Omorashi, Bladder Desperation, Panty Wetting

Omorashi, Bladder Desperation, Panty Wetting

Miluju, když máš plný měchýř.“

I to by mohli říct členové fetišistické subkultury omorashi známé hlavně v Japonsku. Vzrušuje je totiž, když mají plný močový měchýř, nebo když ho má plný někdo jiný.

V sexuálních vztazích už omorashi přerůstá v pissing. 

Zoufalství močového měchýře

Svět za hranicemi Japonska většinou nečiní rozdílu mezi omorashi a pissingem. V omorashi ale nejde tolik o chuť, vůni a teplo moči, ale spíše o snahu moč zadržet a zahanbení, když neuspějí.

Omorashi sestřička
Díky šikovnému kostýmku se může z obyčejné holky rázem stát zdravotní sestřička neovládající svůj močový měchýř

Japonské slovo omorashi zase znamená „neutěsněný, respektive „pomočit se“. Na západě se mu říká také „zoufalství močového měchýře“ (bladder desperation) nebo „smáčení kalhotek“ (panty wetting).

Smáčená podnikatelka

Omorashi videa jsou většinou zařazována do kategorie softcore videí. Nekladou důraz na sexualitu a nahotu, podstatou tohoto fetiše je pomočení oblečení.

„Hrdinky“ videí často nosí kostým přisuzující jim určitou roli – např. kostým školačky, podnikatelky nebo učitelky. Proto má omorashi velice blízko ke garment fetishismu (fetišismus zaměřený na konkrétní druhy oblečení).

Druhy omorashi

Existuje hned několik druhů omorashi:

Na veřejnostiomorashi yagai v překladu znamená „pomočit se na veřejnosti“. Název vystihuje téma videa dostatečně. Tato videa mají i svou variantu omorashi yagai hōnyō, čili „veřejné močení“. V takovém případě se dívka ani nesnaží svůj měchýř udržet .

A protože močení na ulici je v Japonsku trestné, tvůrci a tvůrkyně videí se při natáčení videí snaží zařídit všechno tak, aby je nikdo nechytil.

Omorashi Game Show
Diváci Game Show se můžou bavit pohledem na ženy, které trpí tím, jak moc se jim chce na záchod

Pleny omutsu (potažmo oshime) omorashi čili „pomočit se do plenek“ je bližší skupině s fetišem na plenky (infantilisté), ale nepohrdnou jím ani ostatní vyznavači omorashi subkultury.

Game Show – v těchto videích ženy soutěží v různých hrách o zadržení moči – například která z nich vydrží déle nejít na záchod.

Erotické salony  – prostituce je v Japonsku ilegální. Respektive – zakázaný je styk genitálií. Proto se japonské erotické salony specializují na orální sex a jiné aktivity – mimo jiné i na omorashi, respektive pissing.

Médiaomorashi ve větší či menší míře proniká i do hraných a kreslených filmů a mangy (japonský komiks) – někdy přímo, jindy jen ve formě náznaků.

Počítačové hry

Tzv. eroge jsou japonské počítačové hry s erotickým obsahem. Některé z nich jsou zaměřené přímo na omorashi – například Toaleta: Zakázaná komnata (Water Closet: The Forbidden Chamber).


Související hračky


Související témata

ABDL

ABDL

Jedná se o synonymum k pojmu Infantilismus.

Diaper Fetishism

Diaper Fetishism

Někteří lidé mají naléhavou touhu nosit nebo používat pleny. Samo o sobě jim to způsobuje potěšení. Celý článek...

Piss

Piss

Pissing je sexuální praktika spočívající v močení na sexuálního partnera. Celý článek...