Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Úvod do džungle erotogenních zón u žen

Nedávno mi kolegyně z kanclu (mimochodem velmi klátitelná) začala číst článek z nějakého ženského magazínu, který rozebíral erotogenní zóny u mužů. Pochopitelně vše velmi složitě popsáno a do posledního detailu rozepsáno. Jen jsem kroutil hlavou. Já bych měl podobný text napsaný asi tak za 10 sekund – erotogenní zóna u chlapa je vše to, co zakrývají trenky. Nějaké líbání bradavek, cucání ušních lalůčku a škrabkání zádiček mě nebere. Tedy rozhodně ne tolik, abych to v posteli vyžadoval a těšil se na to.

O to víc mě baví během svádění a předehry prozkoumávat citlivost ženského těla. Tam je erotogenních zón stojících za povšimnutí víc než dost. Na některé platí letmý dotyk, s jinými si člověk musí hrát a na další platí jen přímý útok.

Ať tak či onak, na hromadu z nich jako muži zapomínáme. Pokud chcete, aby vám žena v peřinách roztála jak kopeček vanilkové v parném létě, začněte tato místečka studovat a testovat!


Nespoléhejte jen na své prsty a klidně si půjčte třeba její štěteček na líčení.
Nespoléhejte jen na své prsty a klidně si půjčte třeba její štěteček na líčení. Nebo lechtátko.

Erotogenní zóny vědecky

V roce 2014 publikoval Journal of Sexual Medicine studii kanadských vědců, která měla za cíl porovnat vzrušivost různých míst na ženském těle v porovnání se vzrušivostí hráze (místa mezi konečníkem a pochvou) a poprsím. Vědci stimulovali vybraná místa po dobu 1,5 sekundy jemným dotykem, tlakem a vibracemi.

Odpovědi 30 zdravých žen ve věku od 18 do 35 let odhalily, že:

  • Jemný dotyk nejlépe funguje na krk, předloktí a vaginální vchod.
  • Na tlak reagují nejcitlivěji klitoris a bradavky.
  • Vibrace udělají největší radost opět klitorisu.

Co z toho plyne pro nás, pánové?

  • Na krk, šíji, předloktí a vjezd do garáže stačí lehké hlazení konečky prstů nebo rty.
  • Bradavky tiskněte mezi prsty, nebo, pokud máte rádi tvrdší hrátky, scvakněte je svorkami.
  • Do hrátek s poštěváčkem se nebojte zapojit vibrační vajíčko, nebo na něj přitlačte jazykem.

1. Díky za ty rtíky

Poséváte polibky celé její tělo, ale na rty kašlete! Něco vám poradím, když chci já osobně od romantiky přeladit na hodně vášnivý sex, věnuji se rtům intenzivně alespoň dobrých 10 minut. A věřte, že kvalita polibku se neodvíjí od toho, jestli dokážete jazykem dosáhnout na její mandle.

Vyzkoušejte její rty jemně olizovat, foukejte na ně, občas stiskněte rty zuby, přejíždějte přes ně mezi jednotlivými polibky prstem. Vaše milenka bude vzdychat jak Šarapovová při podání ve finále Wimbledonu.

Index vzrušivosti rtů: Rozvášněná
INDEX VZRUŠIVOSTI: 7/10

EXTRA TIP: Po žhavých rtech můžete nechat rozpouštět kousek kvalitní čokolády, nebo po nich začněte jezdit špičkou sladké jahody.

2. Výšlap na Venušin pahorek

Méně známý než Říp, ale o pořádký kus zábavnější! Venušin pahorek je ten kopeček, na kterém ženám roste pubické ochlupení – u některých pečlivě vyholené, u jiných upravené do podoby čárky a u dalších zarostlé jak hipsterská brada.

Holení intimních partií ve sprše? Jděte do toho!
Holení intimních partií ve sprše? Jděte do toho!

Citlivost této oblasti jsem objevil díky jedné samičce, která měla v těchto místech kromě pečlivě upravené čárky také kérku. Už ani nevím, co to bylo, ale přitahovalo to mojí pozornost. Ženy zbožňují, když pahorek masírujete, chloupky můžete projíždět jemně bříšky prstů a u toho druhou rukou hladit nožky.

Odvážnější můžou navštívit jejich milou během sprchy s žiletkou v ruce a chloupky po domluvě oholit. Je to maximálně intimní a co vím od milenek, tak také hodně vzrušující zážitek prohlubující celkovou důvěru. Taky aby ne, když mácháte ostrým břitem kolem její broskvičky.

Index vzrušivosti venušina pahorku: Absolutní rozkoš
INDEX VZRUŠIVOSTI: 10/10

EXTRA TIP: Staňte se masérem a jako dárek věnujte pahorku během masáže rozehřátým olejem zvýšenou péči. Doporučuji nějaký nearomatický, ať vůně zbytečně neodvádí pozornost.

3.  Ženský nárt miluje rošťáky

Ke krásným ženským nožkám jsem schopný modlit se celý den. Footfetish je společný pro mnoho z nás, ale někteří se zaseknou u stříkání na punčochy a ocucávání palců. Zcela upřímně něco takového nastartuje jen zlomek žen, což nelze říct o laskání a dráždění nártů.

