Překvapení ve sprše aneb nečekaná rychlovka, která jej potěší

Každý muž miluje, když si s "ním" žena hraje. Ideálně pokud se po něm nic nechce. Nemáte však ráda ležící pasivní mrtvolu? Vůbec to tak nemusí být, zajděte mu to udělat do sprchy. Bude to akční a bude vás to oba bavit.

Překvapení ve sprše aneb nečekaná rychlovka, která jej potěší

No jo, tentokrát budete muset být vy, milé dámy, trochu iniciativní. Ale v klidu, zas tak náročné to nebude :)

Vhodné pro všechny neostýchavé páry jako drobné osvěžení běžného pracovního dne. Nemusíte být žádný guru, nesmíte se však před sebou stydět ve sprše. (Jsou páry, pro které je intimita koupelny prahem, který nikdy nepřekročí.)


Vklouzněte k němu, když se sprchuje a překvapte jej svou iniciativou.
Vklouzněte k němu, když se sprchuje a překvapte jej svou iniciativou.

O co tedy jde? O využití jednoduché pravdy. A to té, že muži milují, když jim pečujete o penis, nepotřebují vždy sáhodlouhé předehry a úplně nejradši po dlouhém pracovním dni nechtějí nic řešit a pokud možno ani moc mluvit.

Jestli je to právě to, co vás na vašich partnerech rozčiluje a ráda byste měla muže po příchodu z práce komunikativního, něžného, starostlivého atd. (jasně, která bychom to nechtěla), bohužel tady radu nečekejte. Na to si netroufáme. Jednodušší je naučit pracovat s materiálem, který je k dispozici, než se jej snažit předělat.

Takže filozofickou chvilku máme za sebou a teď co s tím.

Udělejte mu to ve sprše

Ve sprše, ve vaně, prostě když se jde večer umýt. Jestli máte vanu, můžete klidně i zůstat stát nebo klečet před vanou.

Přijďte za ním do sprchy, když se sprchuje. Beze slov, ale s úsměvem.

Na ruce si naneste bohatě sprchový gel nebo mýdlo a začněte mu umývat přirození. Promněte v rukách koule i penis. Pokud to má váš partner rád, můžete zajet prsty i do análku. Postupně více přecházejte v klasické honění. Sprchový gel zafunguje krásně jako lubrikant.

"Ahoj, miláčku, já ti ho tady jenom trošku umyju, jo?" Vsaďte se, že vzpírat se nebude a naopak bude krásně držet.

Doveďte honění až do konce. Jakmile dostříká, ještě jej jemně pohlaďte a můžete v tichosti s úsměvem odejít. Ideálně nachystat večeři.

Tak co? Jednoduché, že? Jde jen o to se povznést nad to, že jste iniciativní a v tu chvíli z toho nic nemáte. Ale ona ta odměna přijde. :)