Co je swallowing?

Swallowing, polykání semene

Swallowing čili polykání je proces, při němž je potrava přemisťována z úst skrze hltan do jícnu. V erotickém kontextu zcela jednoznačně odkazuje na polykání semene (obvykle při vyvrcholení po orálním sexu).

Jak častý je swallowing

Polykání spermatu není nezbytné. Některé ženy (či muži) muže „dodělají“ rukou a sperma nechají vystříknout do prostoru nebo na tělo, jiné sperma pojmou do úst, ale následně jej vyplivnou.

Zatímco muži obvykle milují, když jejich dívka polyká (podle průzkumu spisovatelky Alison Barber to preferovalo 84 % respondentů), mnoho žen takové praktiky zcela odmítá. Statistiky jsou nejasné, ale např. podle jedné ankety:

  • 45 % ženy polyká
  • 33 % se spermatu v puse úplně vyhne
  • 13 % sperma vyplivne
  • 9 % vůbec nedělá blowjob

Proč milujeme polykání semene: muži vs. ženy

Důvody, proč muži i ženy milují polykání semene, jsou rozmanité, takže na otázku nelze najít jednoznačnou odpověď. Některým ženám dává kouření penisu pocit moci, pro další je naopak polohou naprosté submisivity. Jiné ženy považují blowjob za velice intimní proces. Z podobně různorodých důvodů blowjob milují i muži.

Stejně se to má s důvody, proč ženy/muži milují swallowing:

  • Muži obecně zmiňují, že samotný pocit ejakulace do ženiny pusy je k nezaplacení (často mají tento akt spojený s pornem)
  • Ženy zase zmiňují, že milují, jak u toho muži sténají, a mají potěchu z toho, že je mohou potěšit a uspokojit až do konce. Pro některé je jednodušší sperma spolknout, když už ho jednou mají v puse. Vzácně se mezi nimi najdou i ty, které chuť semene milují. 

Výzkum mezi 740 muži a ženami naznačuje, že u těch, kdo sledují porno, je větší šance, že budou preferovat blowjob a swallowing. Pouze 9 % žen (oproti 42 % mužů) z průzkumu řeklo, že polykání je jejich nejoblíbenějším způsobem zakončení.

Proč ženy nepolykají?

Důvody, proč ženy odmítají polykat sperma (nebo jej vzít do úst), jsou různé. Nejčastějším důvodem je, že jim swallowing přijde nechutný. U některých žen může dokonce samotná představa, že by měly spolknout sperma, vyvolat dávení.

Sperma často nemívá úplně nejpříjemnější chuť. Pokud chcete ženě polykání zpříjemnit, nebo si ji na polykání "vytrénovat", můžete se pokusit zjemnit chuť svého spermatu. K tomu se vám budou hodit články Sperma: Jak zlepšit jeho chuť a vůni?5 tipů jak si zamilovat polykání semene

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Ejakulát

Ejakulát

Ejakulát je výměšek pohlavních žláz. Skládá se ze spermií a semenné (seminální) plazmy. Spermie se tvoří ve varlatech, semenná plazma v přídatných pohlavních žlázách. Z těla se dostává během ejakulace.... ...

Felace

Felace

Felace (z latinského fellātus, což znamená sát)  je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a... Felace (z latinského fellātus, což znamená sát)  je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a jazyk ke stimulování mužských pohlavních orgánů, zejména penisu. Lidově se také nazývá kouření penisu či kuřba.... ...

Orální sex

Orální sex

Orálním sexem se rozumí stimulace a dráždění pohlavních orgánů partnera ústy. Partner u toho může být buď pasivní a jen si užívat rozkoš, nebo je možné si orální hrátky ozvláštnit a vzájemně se dráždit a uspokojovat v pozici 69.... ...

Vybíráme z e-shopu