Šukací stroje 2/4 – výběr vhodné fucking machine

Uvažujete nad šukacím strojem ale nevíte, kde začít? V dnešním článku se podrobně podíváme na jednotlivé typy fuckingmachines – od příručních adaptérů na vrtačky, přes šukací sedátka a postele, až po profesionální výkonné sexuální roboty. Ochuzeni nebudou ani muži, protože představíme dva šukací stroje výhradně pro pány. To vše včetně fotografií, videí a cen, za které jsou dostupné na trhu.

Šukací stroje 2/4 – výběr vhodné fucking machine

Typy šukacích strojů

Než se vrhneme na konkrétní sexuální roboty, podíváme se na trochu teorie. Rozdělíme si šukací stroje podle velikosti, pohonu a typu použití:

Podle velikosti

The Fuck Saw Fucking Kit - adaptér na pilu

Příruční

Nejčastěji jsou to adaptéry na vrtačku, tyčový mixér a další přístroje do ruky. U těchto modelů je většinou nutná přítomnost partnera, který stroj ovládá. Zástupci: Orgasm Ball, The Fuck Saw Fucking Kit, Priceless For Him

Šukací křeslo s možností ejakulace

Ride-on

Tato kategorie obsahuje různá křesílka a sedátka, do kterých je zakomponováno dildo. Jejich rozměry bývají celkem kompaktní a k obsluze si vystačíte sami – stačí nasednout. Pohon ride-on strojů je téměř výhradně z elektrické sítě. Zástupci: Sybian, The Ejaculating Sex Machine

Mrdací stroj pro polohu zezadu

Šukací stroje s horizontálním pístem

Nejrozšířenější kategorie fuckingmachines. Skládací varianty můžete schovat pod postel, stroje s pevnou konstrukcí však už zaberou poměrně hodně místa (např. celou skříň). Zástupci: Red Devil Fuck Machine, F Machine Pro+, Tricky Dicky

Křeslo Trillhammer s množstvím vzrušovadel

Full komfort

Stroje v této kategorii už nejsou jen jedinný sex machine, ale celá soustava šukacích strojů, obsahující jak různá dilda a vibrátory, tak přísady na bradavky, věstavěná pouta apod. Zástupci: Trillhammer, The Dream Love Chair

Podle druhu pohonu

 • Pohon na baterie

  Na baterie/akumulátory

  Pohon na baterie není u šukacích strojů příliš častý, vzhledem k jejich velké spotřebě. Proto je tento pohon často kombinován s napájením z elektrické sítě (např. pro nabití 'po akci'). Pokud je šukací mašina napájena výhradně z baterií, je to hlavně kvůli bezpečnosti. Baterky vás 'nekopnou', ani kdyby se do mechanismu dostal masážní olej či voda.
 • Pohon z elektrické sítě

  Kabelem z elektrické sítě

  Pohon z elektrické sítě je nejčastější zdroj napájení
 • Pohon pomocí domácího spotřebiče

  Adaptéry na domácí spotřebiče a přístroje

  Méně časté vzhledem k různorodosti vybavení domácností, běžné spíše u podomácku sestrojených sex robotů.
 • Vlastnoruční pohon

  Vlastnoruční

  Pohyb dilda je závislý na pohupování se ze strany na stranu, nebo na šlapání jako na kole. Prostě kondiční sex:-)

Podle typu použití

Pro ženy

 • Vaginální
 • Dráždění klitorisu – vibrační výstupky na dildu, externí přídavný vibrátor
 • Vakuové pumpy – na bradavky či vagínu
 • Lízací stroje – soustava silikonových výstupků, nejčastěji ve tvaru jazyka, které obíhají po oválu a v místě dotyku s intimními partiemi vytvářejí pocit lízání

Pro muže

 • Sací násadky na penis
 • Vibrační násadky na penis, vykonávající jednoosý (někdy navíc i rotační) pohyb
 • Nástavce na umělé vagíny (například Fleshlight), umístitelné na různé spotřebiče – často se používá vibrační bruska
 • Lízací stroje – soustava silikonových výstupků, nejčastěji ve tvaru jazyka, které obíhají po oválu a v místě dotyku s intimními partiemi vytvářejí pocit lízání

Univerzální

 • Stroje pro anální penetraci
 • Stroje pro dráždění bradavek, například elektrošoky

Systémy pro uchycení nástavců

Možnost výměny nástavců značně rozšiřuje variabilitu šukacích strojů a proto byste si při výběru vašeho robotického milence měli zkontrolovat, zda výměnu umožňuje.

