Poluce, mokré sny, Sukuba, Inkuba

Poluce, mokré sny, Sukuba, Inkuba

Poluce je samovolný noční výron semene (ejakulátu), který je ovlivňován množstvím testosteronu v těle (čím více testosteronu, tím spíše k poluci dochází). Objevuje se u mladých mužů v počátku puberty, během které také postupně vymizí. Může se však objevit i u starších mužů při delší sexuální odmlce nebo při delším odloučení od žen.

Noční výron semene byl v minulosti často spojován se středověkým křesťanským démonem Sukuba v ženské podobě, který v noci svádí muže a sexuálně je vyčerpává někdy až k smrti.

Existuje i jeho mužská obdoba - Inkuba, která svádí ženy, znásilňuje je a sexuálně vyčerpává.

Poluce z latinského "poluo" tedy poskvrnit.


Související hračky


Související témata

Ejakulace

Ejakulace

Ejakulace je prudké vypuzení ejakulátu, ke kterému dochází při orgasmu. Při mužské ejakulaci ze ztopořeného penisu vystříkne ejakulát (sperma).

Erekce

Erekce

Erekce je odborný název pro ztopoření mužského pohlavního orgánu, penisu. Při tomto stavu dochází ke zvětšení objemu penisu a jeho ztvrdnutí.

Penis

Penis

Penis je jedním ze zevních pohlavních orgánů muže (společně s šourkem a varlaty). Jeho hlavní funkce jsou močení a rozmnožování.

Umělá vagína

Umělá vagína

Umělá vagína je erotická pomůcka určená napodobení sexuálního styku. Umělé vagíně se také může říkat masturbátor, ne všechny masturbátory však mají podobu umělé vagíny.