Kuchařka Vaříme ze semene

Máte zrovna erotickou chvilku - orální sex! Najednou se blíží vyvrcholení. A co teď? Spolknout, nebo vyplivnout? A co třeba použít sperma na vaření? Neděláme si srandu. Na světě je první kuchařka, která Vás naučí vařit z mužského spermatu.

Kuchařka Vaříme ze semene

Nedávno vyšla v USA kuchařka, ve které je jednou ze základních ingrediencí lidské sperma. Možná si myslíte, že jde o recesi, ale autor Paul Photenhauer bere svou knihu Natural Harvest A collection of semen-based recipes skutečně velmi vážně. Proč bychom měli vůbec vařit ze semene? Autor uvádí, že sperma je výživné, má skvělou konzistenci a unikátní vlastnosti. Sperma je snadno dostupné a příprava pokrmů může být vzrušující. Pokud odhodíte ostych, Paul zaručuje gastronomické úspěchy a nekonvenční erotické zážitky při jeho přípravě. V knize najdete recepty například na krémové palačinky, irskou kávu nebo speciálně upravené ústřice.

Za zmínku stojí fakt, že sperma skutečně výživné je. Obsahuje zhruba 400 druhů proteinů, zinek, vápník, hořčík, fruktózu a dokonce vitamín C. Pokud se rozhodnete vyzkoušet recepty z knihy, doporučujeme před vařením přečíst tipy na zlepšení chuti spermatu.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu