vibrátory
Vychutnejte si silné vibrace a neobvyklou pulzaci
1 025
Trojitý vibrátor Amour Claire – Dvojité a trojité vibrátory
Odnese vás na obláčku dokonalé rozkoše
1 495
EXTRA výkon
Ovládání mobilem
Vibrátor do kalhotek Svakom Erica – Vibrační kalhotky
Vychutnáte si rozmanitou vibrační zábavu
1 755
EXTRA výkon
Trojitý tvarovatelný vibrátor Satisfyer Tri Ball 2 – Dvojité a trojité vibrátory
Snadno si jej natvarujete podle potřeby
1 195
EXTRA výkon
Náš TIP
–22 %
Hřejivá masážní hlavice/vibrátor Heating Wand Purple – Masážní hlavice
Užijete si smyslné masáže i stimulaci bodu G
1 285
Náš TIP
Trojitý vibrátor s dálkovým ovladačem Essentials Triple Pleasure Vibe – Dvojité a trojité vibrátory
Rozvibruje bod G, klitoris a zadeček najednou
1 125
Oboustranný vibrátor Infinity – Dvojité a trojité vibrátory
Dvojitá porce vzrušujících vibrací vás přivede k orgasmu
975
EXTRA výkon
Náš TIP
Ovládání mobilem
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + – Vibrační kalhotky
Užijete si spoustu vibrační zábavy doma i venku
1 195
EXTRA výkon
Dvojitý vibrátor Your New Favorite – Dvojité a trojité vibrátory
Dopřeje vašemu klínu vrnivou rozkoš
1 245
EXTRA výkon
Pulzační a vibrační stimulátor do kalhotek FLAMENGO – Vibrační kalhotky
Vychutnáte si silné vibrace a neobvyklou pulzaci
975
EXTRA výkon
Trojitý vibrátor Sweet Smile Triple G-Spot – Vibrátory na bod G
Vychutnáte si dokonalé potěšení
1 225
Hřejivý unisex vibrátor s dálkovým ovladačem Black Jamba – Vibrátory na prostatu
Prožijete hřejivě vzrušující rozkoš
1 295
EXTRA výkon
Náš TIP
–486 Kč
Pulzační a vibrační masážní hlavice s nástavci Nami – Masážní hlavice
Užijete si uvolňující masáž i pořádnou dávku rozkoše
2 489
Vibrační a sací stimulátor s jazýčkem Fantasy For Her – Vibrátory na bod G
Zahrne váš klín dokonalým potěšením
3 735
Anální kuličky
Anální kuličky jsou pro trénink roztahování jako dělané

Tipy pro nejlepší masturbaci

Co dělat s extrémně citlivým klitorisem?

Dráždění čudlíčku rozkoše nemusí vždy připomínat procházku orgasmickým rájem. Stejně tak, jako je každá žena jedinečná, i citlivost intimních partií se rozkrok od rozkroku liší. Pro některé ženy je stimulace klitorisu nepříjemná, někdy až dokonce bolestivá. Není však důvod zoufat, řešení existuje.

V případě extrémně citlivého klitorisu nevyvíjejte tlak přímo na něj, ale použijte jeho “čepičku“ jako nárazník. Čepičkou je myšlena kůže, chcete-li předkožka, zakrývající klitoris (odborně nazvanou jako klitoridální kapuce). Během radovánek se proto zaměřte na čepičku tak, aby nejcitlivější část, tedy špička klitorisu, zůstala skrytá.

Jak se udělat, když je klitoris málo citlivý?

Druhou stranu barikády zase okupují ženy, jejichž klitoris není zas tak moc citlivý. Svůj knoflík rozkoše mohou dráždit a třít jako o život, ale orgasmus nikde. I na tento problém však existuje jednoduché řešení – aby byl citlivější, stačí ho víc odhalit.

Jak na to? Umístěte prsty jedné ruky nad klitoris (tak, jako je naznačeno na obrázku) a pomalým tažením kůže dozadu ho víc odhalte. Zábava může začít.

Jak zintenzivnit prožitky, když je klitoris málo citlivý
Stačí nadzvednout čepičku a masturbace dostane zcela jiný rozměr

Nežeňte se za cílem

Pamatujte si, že orgasmus není všechno. Mnoho lidí masturbuje pouze za účelem rychlého vyvrcholení, což není úplně dobře. Pokud máte problémy s dosahováním orgasmu a v tomto článku hledáte návod, jak s tím zatočit, zkuste tu myšlenku na chvíli smést ze stolu. Přehnané cíle vedou vždy k neúspěchu. Zkuste se na masturbaci zaměřit jako na příjemnou cestu bez cíle – nespěchejte, prozkoumávejte své tělo, experimentujte a uvidíte, co z toho vyplyne. Důležité je se soustředit na potěšení, ne na orgasmus.

