Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém. Ještě, že pro vás máme tyto spásné rady :)

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

Několik nápadů určených mladým klukům i starším pánům, kteří mají náruživějí ženu, než jsou oni sami. Vaše žena stále lační po sexu a vy už jste jste vyčerpal svoji denní dávku v pytlíku nebo už to holt věkem neslouží, erekce prostě stávkuje? Ženu ale můžete uspokojit i jinak a v mezičase zas nabrat sílu (nebo mezitím zabere pilule na erekci :-)

Jaké tipy jsme pro vás připravili? Šikovnou práci jazyka a prstů nebo rafinované využití hned tří různých erotických pomůcek. Anebo jste-li odvážnější, vemte ji ven, mezi jiné sexuchtivé lidi.


Užívejte sexu až do důchodu
Užívejte sexu až do důchodu

Orální kamufláž

Nebudeme se vám tu snažit namluvit, že žena lačná po přirážení se spokojí s lízáním. Ale když k němu přidáte prstění, tak by to zabrat mělo. Ale pozor – je potřeba to vzít zodpovědně, přirážet pořádně dlaní a uvnitř prsty pěkně ohnout, aby stimulovaly G bod. Jestli si troufnete, zkuste pomalu přejít na fisting, dejte jí celou pěst dovnitř.

I obyčejné prstění můžete více vytunit speciálními vibračními návleky na prsty.

Klasický robertek do ruky


Luxusní robertek umí zázraky
Luxusní robertek umí zázraky

Vibrační nebo nevibrační, to už necháme na vás (přečtěte si také: Jak správně vybrat vibrátor pro ženu). Podstatné je to, že díky tomu můžete pokračovat v zasouvání.

Nechte ji pohodlně ležet, klečet nebo stát s roztaženými nohami a přirážejte robertkem. Takto má žena na výběr z více poloh a úhlů zásunu, než když by si to dělala sama.

Druhou rukou ji drážděte klitoris, plácejte po zadku nebo hlaďte po vlasech.

Není to jako obyčejná masturbace. Když si to žena dělá sama, nemůže se tolik uvolnit, jako když jí to budete robertkem dělat vy.

Přirážecí vibrátor hezky dráždí na více místech najednou


Přirážecí vibrátor udělá opravdu každou
Přirážecí vibrátor vám udělá dobrou službu

Propracovanější hračkou jsou pohyblivé vibrátory s přírazy a vibrací na klitoris. Robertek je ve střední části vybaven částí vibrující nahoru a dolů napojenou na motorek. Takže i když jej držíte v ruce staticky, tak jeho horní část ve vagíně hezky pracuje.

K tělu robertka je připojen malý vibrační nástavec, který hezky přiléhá na klitoris. Nabízí tak ženě dvojí vzrušení. Na vás je jen to, abyste jej držel ve správné pozici. A volnou ruku máte na hlazení ženy nebo dráždění jejích bradavek.

Chcete-li vaší partnerce dopřát ještě něco speciálnějšího, poohlédněte se po důmyslějších šukacích mašinkách. Ty vaši ženu zaručeně uondají.

Nasaďte si na něj připínací penis


Připravte vám i partnerce opravdu realistický sex s připínacím penisem
Připravte vám i partnerce opravdu realistický sex s připínacím penisem.

Nejrealističtější varianta určená pro muže, kterým ještě definitivně nedošly síly, jen jim už nestojí. Existují připínací penisy, které jsou uvnitř duté. Ty jsou vyrobeny k tomu, že si je navléknete na svůj penis, upevníte kolem pasu a přirážíte normálně jakoby se nechumelilo. Nemusíte mít obavy, tyto penisy jsou pevné a tvrdé samy o sobě.

Ze všech variant je tato pro ženu nejvíc autentická, protože ji pořád můžete držet za boky, cítí přírazy vaší pánví a vůbec tak nějak nejvíc má pocit, že má s vámi sex. Dokonce i vy z toho něco máte, protože připínací penisy bývají vybaveny vibracemi!

Jak si zvýšit výdrž při sexu

  • Drive X – tablety na okamžité posílení erekce. Nebolí po nich hlava.
  • Gel na erekci – zvyšuje prokrvení. Urychlení pro chlapy, kteří mají pomalejší rozjezd.
  • Vakuová pumpa – podpora erekce za pomoci podtlaku. Nutno použít s kroužkem.
  • A spousta dalších pomocníků, např. afrodiziaka.

Vezměte ji na swingers party

Vemte kočku trochu provětrat
Vemte kočku trochu provětrat

Zdá se vám to šílené? Ale vždyť nemusí. Pokud máte pevný vztah a rádi experimentujete, pak je swingers party ideální. Vrhnete se do příjemné skupinky, necháte vaši partnerku si užívat i s jinými a vy mezitím můžete odpočívat, pauzírovat a rozložit své síly.

Pokud nevíte, kam na takovou akci vyrazit, inspirujte se v článku: Swingers 2/3 – české swingers kluby a jejich pravidla.

A kam dál?


Související hračky