Vzrušující jazyková lekce aneb Jak správně lízat vaginu

Orální sex je velmi vzrušující, intimní a pro mnoho žen i nejsnadnější cesta, jak dosáhnout orgasmu. Zjistěte, jak lízat vaginu, aby z toho byla úplně hotová.

Vzrušující jazyková lekce aneb Jak správně lízat vaginu

Dotýkat se jazykem malých i velkých stydkých pysků a klitorisu by měla být hračka, sem a tam a taky dovnitř – žádná zrada, žádné triky. Nebo ne? Ve skutečnosti je uspokojivý orální sex uměním! Osvojte si techniky lízání, kterými ženu zaručeně přivedete k orgasmu.

Jak lízat vaginu, aby z toho byla hotová?

Rozhodně nezačínejte hned v klíně! To by byla zásadní chyba. Důležité je držet si distanc a to platí pro čas i prostor! Představte si klitoris jako pevnost, kterou musíte dobýt, přibližujte se k němu tedy pomalu, prozkoumávejte jeho okolí, zaútočte nejdříve na hradby v podobě méně citlivých míst.

VÝUKA: Jak správně lízat vaginu? Důležité je budovat atmosféru a napětí. Do klína se vydejte až ve chvíli, kdy vás o to partnerka bude prosit celá rozžhavená, případně vám tam sama bude směřovat váš obličej i ruce.

Schovejte si to nejlepší na konec a dostaňte ženu do varu krutě pomalou předehrou, která vám zaručí, že jakmile svým jazykem klitoris nakonec rozechvějete, dočkáte se ženina bouřlivého orgasmu. Nejprve jazykem objevte všechna erotogenní místečka na jejím těle, zahrňte je polibky a až pak se pomalu přesuňte do jejího klína. Lízejte, líbejte, sajte, kousejte, vše je povoleno, pokud se to partnerce líbí.

Schovejte si to nejlepší na konec a dostaňte ženu do varu krutě pomalou předehrou.
Schovejte si to nejlepší na konec a dostaňte ženu do varu krutě pomalou předehrou.

Jak udělat ženu pusou?

Stydké pysky můžete nejprve olizovat celou plochou jazyka i dráždit konkrétní místa jeho špičkou. Samotný klitoris nejprve drážděte krouživými pohyby špičkou jazyka a jemným kmitáním. Pro intenzivnější dráždění klitorisu se snažte co nejvíce zpevnit špičku jazyka.

VÝUKA: Viditelnou část klitorisu najdete nad poševním vchodem v místě, kde se spojují malé stydké pysky. Stačí je jen trochu odhrnout stranou a uvidíte onu "kuličku" slasti.

Při lízání začněte zlehka a šetřete síly. Než partnerku přivedete k orgasmu, chvíli to potrvá. Techniky měňte, ať to není nuda. Citlivost intimních partií navíc při dráždění klesá, takže je změna stimulace vítaná. Jakmile však ucítíte, že se partnerka blíží k vrcholu, tak se držte stejné techniky až do konce. Stimulace bez přerušení a změn v technice i tempu je zde klíčem k úspěchu.

TIP: Mezi pochvou a konečníkem se nachází masitý hrbolek kůže, který je velice citlivý na stimulaci. Zkuste tedy do lízání zapojit i dráždění hráze.

Vylepšenou technikou orálního sexu je tzv. dvojitý polibek, při kterém jazykem šmejdíte ve vagině a horním rtem se přisajete na spodní stranu klitorisu. Srolovaným jazykem také můžete zajet do vaginy a pěkně ji "ojet". Ne nadarmo se této technice říká orální styk. Místo lízání zkuste sát pysky a hlavně klitoris. Více ho tak prokrvíte a zvýšíte jeho citlivost. Do hrátek můžete zapojit i zuby, mnoha ženám se mírně drsnější zacházení líbí a více je nažhaví. 

Pro intenzivnější dráždění klitorisu se snažte co nejvíce zpevnit špičku jazyka.
Pro intenzivnější dráždění klitorisu se snažte co nejvíce zpevnit špičku jazyka.

Jak orálně uspokojit ženu pusou a prsty najednou?

Kromě rtů a jazyka zapojte do hrátek i ruce. Přece je nenecháte složené v klíně! Hníst, mačkat, hladit, oždibovat, tlačit, lechtat, uchopovat a držet - to je jen krátký výčet toho, do jaké akce můžete ruce zapojit. Můžete jimi třeba přidržovat nohy nebo roztahovat půlky, abyste měli co nejlepší přístup k mušličce. Ruce vám pomohou i v případě lokalizace těch nejcitlivějších míst, která byste si měli nechat až na konec

VÝUKA: Partnerčin orgasmus může urychlit kromě sání i mírné překrvení mozku. Stačí, aby si lehla tak, aby jí hlava visela lehce z postele. Jen takto nesmí ležet moc dlouho, jinak se dostaví nevolnost.

