vibratory.net

Nafukovací panna Magic Flesh Wild Cat

Tahle divoká kočička vám nikdy neřekne "NE" a bez řečí splní všechna vaše přání.

  • 3D obličej
  • 3 nadržené otvory lásky
  • vyjímatelná vagina z realistického a příjemného materiálu
  • nikdy neřekne "NE" :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000008574

Rozměry: výška cca 150 cm
Barva: tělová, blond vlasy
Materiál: PVC
Výrobce: Seven Creations

Tahle divoká kočička vám nikdy neřekne "NE" a bez řečí splní všechna vaše přání. Nemusíte jí kupovat žádné kytky ani dárečky, nemusíte ji lákat na sladká slovíčka ani prosit o sex. Když budete mít chuť, tak ji prostě vytáhnete ze skříně, nafouknete a ponoříte se do jednoho ze tří otvorů, které jsou připraveny jen a jenom na váš pyj.

Panna má vytvarovaný 3D obličej, blonďaté vlásky stažené do culíků, velká modrá kukadla, prsíčka s vystouplými bradavkami a nadrženou pusinku a análek. V rozkroku pak na vás čeká dírka z příjemného měkkého a realistického materiálu. Vaginu můžete po vystříkání vyjmout a snadno vyčistit pomocí teplé vody a speciálního přípravku na erotické pomůcky.

Jedinou nevýhodou téhle nafukovací panny je, že sama nezvlhne. :) Před zásunem ji tedy pořádně namažte lubrikačním gelem na vodní bázi.

Hodnotilo 7 zákazníků: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Nobbel | před 4 měsíci 40%

Špatné zpracování. Za tuhle cenu se dají sehnat kvalitnější panny

Honza | před 4 měsíci 20%

Hodně špatný. Vagina je upevněná tak, že misionář je nemožnej. Ústa úzká a tvrdá, švy. Obličej dobrý Prsa hodně špatný, tvrdá, měly by se dát naplnit vodou, nelze Tako panna je omyl, většina jednodušších je prostě lepší

Beník | před 7 měsíci 20%

Hned po prvním použití se začala vyfukovat. Ruční pumpičku taky nedoporučuju, trvá to s ní strašně dlouho.

Jarin | před 7 měsíci 100%

Kvalita je zjevně dobrá. Výdrž nemohu ověřit, protože to byl dar na rozlučku se svobodou.

Michael | před 8 měsíci 60%

Koupil jsem dvě takové "panny" do svého fotostudia, na přání jedné zakázky. Musím říct, že jsme se s kolegy opravdu pobavili. S dámou na obalu to nemá nic společného, ale to se dalo čekat. Že je to produkt z Číny poznáte kvůli velikosti. Nikdo neměl v plánu si sní užít, ale všechny ty otvory musí být opravdu pro maličkaté asiaty... Dávám tři hvězdy, protože jsem s v práci fakt pobavili a hodně se nasmáli. Jestli chce někdo souložit s touto nafukovací matrací a užívat si to, prosím, ale nemohu potvrdit. Každopádně o potěšení pochybuji. Samotný pronikavý odér z plastu je otřesný, ale rozhodnutí je na každém. Jako fórek se dá ale použít každopádně.

Kolohnát | před 8 měsíci 80%

Dobrá panna za tu cenu, moc pěkný obličej, dobrý materiál.

Zákazník | před 9 měsíci 100%

Nikdy by mě nenapadlo, že si s takovou nafukovací pannou můžu tolik užít. Moc se mi líbí, že se dá vagína použít i samostatně k masturbaci. díky moc

Podobné produkty