Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Když koncem loňského roku tato novinka vstoupila do sexshopů, mluvilo se o vibrátoru Hello Touch, jako o sexuální pomůcce budoucnosti. Někteří se dokonce domnívali, že lepší erotickou hračku ještě nikdy nikdo vyrobit nedokázal. Kvalitu však prověří až čas a samotní zákazníci. Pokud by však vibrátor Hello Touch slavil náhodou úspěch, nebyl by to první povedený kousek, který firma Jimmyjane uvedla na trh. Velkou pozornost přilákal už vibrátor FORM 2, který nasbíral hned několik ocenění, dokonce jedno za nejlepší sexuální hračku roku 2010.

vibrátor Hello Touch
Vibrátor Hello Touch

Společnost Jimmyjane se od roku 2004, kdy byla založena, snaží přinášet na trh designové erotické pomůcky, které mají nabídnout, kromě „vymazleného“ vzhledu i technologickou inovaci. Zakladatelem této americké firmy je Ethan Imboden, kterému je v kuloárech přezdíváno Steve Jobs sexuálního průmyslu.

Vibrátor Hello Touch je prvním modelem z řady „Hello“, jejíž další modely na sebe, dle slov Ethana Imbodena, nenechají dlouho čekat.

stimulační návleky vibrátoru Hello Touch
Vibrační návleky vibrátoru Hello Touch

Zařízení se skládá ze dvou malých vibrujících návleků na prsty a ovládacího „náramku“, který je s návleky propojen kabelem. Po upevnění na ruku je možné s vibrátorem Hello Touch stimulovat jak vnější, tak vnitřní partie těla, nejenom ženského. Vibrující polštářky na konečcích prstů jsou vyrobeny ze silikonu a díky voděodolnosti tohoto materiálu, se tak uživatel nemusí bát ani přemíry vlhkosti.

Největším oříškem pro vývojáře bylo poradit si s funkční konstrukcí přístroje. Myslet museli hlavně na to, že pokud má vibrátor někdo nosit na ruce a nemá jím být omezován, rozhodující bude hmotnost. Nakonec se rozhodli místo dnes již běžně užívaného dobíjecího akumulátoru, pro dobíjení použít dvě klasické AAA baterie. S těmi by měl Hello Touch dokázat běžet bez přerušení celých 6 – 7 hodin. Největším tahákem však přese všechny klady zůstává cena, která je o více než polovinu nižší, než u jiných modelů, které Jimmyjane nabízí. Hello Touch vám rozvibruje ruku za 65$, tedy asi 1 250 Korun.


Související hračky