Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Dopřejte si touhu a vášeň, trochu nedostupnosti... článek pro všechny ženy a dámy, které chtějí oživit nudnou ložnici, rozbít stereotypní klasické scénáře a trochu toho svého samce potrápit. Milé dámy, pokud máte rády vášeň a chcete svého lenocha trochu vybudit, tady je spolehlivý návod.

Čtěte to tak, jako byste to vy samy dělaly, představte si to ve své restauraci, u sebe doma, ve svém oblíbeném prádle, na své židli. Upravte si to podle sebe a pak to proveďte. Přeji hodně zábavy.

Sveď jej už u večeře

"Zvu tě, uděláme si klid pro sebe, ať nemusím vařit." Hezky se vyfiknu, černé punčochy a podvazky, lehkou halenku bez podprsenky, sukni, vyšší podpatky, rozpustím si vlasy. Chci tě vzít někam mezi lidi, kde tě chci nenápadně svádět...

  • Otřu si semtam přes halenku prsa a zvednu si bradavky.
  • Nechám sklouznout halenku z ramene a nechám jej překrýt jen vlasy.
  • Ve stoje zády k tobě se trochu předkloním, abys zahlédl krajku punčochy a podvazek.
  • Jen se na tebe usměji a zadívám se ti na poklopec, zatímco si přes tričko masíruji bradavky a ty vidíš, jak jsem vzrušená.
  • Nenápadně si sáhnu pod sukni, naberu na prsty svou šťávu a přejedu ti prsty přes rty, abys ji ucítil a ochutnal.
  • Další tipy na předehru v restauraci

Téhle svůdné kočičce neodolá a vůbec ho nezajímá, co má na talíři. Chce tam mít tuhle boží kost!


Milá, usměvavá, upravená, perfektně oháknutá dáma - tohle zabere na každého samečka.
Milá, usměvavá, upravená, perfektně oháknutá dáma - tohle zabere na každého samečka.

Doma mu udělej striptýz a nabídni k líbání prsa

Na pozadí pustím oblíbenou hudbu. Nahého tě přivážu k židli, ruce sváži za zády. Udělám ti trochu striptýzu a pomyšlení, ale vesměs zůstanu oblečená. Budeš jen koukat, jak si před tebou hraji se svým tělem, hladím si zadeček a roztahuji půlky. Ale nic neuvidíš, mám tenká tanga, která zakryjí jen to, co mají.

Do pusy dostaneš na střídačku mé bradavky a já si to mezitím budu dělat rukama. Ty ale nemůžeš sklonit hlavu a dívat se, protože máš v puse prsa. Kromě prsou vlastně neuvidíš vůbec nic. Ale moc dobře slyšíš a cítíš jak jsem vzrušená.

Svázaná pozice mnoha mužům vyhovuje z několika důvodů. Nemusí nic dělat a nic vymýšlet, je to pro ně pohodlnější. Rádi se kochají. Občas si rádi střihnou submisivní roli. Vybavte se proto něžnými pomůckami pro svazování.

Zavaž mu oči a nech ho jen hádat, co mu děláš dole

Na chvíli ti šátkem zavážu oči, abys neviděl, co přesně dělám a mohl odhadovat podle toho, co cítíš. Šáhnu ti do poklopce a začnu si hrát s tvým pérem, ale jen lehce, nechci tě vyhonit. Začnu lehkými doteky prsty nebo bradavkami, asi ani nepoznáš, co je co. Špičkou jazyka ti ho obkroužím, malými pusinkami se lehce přisaji k žaludu. Až skončím, oči ti zase rozvážu. Stojí ti, jsi šílený touhou, ale nemůžeš dělat nic. Mám tě ve své moci.

Zavázané oči umocní efekt nedostupnosti.


Předveď se mu, jak to skvěle umíš se svým tělem.
Předveď se mu, jak to skvěle umíš se svým tělem.

Muži mají zvrhlé holky rádi

Stoupnu si na židli vedle tebe, obkročím tě tak, abys mě mohl lízat. Hezky si ji vychutnej, snaž se, užij si to. Slezu dolů a ihned tě jdu líbat. Mám ráda svou chuť. Dřepnu si u toho nad tvůj klín, přizvednu tvůj penis a opřu si jej o pysky. Ne dovnitř, ani na okraj, jen aby se otíral zvnějšku. Chtěl bys do mne proniknout? Ještě ne.

Většina mužů doslova zbožňuje, když si žena umí vychutnat sebe sama.

Bude se dívat, jak se před ním uděláš

Poodstoupím od tebe, vezmu si robertek a nastavím se tak, abys měl perfektní výhled. Pomaličku si jím začnu projíždět kundičku. Slastně vzdychám, k tomu si honím poštěváček. Po chvíli jdu k tobě a krátce tě pokouřím. Vracím se zpět. Díváš se, závidíš tomu dildu a nejradši bys mě přefiknul a profackoval zároveň za to, jak si z tebe utahuji.

Umuč ho bez milosti, žádné kouření nebude

Jsem už taky hodně nadržená, ale baví mě vychutnávat si trápení tebe. Ještě to chvilku prodloužíme. Odkládám robertek, jdu k tobě. Obkročím tě, vezmu si tvůj penis do ruky a špičkou žaludu si otírám poštěváček. Vzdychám ti před očima.

Z všeho nejvíc chceš už šukat a stříkat. Vím to. Vidím to na tobě. Jdu si s ním ještě trochu pohrát, abychom to tvé stříkání trochu oddálili. Chytím ho pevně u kořene a sevřu v dlani. Olíznu celou jahodu odspoda nahoru pomalu dlouhým tahem jazyka. Pauza. Jen ti na něj lehce fouknu, máš na něm mé sliny, takže to studí. Zopakuji párkrát, dávám si záležet na tom, aby to bylo pomalé a vlhké. Neberu ti ho do pusy, jen olizuji vypláznutým jazykem. Cítím, jak ti v něm tepe.


Ukaž mu v plné kráse, jak si to umíš sama udělat.
Ukaž mu v plné kráse, jak si to umíš sama udělat.

Odkládání orgasmu je jeden z nejúčinnějších prostředků, jak zajistit excelentní výstřik. Dalších pár tipů si přečti zde.

Ať kouká na tvou lačnou kundičku

Jdu si to už definitivně udělat. Beru si robertek, uvelebím se těsně před tebou. Máš perfektní výhled. Nejdřív si ji rukama promasíruji. Vidíš, jak je červená nadržená, dírka roztažená, poštěváček naběhlý, celá vlhká. Hladím si ji, roztahuji před tebou. Zrychluji... vzdychám... honím si ji... a už jen sleduješ kontrakce mého orgasmu.

V každé z nás je kus exhibicionistky a je to přesně to, po čem muži touží.

Dej mu volnost, aby si tě mohl vzít, jak chce

Je mi dobře, jsem uvolněná, hezky jsem se udělala. Vidím, jak šílíš touhou po šukání i po pomstě. Rajcuje mě to. Zatímco ti rozvazuji ruce, šeptám ti "byl jsi hodný, máš volnost".

Je mi jasné, co bude následovat. Nahromaděná touha musí ven. Šukáš jako zvíře utržené z řetězu. Takhle tě miluji. Kam chceš stříkat? Za odměnu si dnes můžeš vybrat :)

Vybíráme z e-shopu