Něžně rozhrnujte její pysky a nechte vulvu, aby se pod vašimi dotyky rozvila jako květina a odhalila vám tak pohled na pomalu rostoucí a touhou pulzující klitoris. Během lízání pak můžete zapojit i prsty, které jeden po druhém zasunete do pochvy. Dvojitá masáž zevnitř i zvenčí přivede ženu k orgasmické slasti, hlavně když objevíte bod G. Nebojte se místo prstů použít dildo nebo vibrátor. A co takhle zkusit zajet prstem do análku a přivést stimulaci na novou úroveň?

Během lízání můžete zapojit do akce i prsty, které jeden po druhém zasunete do pochvy.
Během lízání můžete zapojit do akce i prsty, které jeden po druhém zasunete do pochvy.

Polohy ideální k lízání

Jakákoliv pozice, která partnerovi dokonale zpřístupňuje ženin klín, je ta pravá. Klasika je, aby si partnerka lehla na záda, mírně pokrčila a roztáhla nohy a tím vám umožnila ideální přístup ke své vagině. Ideální je, když si tak lehne na kraj postele a vy si před ni kleknete. Co když to ale chcete trochu ozvláštnit?

Na všechny čtyři

Můžete začít jako v doggy style zezadu. Žena se opře o kolena a dlaně nebo lokty a partner tak má její klín před sebou z trochu netradičního, ale o to víc vzrušujícího úhlu.

69

Nesmrtelná klasika, kterou si užijete oba dva. Držte se hesla “brát i dávat” a se stupňujícím se vzrušením nezapomínejte na to, že byste se měl věnovat i jejím intimním partiím.

Poloha 69 je nesmrtelná klasika, kterou si užijete oba dva.
Poloha 69 je nesmrtelná klasika, kterou si užijete oba dva.

Postavte se na to

Žena stojí a partner buď sedí, nebo klečí pod ní. Ačkoliv je tato pozice náročnější na lokalizaci klitorisu, žena si určitě užije dominantní a vysoce estetickou pozici. Pokud je vedlejším produktem vašich hrátek i natočení domácího porna, rozhodně do něj tohle číslo zakomponujte.

Posadit se na obličej

Partner si lehne na záda a nechá ženu, aby si sedla na jeho obličej, prostě facesitting jako vyšitý. Ona bude mít kontrolu nad tím, na jakých místech si s ní zrovna jazykem pohráváte a vy volné ruce, kterými můžete prozkoumávat její zadek nebo prsa.

Facesitting nemusí být jen součástí BDSM her.
Facesitting nemusí být jen součástí BDSM her.

Než odhrnete její závoje rozkoše

Jako u všech intimnějších sexuálních technik je perfektní hygiena základním požadavkem. Muži by si měli před lízáním vyčistit zuby nebo alespoň vypláchnout ústa nějakým alkoholem. Ženská pochva je totiž velmi citlivá na jakoukoliv infekci. Kromě toho by měli volit správné oholení, protože nepříjemné lechtání bradky nebo píchání strniště může ženin orgasmus spíše oddálit než přiblížit. Pokud chcete do akce zapojit i prsty, tak si ostříhejte nehty, abyste partnerku nepoškrábali.

POZOR: Při nechráněném orálním sexu hrozí riziko přenosu pohlavních chorob. Při jednorázových dobrodružstvích se raději chraňte pomocí ústní roušky.

Na hygienu by měly myslet i ženy. Rozhodně však v honbě za vaginou, která by prý měla vonět jako mísa ovoce nebo rozkvetlá louka, nepřistupujte k extrémům. Vyhněte se parfémovaným mýdlům i voňavkám. Vaginu neproplachujte, její schopnost udržet si konstantní pH by tím mohla být narušena. Dobré je také před akcí vyprázdnit močový měchýř, protože bakterie se poté nemnoží tak rychle a tělo si s nimi snáze poradí.

Při lízání nezapomínejte na intimní hygienu a správné oholení.
Při lízání nezapomínejte na intimní hygienu a správné oholení.

Zamiřte na cíl!

Pokud uděláte všechno správně, nebude spokojená jen vaše partnerka. Na konci skvělého lízání totiž čeká dárek i na vás. Dobře vylízaná žena se vám může odvděčit vlhkou a šťavnatou kundičkou, kterou můžete šukat jako smyslů zbavený, nořit se do ní a zase vyplouvat na povrch, dokud k její šťávě nepřidáte tu svou.

Vybíráme z e-shopu