Jemná kůžička citlivě reaguje na sebemenší podnět a rozdování každou lasturku. Vyzkoušejte přes nárty přejíždět pírky, olizujte je! Jedna holka milovala, když jsem jí projížděl po kůži nehty a trošku přitlačil. Když budete bedlivě sledovat reakce, otevřete si cestu k opravdu kvalitnímu sexu.

Index vzrušivosti nártu: Svolná
INDEX VZRUŠIVOSTI: 5/10

EXTRA TIP: Položte si v posteli nohy partnerky na ramena přesně tak, abyste měl její nárty u tváře. Můžete je líbat, ale i po nich přejíždět strništěm.

4. Divoké historky kolem podkolenní jamky

Televizní seriál Ally McBealová respektive jedna z jeho postav jménem Richard Fish může za to, že kolem podkolenní jamky a její vzrušivosti kolují opravdu hodně divoké historky.

Prozkoumal jsem tuto erotogenní zónu na vlastní pěst a můžu potvrdit jedno – zadních částí nohou u žen je nutné si všímat. Nejen laskání podkolenní jamky dokáže ženu dokonale navnadit. Ze zkušenosti doporučuji při stimulaci přitlačit na pilu, některé ženy jsou v této erotogenní zóně docela lechtivé a jemný dotyk může spíš šimrat. A vy chcete, aby se vzrušila, ne počůrala.

Index vzrušivosti podkolenní jamky: Nadržená
INDEX VZRUŠIVOSTI: 6/10

EXTRA TIP: Celou předehru laskáním podkolenních jamek odstartujte. Nečekané překvapení umí rozproudit krev!

5. Šíje s ní šije

Oblast celého krku patří mezi erotogenní evergreeny, ale samotná zadní strana je přeci jen často opomíjena a neprobádána. Už jen pohled na jemné vlásky u mě způsobuje bzučení v dolní části těla a chuť se do odkryté šíje něžně zakousnout. Překvapivě přesně to funguje!

Savci včetně lidí mají totiž pokožku v těchto místech pružnou, takže si zahryznutí a ukázku vaší dominance můžete dovolit. Když to na mě přijde, klidně si u toho zavrčím. Vypusťte vnitřní zvíře! Podívejte se na to, jak fenka nosí v zubech štěňata. Hned pochopíte, že zakousnout se do šíje je povoleno.

Index vzrušivosti šíje: Rozvášněná
INDEX VZRUŠIVOSTI: 7/10

EXTRA TIP: Kousání šíje můžete kombinovat s taháním za vlasy. Výsledkem je dávka vzrušení, na kterou jen tak nezapomenete.


Ukázka vaší dominance rozpoutá bouři v peřinách!
Ukázka vaší dominance rozpoutá bouři v peřinách!

6. Erotické pupendo

Některé baby si na bříško kvůli mindrákům nenechají ani šáhnout. U takových by zbytečné ochomítání kolem pupíku mohlo chuť na sex úplně vypnout. Pokud ale máte v posteli ženu spokojenou (případně alespoň smířenou) s vlastním bříškem, neváhejte pomalými dotyky hladit oblast mezi pupíkem a podbřiškem.

Já k tomu přidávám polibky a občas i nějaké to menší hryznutí. Podle stahování břišních svalů snadno poznáte, jestli odvádíte v této erotogenní zóně kvalitní práci.

Index vzrušivosti bříška: Extáze
INDEX VZRUŠIVOSTI: 9/10

EXTRA TIP: Pamatujete si na scénu z parodie Žhavé výstřely, během které smaží Charlie Sheen slaninu na bříšku roztoužené Valerie Golino? Slaninu vynechte, ale kostka ledu je skvělý nápad.


Topper Harley moc dobře ví, jak ženskou nažhavit!

7. Mrkněte na oční víčka

Velmi jemná pokožka a zranitelnost očí dělá z hýčkání očních víček intimní a netradiční zážitek. Pamatuji si, jak jsem nedávno vůbec poprvé požádal jednu teenku, ať oči zcela zavře a nechá se unášet něžnými polibky a hlazením prsty. Byla z toho paf! Tohle s žádným puberťákem jen tak nezažije. Nutno podotknout, že opatrnost je rozhodně na místě, ale stojí to za to!

Index vzrušivosti očních víček: Nadržená
INDEX VZRUŠIVOSTI: 6/10

EXTRA TIP: Přizvěte si na pomoc hedvábný šátek, kterým můžete přes víčka nejdříve přejíždět, abyste ho následně ženě obvázali kolem hlavy. Zcela slepá a vzrušená bude už jen vaše!

Výlet po erotogenních zónach

Další citlivé zóny stále objevuji a jakmile přijdu na další, určitě se o ně podělím. Vy ta nejskrytější místa na mapě erotogenních zón na ženském těle již znáte, tak neváhejte a nové znalosti využijte při nejbližší předehře. Vaše partnerka bude překvapená, vzrušená a vy díky tomu rozhodně také nepřijde zkrátka. Po chvilce tréninku dokážete ženu vzrušit už jen letmým dotykem.

Vybíráme z e-shopu