Nasazovací kolík Vac-U-Lock včetně pudru
Nasazovací kolík Vac-U-Lock včetně pudru

Vac-U-Lock

Systém Vac-U-Lock je nepsaným standardem pro výměnu nástavců. Funguje na principu podtlaku, takže nasazené dildo drží pevně na svém místě bez jakýchkoli přezek či zapínání. Dilda a vibrátory podporující Vac-U-Lock mají dutou spodní část, která se nasazuje na kolík. Aby bylo odebrání nástavce z kolíku snažší, používá se před nasazením na kolík pudr.

Výhodou Vac-U-Lock je pevnost spoje, takže penis/dildo nepadá, neotáčí se a drží směr. Nevýhodou je vyšší cena kompatibilních erotických hraček. Výběr velikostí a tvarů je dostatečný zejména proto, že se tento systém používá u připínacích penisů (strap-on).

Univerzální nástavce

Většina z nás však má doma erotické hračky, které Vac-U-Lock nepodporují. Klasická dilda jsou levnější a málokdo dopředu ví, zda by výhod Vac-U-Lock někdy využil. Pokud chcete svoji sbírku vibrátorů použít i na své fuckingmachine, musí její výrobce dodávat univerzální nástavce.

Výhodou tohoto řešení je možnost připojit ke stroji téměř jakýkoli vibrátor na trhu. Nevýhodou může být menší pevnost redukcí u levných přístrojů.

Fucking machines dostupné na trhu

Šukací stroje jsou obvykle postaveny na podobných platformách, ke kterým je přidán jiný doplněk či polohovací zařízení. Vybrali jsme proto jen několik nejznámějších a na trhu nejdostupnějších modelů:

Louisiana Lounger / Casablanca Love Cradle

První místo si určitě zaslouží dvojice v ČR asi nejznámějších fucking machines – nafukovací postele Louisiana a Casablanca. Tyto modely vítězí v kategorii cenově dostupných, komplexních a přesto diskrétních strojů. Oba stroje jsou téměř identické, liší se v podstatě pouze povrchovou úpravou. Postel Casablanca Love Cradle je červená s 'plyšovým povrchem', Louisiana Lounger je černá.

Výhodou těchto šukacích lehátek je jednoznačně skladnost. Kromě samotného pohybového ústrojí jsou totiž všechny části nafukovací. Složené se snadno vejdou do skříně či pod postel.

Šukací lehátko Louisiana Lounger
Šukací lehátko Louisiana Lounger
Díky odnímatelnému hranolu můžete zkusit i polohy na koníčka
Odnímatelný hranol rozšiřuje variabilitu
Louisiana Lounger unese i dvě osoby
S Loungerem můžete zkusit i sandwich

Ve všech ostatních ohledech se jedná o klasické fucking machine s nástavcem na výměnná dilda a s vaginální nebo anální penetrací. Loungery umožňují na píst nasadit většinu dostuných vibrátorů, výrobce k tomuto účelu dodává v balení 3 redukce. O možnost nasadit na stroj vlastní oblíbený vibrátor tedy nejste ochuzeni. A vyjmete-li z lehátka kvádřík s motorem, lze jej dokonce použít i pro polohu na koníčka.

Postel má po stranách textilní pouta na suchý zip, kterými je možno přichytit ruce a nohy. Ovládá se praktickým bezdrátovým dálkovým ovládáním.

