Co je piss, pissing, zlatá sprcha, vodní sporty, urofilie?

Piss, pissing, zlatá sprcha, vodní sporty, urofilie

Pissing je sexuální praktika spočívající v močení na sexuálního partnera. Někdy se těmto praktikám říká piss, zlatá sprcha, zlatý déšť nebo vodní sporty. Při pissingu bývá zdrojem vzrušení teplá tekutina stékající po těle, vůně, ale i chuť moči.

Riziko pití vlastní moči není vysoké. U zdravého člověka je sterilní, bez bakterií. Moč je velmi slaná a proto se nedoporučuje pít ji při dehydrataci. Někteří lidé v rámci alternativní medicíny vlastní moč pijí pravidelně.


Sexuální praktiky spojené s pissingem

Masturbace a močení

Lidé, kteří mají rádi pissing a nemohou pro tuto praktiku získat partnera/partnerku, se často spokojí s masturbací a močením ve sprše nebo ve vaně. To zahrnuje močení do kalhotek, polévání se i konzumaci moči.

Piss v BDSM

V BDSM je pissing spojen zejména s pojmem toaletní otrok. Pokud se chce dominantní partnerce na záchod, přivolá si otroka a načůrá mu do úst. On všechnu moč vypije a případně jazykem partnerce vylíže dosucha. Opačná varianta, tedy toaletní otrokyně, není tak častá.

Piss a voyeurismus

Osobu s fetišem na pissing a voyeurství vzrušuje, když pozoruje (nebo natáčí na video) při močení neznámou osobu. Piss voyuera také může vzrušovat, když vidí někoho, komu se urgentně chce na záchod.

Piss
Močící dívka

Fetiš na pomočování

Osobu s fetišem na pomočování sexuálně vzrušuje pocit mokrého spodního prádla, nebo močení na oblečení někoho jiného. Také se rádi dívají, když se pomočí někdo jiný. Příjemné pocity přináší teplá moč stékající po těle a také nasáklé oblečení přilepené na těle. Někteří mají pro tyto praktiky vyhrazené speciální oblečení.

Fetiš na pomočování je blízký infantilismu, u kterého člověka vzrušují činnosti z dětství (nošení plenek apod.).

TIP: Existuje i spousta piss pomůcek, které vám hrátky s močí zpříjemní. Jedná se o nejrůznější roubíky, cévky, nepromokavá prostěradla a další.

Urofagie, uropotie

Extrémním případem praktik spojených s močením je urofagie, nebo také uropotie. Jedinec pociťuje sexuální touhu po pití své moči, nebo moči cizích osob (tzv. močohlt). Pokud není schopen bez moči dosáhnout vzrušení, lze mluvit o sexuální deviaci.

Močohlt
Močohlt

Urolalie

Sexuálně motivovaná potřeba hovořit o moči a močení svém nebo jiných osob.

Piss Fist

Praktika piss fist spojuje dohromady pissing (močení na sexuálního partnera) a fisting (při kterém se vkládá celá ruka nebo její část do vaginy či análního otvoru). Při fistingu tlačí ruka více na močový měchýř, takže může dojít k samovolnému úniku moči.

V anglickém žargonu také Piss fist znamená 'pochcaná ruka', tj. situaci, kdy si muž při močení ve stoje drží penis a vinou nepozornosti si ji pomočí.

Chcete začít s pissingem? Přečtěte si článek Pissing: mokrý průvodce světem, kde je moč zdrojem potěšení.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Anaklitismus

Anaklitismus

Anaklitismus je sexuální vzrušení z činností, kterým byl člověk vystaven jako dítě. Anaklitiky vzrušuje cucání dudlíku, nošení dupaček a hraní si s hračkami. Erotické fantazie zahrnují i učení se hygienickým návykům (sezení na nočníku, vytírání zadku), přebalování, kojení apod.... ...

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je parafilie, při které má dospělý člověk touhu nosit pleny a chce, aby s ním bylo zacházeno jako s bezmocným kojencem. Hra na kojence pak spadá pod ageplay, při které se submisivní partner vydává za malé dítě (infant = nemluvně).... ...

Omorashi

Omorashi

„Miluju, když máš plný měchýř.“ I to by mohli říct členové fetišistické subkultury omorashi známé hlavně v Japonsku. Vzrušuje je totiž, když mají plný močový měchýř, nebo když ho má plný někdo jiný. V sexuálních vztazích už omorashi přerůstá v pissing.... ...

Sexuální praktiky

Sexuální praktiky

Informace o běžných i neobvyklých sexuálních praktikách. Najdete zde možné způsoby praktik při souloži, orálním, análním sexu a při masturbaci. Vysvětleny jsou i výrazy z oblasti pornografie a z oblasti BDSM.... ...

Vybíráme z e-shopu