Axilární sex, soulož v podpaží

Axilární sex, soulož v podpaží

Axilární sex čili soulož v podpaží je nepenetrativní technika (nedochází k průniku do těla), kdy muž vloží svůj penis do podpaží partnera a začne provádět stejné pohyby jako při souloži. 

Axilární sex se jako sexuální praktika využívá během předehry, jako náhrada za klasický sex při menstruaci, gynekologických problémech nebo při obavách z nechtěného těhotenství a přenosu pohlavních chorob. Muž, kterému se axilární sex líbí, může patřit mezi experimentátory, případně se jedná o fetišisty, kteří jsou zaměřeni na části těla zastupující jim normální sexuální objekt.

Další používané výrazy pro tuto techniku jsou: Axillism, Armpit Intercourse, Armpit Sex nebo Bag-piping.

VĚDĚLI JSTE? Sexuální zájem o jinou část těla než genitálie se nazývá parcialismus, zájem výhradně o podpaží maschalagnie.

Co láká na axilárním sexu?

Podpaží je jednou z erotogenních zón. Nacházejí se v něm apokrinní (pachové) žlázy, které se aktivují v průběhu dospívání, takže jsou jistým znakem pohlavní zralosti. Tyto žlázy nereagují na teplo, ale emoce, jako je hněv, strach a sexuální vzrušení.

Žlázy při aktivaci vylučují malé množství tekutiny, která působí jako feromony a afrodiziaka. Jelikož se nacházejí jen v okolí prsních bradavek, genitálií, ušních kanálků a v podpaží, kde je jejich koncentrace nejvyšší, může jejich aroma protějšek sexuálně přitahovat. S klasickým potem tato tekutina nemá nic společného. 

Na co myslet před souloží v podpaží

Pokud chcete partnerovi dopřát soulož ve vašem podpaží, pamatujte na 3 věci:

  • dobře se před tím vykoupejte,
  • pořádně si vyholte podpaží (i drobné chloupky mohou penis nepříjemně poškrábat)
  • a určitě použijte lubrikant (pot samotný vám ke zvlhčení stačit nebude).

Polohy vhodné pro sex v podpaží

Sex v podpaží je možné provádět prakticky v jakékoliv poloze. Vyzkoušejte různé pozice i úhly průniku, abyste přišli na tu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Oba můžete ležet, sedět nebo klečet. Důležité je, aby zvolená sexuální poloha byla oběma pohodlná.

Ideální pozicí je, když si oba lehnete na bok podobně jako u polohy 69 - muž pokrčí jednu nohu tak, aby partnerka mohla svoji ruku protáhnout skrz jím vytvořený prostor a maximálně se tak přiblíží podpažím nastavenému penisu.

Snad ještě jednodušší je, když se partnerka posadí na okraj postele a partner jednoduše pronikne do mezery mezi ňadrem a rukou. Tady už závisí na výšce partnerů a na tom, zda bude penis alespoň v přibližné výši jako podpaží.

TIP: Experimentujte se sílou stisku, tlakem i tempem. Zkuste zatnout či povolit ruku, přimáčknout ji k tělu nebo si jí podpírat ňadro.


Související hračky


Související témata

Footjob

Footjob

Footjob je sexuální praktika, patřící pod footfetiš (česky aretifismus) a dále pod parcialismus (fetišismus na konkrétní... Celý článek...

Mezi stehna

Mezi stehna

Pánové, nemusíte ho „strkat“ do partnerky“, abyste dosáhli uspokojení. Existují i tzv. Celý článek...

Španělský sex

Španělský sex

Španělský sex je jednou z nepenetrativních sexuálních technik. Celý článek...

Tit fucking

Viz Španělský sex. Celý článek...