Se slevou si tento kousek můžete pořídit například v tomto sexshopu. Cena se pohybuje kolem 5000 Kč.

Sybian – ride-on klasika

Modelů a velikostí Sybianu existuje hned několik, ale vždy mají tvar polovičního válce, či zkoseného hranolu, samozřejmě s oblým vrchním okrajem, aby byl stroj pohodlný při polohe na koníčka.

Sybian je unikátní dvojitým způsobem dráždění, kdy dildo na silikonovém nástavci kromě vibrací i rotuje. Vibrace lze regulovat ovladačem od 0 do 150 otáček za minutu, vibrace od 0 do 6500 vibrací za minutu. Kromě nástavce s dildem lze na Sybian připevnit i nástavec pouze s oblými výstupky pro dráždění klitorisu.

Sybian se sadou nástavců - silikonové dilda
Bohatá sada nástavců
Šukací stroj Sybian
Šukací stroj Sybian
Kristina se chystá na sex s fuckingmachine
Chceš se dívat, jak si to udělám?
Zdroj: Nubiles.net

Pokud jste po tomto ultimátním milenci zatoužili, budete se muset poohlédnout přímo u výrobce v USA. Na českém trhu jsme prodejce nenašli. Cena, včetně kompletního příslušenství je 1375 $, ale lze sehnat i levnější použité stroje v bazaru. U výrobce si pak stačí objednat jen nové 'šukací nástavce'.

Orgasm Ball – ruční šukací stroj

Orgasm Ball vás kromě funkcí potěší i svým designem. Většina ručních fuckingmachines má podobu nástavce na vrtačku či vibrační brusku, takže poskytují pouze vibrace. Oproti tomu Orgasm Ball obsahuje plnohodnotný pohyblivý píst a to stále při kompaktních rozměrech.

Balení obsahuje 3 dilda – malé, střední a velké. Přichycení ke stroji je pomocí speciálního šroubovacího nástavce, takže se musíte spokojit pouze s dodanými dildy. Pokud je však partner zručný, může při troše snahy vykutit redukci a pak si můžete nasadit i svoji oblíbenou erotickou pomůcku.

Orgasm Ball - šukací vrtačka
Orgasm Ball vypadá jak vrtačka s penisem

Orgasm Ball má vepředu 2 LED světla, abyste i ve tmě viděli, do které dírky míříte. Dle zkušenosti zákazníků je strojek lehký a překvapivě snadno ovladatelný. Vždy ale potřebujete druhou osobu, která jej bude obsluhovat, protože sami si nevystačíte.

Cena Orgasm Ballu je 300 $, v přepočtu tedy cca 6000 Kč. Samozřejmě si můžete pořídit i jednoduchou příruční fuckingmachine – nástavce na vrtačky a brusky seženete již od 1000 Kč.

Tricky Dicky, Gynobot a další...

Tricky Dicky je zástupce nejklasičtějších šukacích strojů jaké si lze představit. Vyměnitelný nástavec vykonává horizontální pohyb, sloužící k penetraci vagíny nebo análu, takže je vhodný i pro muže. Ovládání je dálkové, buďto bezdrátové, nebo s tenkým kabelem. Stroje této konstrukce zvládají nejrychlejší přírazy – až 300 přírazů za minutu, tj. 5 přírazů za sekundu!

Každý konkrétní model, který se liší třeba jen drobností, je pojmenován rozdílně. Výrobci chrlí stroje s novými jmény hlavně kvůli snadnější propagaci, svými funkcemi jsou si stroje velmi podobné. Mezi další šukací stroje v této kategorii patří: F-Machine PRO, Sneaky Pete, Furniture Mate, Assblaster, BunnFucker, Doc Thumper, Red Devil Fuck Machine, Gynobot a další.

The Extreme Plow
The Extreme Plow
Tricky Dicky Fucking Machine
Tricky Dicky
F Machine PRO
F Machine PRO

Některé varianty umožňují dvojitou penetraci, tzv. sandwich. Levnější stroje umožňují pouze připevnit na jednu osu dvě různá dilda, dražší mají dva samostatné písty, takže lze ovládat každé dildo samostatně.

