Co je španělský sex, sex mezi prsa, sex ňadry?

Španělský sex, sex mezi prsa, sex ňadry

Španělský sex je jednou z nepenetrativních sexuálních technik. Muž vloží svůj penis mezi prsa partnerky a dělá stejné pohyby jako při souloži.

Žena musí ňadra stisknout rukama, aby vytvořila dostatečný stimulující tlak. Šikovná partnerka může španělský sex spojit i s felací.

Proč je tato technika spojována zrovna se Španěly, se neví. Například Britové jí totiž říkají Francouzský sex (French fuck). Další užívané názvy pro tuto sexuální praktiku jsou Titjob, Tit fucking, Mammary Intercourse, Titty-fucking, Tit wank nebo Paizuri. V češtině se španělskému sexu říká jednoduše sex mezi prsa nebo sex mezi kozy.

Polohy pro sex mezi prsa

Španělský sex nabízí mnoho rozmanitých poloh.

Pány určitě potěší, když si před ně žena klekne
Pány určitě potěší, když si před ně žena klekne
  • Žena leží na zádech a muž je obkročmo na ní. Muž tak může lépe kontrolovat pohyby penisu a více si tak užívat, případně partnerce dráždit bradavky. Ženu zase nebolí za krkem.
  • Partneři jsou vedle sebe, muž trochu výš. Ženě stačí k držení prsou jedna ruka, druhou může stimulovat varlata. Do „hry“ se tak zapojí oba.
  • Žena je nahoře. V takovém případě se musí snažit hlavně ona a musí svá prsa pořádně stisknout.
  • Muž si sedne, zatímco žena je na kolenou.
Ženy s menšími prsy budou mít o poznání těžší práci
Ženy s menšími prsy budou mít o poznání těžší práci

Bohužel je tato sexuální praktika dostupná jenom dámám, které byly přírodou dostatečně obdařeny. S malými ňadry toho mnoho nezmůžete.

Práci si můžete usnadnit potravinářskou folií nebo páskou, kterou ňadra zafixujete v příslušné pozici. A v žádném případě byste neměli zapomínat na lubrikační gel nebo masážní olej, nebo byste měli penis aspoň hodně naslinit. 


Související hračky


Související témata

Axilární sex

Axilární sex

Axilární sex čili soulož v podpaží je nepenetrativní technika (nedochází k průniku do těla), kdy muž vloží svůj penis do... Axilární sex čili soulož v podpaží je nepenetrativní technika (nedochází k průniku do těla), kdy muž vloží svůj penis do podpaží partnera a začne provádět stejné pohyby jako při souloži.... ...

Felace

Felace

Felace (z latinského fellātus, což znamená sát)  je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a... Felace (z latinského fellātus, což znamená sát)  je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a jazyk ke stimulování mužských pohlavních orgánů, zejména penisu. Lidově se také nazývá kouření penisu či kuřba.... ...

Footjob

Footjob

Footjob je sexuální praktika, patřící pod footfetiš (česky aretifismus) a dále pod parcialismus (fetišismus na konkrétní... Footjob je sexuální praktika, patřící pod footfetiš (česky aretifismus) a dále pod parcialismus (fetišismus na konkrétní části těla), kdy je partner sexuálně vzrušován a drážděn, případně přiváděn až k orgasmu pomocí nohou.... ...

Mezi stehna

Mezi stehna

Pánové, nemusíte ho „strkat“ do partnerky“, abyste dosáhli uspokojení. Existují i tzv.  nepenetrativní techniky (penetrace znamená průnik), při nichž do partnerky nevnikáte. Jednou z nich je interfemorální sex (z anglického inter = mezi a femoral = stehna).... ...

Tit fucking

Viz Španělský sex. ... ...

Vybíráme z e-shopu