Vyzkoušejte stimulační gely na klitoris a bod G

Gely na klitoris a bod G zvyšují prokrvení intimních partií, a tím pádem i jejich citlivost – během masturbace si tak vychutnáte intenzivnější zážitky a pravděpodobně i silnější orgasmy. Vyvrcholení navíc můžete dosáhnout snadněji a rychleji. Některé gely vám dokonce poskytnou i zajímavý pocit "brnění".

Stimulační gel pro ženy Viamax Sensitive Gel, 15 ml – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zlepšuje prokrvení klitorisu a zvyšuje jeho citlivost
355
Stimulační gel na zúžení vaginy Viamax Tight Gel, 15 ml – Gely a krémy pro omlazení a zúžení vaginy
Oběma v páru přinese mnohem intenzivnější prožitek při pohlavním styku
355
Stimulační gel s vibračním efektem Liquid Vibrator Strong – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Pro dokonale stimulující uspokojení
575
BIO
Vegan
Stimulační sérum na bod G Discover – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvětší bod G a zvýší jeho citlivost, takže jej snáze najdete
665
Hřejivý stimulační gel na klitoris S8 Spark – Gely na klitoris
Užijete si intenzivnější orgasmus
315
Stimulační gel na bod G "G, How I Adore You" – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Pomůže vám najít bod G a zvýší jeho citlivost
475
BIO
Vegan
Stimulační sérum na klitoris Intense – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvýší citlivost klitorisu a usnadní klitorální orgasmus
665
Stimulační balzám s hřejivým efektem Bad Day Killer – Gely na klitoris
Zlepší váš den intenzivními orgasmy
265
Vegan
Stimulační sérum na bod G Discover - VZOREK – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Zvětší bod G a zvýší jeho citlivost, takže jej snáze najdete
65
Stimulační gel na klitoris Intense Stimulating Gel – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Navrženo pro intenzivní orgasmus
295
–31 %
Stimulační gel na klitoris System JO 12Volt – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Užijete si citlivější klitoris během předehry i sólo hrátkách
445
Slíbatelný stimulační gel na klitoris Orgie Orgasm Drops Intense – Gely na klitoris
Při laskání klitorisu zažijete dokonalou rozkoš
335
Stimulační gel na klitoris ViaGel Women, 30 ml – Gely na klitoris
Zažijete větší vzrušení a maximální potěšení
355
Stimulační balzám s hřejivým efektem Horny Jar – Gely na klitoris
Zapálí vás pro nejeden orgasmus
265
ClitoriSex – krém na zvýšení citlivosti klitorisu – Stimulační krémy a gely na penis, klitoris, bod G i bradavky
Během chvilky bude klitoris citlivější na všechny druhy stimulace
335
Novinka
–36 %
Stimulační gel na klitoris Pjur Woman Lust, 15 ml – Gely na klitoris
Přináší vzrušující mravenčení a pomáhá k silnějším orgasmům
345

Použijte lubrikační gel... nebo taky ne

Lubrikační gely zvyšují kluznost během sexu i masturbace – hrátky s prstíky či hračkami budou pak mnohem příjemnější. Ale i používání lubrikačního gelu je otázkou vkusu, neboť lubrikanty snižují tření, což může být někdy i na škodu – obzvláště u třecích technik. Takže i v tomhle směru je vhodné nepapouškovat návody, ale experimentovat a zkoušet, jaká míra zvlhčení vám bude nejpříjemnější. 

Vystřídejte pozice

V sexu taky střídáte polohy, tak proč nezkusit to samé během masturbace? Někomu vyhovuje ležet na zádech, jiný zase může preferovat ležení na bříšku. Jedna žena raději tiskne nohy k sobě, druhá je roztahuje do tvaru písmene V. Nezůstávejte vždy v jedné pozici, aby vám hrátky nezevšedněly. Experimentujte s pozicemi a hledejte ty, které vám nejvíce vyhovují

Zapojte fantazii

Ve vaší hlavě neexistuje žádné tabu. Během masturbace můžete myslet na souseda, oblíbeného herce i kolegu z práce. Můžete si představovat všelijaké praktiky, můžete myslet prostě na cokoliv – vaše hlava je váš největší chrám slasti, kde se nemusíte vůbec za nic stydět. Tak do toho. 

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu