Jak na footjob – honění chodidly

Erotický večer byl v plném proudu a on už byl hodně vzrušený. V tom udělala něco zvláštního a nečekaného. Pustila jeho penis z ruky a sedla si na postel naproti němu. Zeširoka roztáhla kolena a sevřela jej chodidly. Najednou ty doteky byly úplně jiné, fantastické, úžasné! Užíval si i ten výhled na celé její tělo, prsa, klín, prostě paráda... Pomalu začla pohybovat nožkami po celé délce penisu a prsty dráždit uzdičku...

Jak na footjob – honění chodidly

V tomto článku najdete několik tipů k nevšednímu uspokojení muže, tzv. footjob. Sexuální dráždění prováděné chodidly není určeno pouze těm, kteří jsou vysloveně vyznavateli footfetish. Postačí, pokud máte rádi doteky a líbání na celém těle. Pak pro vás i vašeho partnera budou doteky chodidly příjemným zpestřením.

Sevřete jeho penis chodidly

Protože sliny jsou jedním z nejlepších lulbrikantů, řekněte mu, aby vaše nohy pořádně vlhce olízal. Nebo také můžete použít lubrikační gel nebo olejíček – samozřejmě vám nohy namaže on.

Sevřete jeho penis vlhkými chodidly a hoňte jej. Nejdříve jemně a pomalu, později přidejte. Stále dbejte na to, aby vaše chodidla byla vlhká. Připadá vám to krkolomné? Záleží jakou polohu zaujmete.


Pozice s hlavou partnera v klíně je pohodlná, ale nehodí se, pokud je on výrazně vyšší než ona.
Pozice s hlavou partnera v klíně je pohodlná, ale nehodí se, pokud je on výrazně vyšší než ona.

Vyzkoušejte více pozic honění chodidly

Čelem k partnerovi

Sedněte si čelem k vašemu partnerovi, budete se tak dívat do jeho tváře a sledovat jeho výraz. V této pozici můžete jeho penis obejmout spodní částí chodidla, ideálně jej sevřete prohnutím klenby. Abyste to nemusela držet břišními svaly, opřete paty o podložku a pohyb vytvoříte ohybem v kotníku.

Na zádech

Lehněte si na záda a rozevřete kolena. Tím bude jeho penis mezi vašimi chodidly podobně jako při průniku do vagíny. Navíc ji bude mít přímo před očima. Zde můžete být aktivní vy nebo pouze nohy uložte do správné pozice a nechte jej, ať mezi nimi zajíždí on sám.

  • TIP: Honění chodidly můžete provádět s vlhkými nohami nebo tak, že penis pevně sevřete pod žaludem a přes žalud mu shrnujete kůži.

Pozice seshora

Sedněte si na vyšší pozici než je váš muž. Například: vy sedíte na posteli a on klečí na zemi. Nebo vy jste nahoře na poschoďové posteli a on stojí pod ní. Z horní pozice si s jeho penisem můžete hrát poměrně variabilně a střídat pozice. Například jednou nohu přitiskněte nártem a druhou ploskou chodidla.

Drážděte jej prstíky

Opřete si jeho penis o nárt jedné nohy. Druhou nohou protaženou do špičky jej hlaďte od kořene po špičku.

Nahoře nohu zastavte a pohybujte jen prsty po hlavičce žaludu. Šimrejte jej prsty na předkožce. Zvedněte nohu k jeho ústům, aby vám ji navlhčil.

Stimulujte nohou jeho análek


A druhou nožkou se otírejte o penis
A druhou nožkou se otírejte o penis

Zkuste být také trochu perverzní a zlobivá a prsty zajeďte přes šourek až k análku, nebojte se vyzkoušet footfisting. Požádejte jej, aby vám nohy namazal lubrikantem a začněte se intenzivněji otírat o jeho zadeček. (TIP: Před touto hrou si rozhodně ostříhejte nehty.)

Nejpohodlnější k průniku do análu je samozřejmě palec. Ale pokud to motoricky zvládnete, začněte nejprve jiným prstem, abyste mu análek postupně připravila. Jakmile je jeho anální otvor připravený (to zjistíte například tak, že se jej zeptáte, nebo když již cítíte, že je volnější a prsty se na okraji noří), zasuňte pomalu palcem. Vše to závisí na jeho celkovém vzrušení, uvolnění a také na tom, jak má penetraci do análu rád.

  • TIP: Po celou dobu, kdy si vy nožkou hrajete s jeho análkem, od něj můžete vyžadovat, aby si sám hrál se svým penisem. Úspěch tak bude zaručen.

Chodidla nabízí celou škálu her

Nejen penis a anál jsou tím, co můžete na vašem partnerovi chodidly poškádlit. Zkuste třeba prstíky požmoulat jeho bradavky, je-li na ně citlivý.

Pěkným gestem, které do vašich hrátek rozhodně můžete zařadit, je dlouhé pohlazení špičkou palce začínající za jeho uchem, pokračující přes krk a hruď středem dolů po břiše až na penis.

Chce to trochu šikovnosti, grifu a zkušenosti, ale není to nic složitého a určitě se toho nemusíte bát. Po prvním vyzkoušení přijdete na to, co vám jde a vyhovuje. Mnoho zdaru při vašich nevšedních hrách :)

Vybíráme z e-shopu