Stroje typu Tricky Dicky zaberou obvykle hodně místa. A pokud si pořídíte ke stroji i konstrukci pro znehybnění šukané osoby (což je velmi časté a oblíbené příslušenství), budete na takové hrátky potřebovat už celý pokoj.

Cena těchto strojů se liší dle výbavy, začíná na cca 6000 Kč, ale za plně vybavené sexmachine můžete dát i 40000 Kč.

The Tit Suckers – vakuové pumpy

Jako příslušenství k některým penetračním strojům lze objednat vakuové pumpy na prsa či vagínu (pro pány pumpu na penis). Podtlakem se do intimních partií dostává více krve, jsou tak citlivější na další dráždění a už samotný podtlak je vzrušující. Pro partnera to může být také velmi sexy pohled, na prsa, která nabudou až dvojnásobně na objemu. Některé tyto příslušenství mají provedení adaptéru na vysavač – v takovém případě často obsahují regulaci sání a minimální doporučené požadavky na domácí spotřebič. Ceny těchto příslušenství jsou od 500 Kč do 4000 Kč.

Šukací stroje pro muže

A konečně také něco pro pány. Existují dvě odlišné varianty šukacích strojů, které poskytují potěšení pro penis. První typ pracuje s měnícím se podtlakem a mírným drážděním stěn uvnitř válce, který si nasadíte na přirození. Válec se díky měnícímu podtlaku pohybuje po penisu a kluzké stěny válce dráždí penis. Mezi zástupce této kategorie můžeme zařadit např. Venus 2000 Cock Sucking machine.

Venus 2000 - pumpa na penis
Venus 2000 – výkonná pumpa na penis

Druhý typ strojů, které mají za úkol obšťastnit pánské přirození, je stroj s klasickým posuvným pístem, na kterém je přichycena umělá vagína. Penis je drážděn třením o silikonové stěny. Zážitek rozhodně stojí za to, je však třeba důkladná lubrikace. Mezi dostupné stroje z této kategorie patří Priceless for Him, jehož cena bez Fleshlight vagíny je 200 $ (asi 4000 Kč).

Priceless má adaptér na vrtačku či mixér
Priceless má adaptér na vrtačku či mixér
Šukací stroj pro muže v akci
Šukací stroj pro muže v akci
Pohyb vagíny ve stroji Priceless
Pohyb vagíny
(najeďte myší nad obrázek)

The Love Glider – fucking machine na lidský pohon

Tyto stroje jsou soustavou kladek vyváženy tak, aby pohyb ženy na stroji způsoboval současně pohyb dilda na hřídeli. Tyto typy sice nepotřebují elektřinu, nedá se však říct že by byly výrazně levnější. Jejich výhoda spočívá v naprosté kontrole vnikání dilda. Nevýhoda je pak stejná – dosažení orgasmu může být pro některé ženy těžší, protože těsně před vrcholem mohou částečně ztrácet kontrolu nad svým tělem a bylo by pro ně jednodušší nechat do sebe vnikat dildo bez vlastního přičinění. Pozitivní je, že si u sexu navíc ještě pořádně zacvičíte, takže si můžete odpustit aerobic a oddávat se jen tomu příjemnému.

Na obrázku je šukací stroj The Love Glider, který stojí necelých 10000 Kč.


Šukací houpací židle Love Glider
Šukací houpací židle

Video: Propagační video The Love Glider (zdroj: Youtube)

Rada na závěr

Přejeme vám s šukacími stroji a roboty mnoho intenzivních orgasmů a ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ, nákup předem dobře zvažte. Doporučujeme předtím vyzkoušet několik vibrátorů a jiných hraček, protože sexmachines nejsou pro začátečníky a mohly by vás svou rázností překvapit.

V příštím díle přineseme několik dalších tipů na sexuální stroje, které si zaslouží pozornost – svými funkcemi, designem, nebo svojí příznivou cenou.Související hračky