Zvrhlé hrátky po sexu

Kouřilky a polykačky, vášnivé milovnice mužského semene, beznadějné romantičky zbožňující líbání... chci se s vámi podělit o jeden skvělý zážitek. Od té doby už nejsou hrátky se spermatem jen strohé polykání... od toho večera mě to vážně začalo bavit.

Zvrhlé hrátky po sexu

Pro hravé páry a pro dámy, které už jsou v polykání semene zkušené a hledají další zvrhlé inspirace, jak si s ním pohrát. Dveře jsou otevřené i pro náruživé chlapecké páry ;)

Mám pro vás jeden nenápadný, avšak neskutečně vzrušující tip na zakončení sexu. Teda já si původně myslela, že sex touto hrou zakončíme. Ale nějak nás to zase strhlo do dalšího dovádění.

Začalo to troufalým nápadem

Kouřila jsem jeho úžasného ptáka, těšila se, až mi z něj do pusinky vystříkne jeho teplý poklad, když mi prolétl hlavou bláznivý nápad. On ví, že jeho chuť miluju a rád se dívá, jak ho hltám. Ale co on?

Ví on vůbec, jak chutná jeho vlastní semeno?

Snažte se, aby vám neteklo semeno zbytečně z pusy ven
Snažte se, aby vám neteklo semeno zbytečně z pusy ven

Měla jsem příliš plnou pusu na to, abych se ho ptala, zda svou chuť zná. Na řečičky nebyl čas. Ale věděla jsem přesně, jak to zjistím. Mísila se ve mně škodolibost, zvědavost a vzrušení. Ať si taky někdy užije zakončení se svým mlíčkem v puse. Však už dávno říkal, že chce zkusit něco zvrhlého.

Po sexu se vždy spolu rádi líbáme. Polibky jsou v tu chvíli pro nás oba velmi něžné a láskyplné. Tak dneska to bude jinak, hošánku. Haha, to mě fakt bavilo. Už jsem se nemohla dočkat, až bude konečně stříkat. Abych mu k vrcholu pomohla rychleji, začala jsem kouřit jako opravdová kurvička. Jeho vzrušení narůstalo každou vteřinu a výstřik doslova visel ve vzduchu.

Rozhodla jsem se podělit se s ním o semeno

Cítila jsem, jak se penis pomalu plní, jak tvrdne ještě víc... a už jsem měla první dávku v puse. A druhou... rozhodla jsem se tedy sladkou smetánku nepolykat a nalapat do pusy úplně všechno. Trochu jsem přecenila svoji malou pusu. Bylo toho trochu více, hups :-D Takže mi semeno teklo po bradě a kapalo mi na prsa.

Měla jsem ho plnou pusu, takže jsem musela jednat rychle. Hned jsem vstala, začala jej líbat a semeno mu tak předávat.

Vůbec jsem nevěděla, jak zareaguje, ale měla jsem neodolatelnou touhu to zjistit... a taky už se to fakt v puse nedalo udržet. Následovala pořádně hluboká vášnivá líbačka....


Líbání se spermatem úžasně posune vaši intimitu o krok dál
Líbání se spermatem úžasně posune vaši intimitu o krok dál

Semeno nám teklo z pusy oběma. Absolutně jsme nestíhali polykat, jak nás ta nová hra pohltila. Za chvilku jsme byli ulepení oba dva až po ramena. Strhla mě vlna vzrušení. Jeho jazyk mi v puse rejdil jako by chtěl vylízat každý její záhyb.

Bylo to jako bychom byli celým tělem a celou duší ponořeni jeden do druhého. Spojeni francouzákem se semenem. Zjistila jsem, že mu pořád stojí. Pořád nebo už zase? Wow! Bez váhání jsem nasedla!

Zažila jsem orgasmus při líbání

Neváhejte ani minutu a vrhněte se na něj
Neváhejte ani minutu a vrhněte se na něj

Po chvilce moje pánev rajtovala na jeho péru jako bych doopravdy jela na koni. Nepamatuju si, kdy jsem se udělala takhle rychle. Pusy jsem měli umazané jako když dítěti dáte poprvé do ruky lžičku s kaší :) (Rodiče ví, ne-rodiče si představí neskutečnou nepochopitelnou upatlanost úplně všude.)

Na chvíli jsme na sebe jen koukali a já si říkám, co to sakra bylo? Kde to jsem? Kolikátého je dneska? To tedy byla jízda!

Nikdy by mě nenapadlo, že taková banalita, jak polibek se semenem způsobí tak neuvěřitelné vzrušení, sblížení, intimní spojení. Holky, tohle fakt vyzkoušejte. A jestli si chcete pojistit jeho erekci po sexu, navlíkněte mu před výstřikem stahovací erekční kroužky.