vibratory.net

Realistický gelový vibrátor Senza
(17 cm)

Hledáte realistický vibrátor za skvělou cenu?

  • skvělý poměr cena / výkon
  • plynule regulovatelné vibrace
  • univerzální střední rozměry
  • není 100% vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
439

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05500860000
  • Rozměry: délka 17 cm, průměr 3,5 cm
  • Materiál: gel (PVC)
  • Barva: tělová
  • Baterie: 2 x AA
  • Výrobce: You 2 Toys

Hledáte realistický vibrátor za skvělou cenu? Senza vás bude hýčkat svým příjemným povrchem a solidním výkonem. Ideální řešení pro začátečníky, kteří nechtějí investovat příliš peněz, ale uvítají výkonného pomocníka v ložnici i sprše. Díky univerzálním středním rozměrům si s ním užijete během vaginální i anální stimulace.

Povrch vibrátoru si vás získá svou výbornou kluzností, jemné žilkování vyhoví zejména méně zkušeným. O vaše autentické pocity se postará také výrazně vymodelovaný žalud a tělově zbarvený materiál. Intenzitu vibrací ovládáte pomocí otočného kolečka ve spodní části. Dobře vám poslouží i pro smyslné pomazlení poštěváčku.

Hodnotilo 10 zákazníků: 54 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

T. Marek | před 27 měsíci 40%

na obalu je napsáno 17-17,5 cm, ale naměřl jsem pouze 15... alespoň pěkně vibruje a je poddajný... očekával jsem více

Tereza R. | před 28 měsíci 100%

Odpovídá popisu, je velmi přirozený a příjemný. Mohu ho doporučit. Koupě se rozhodně vyplatila!

Daniel | před 28 měsíci 100%

Skvělá věcička, moje přítelkyně je s ním naprosto spokjená, jelikož slouží velmi dobře. Vhodný pro různé hrátky. Doporučuji.

Natálie B. | před 29 měsíci 80%

Výkoností odpovídá své ceně, to se musí nechat. "jemný kluzký povrch" není ze silikonu, ale z měkkého plastu. Vibrace nejsou příliš hlasité a jsou naprosto uspokojující^^

Olča | před 30 měsíci 20%

Dělka je o něco kratší než v popisu, průměer odpovídá, ale stejně jsem zklamaná... škoda, už bych si ho znovu nekoupila. Cena se mi také nezdá být v pořádku...

Bert Dokopal | před 31 měsíci 20%

Produkt neodpovídá popisu. Je popsán jako "příjemný" ale je to levný kus plastu. Je to velmi levný kousek a neni příjemný.

vir | před 36 měsíci 40%

není to co by si člověk přál.. mně ani mé ženě se nezamlouvá. je vhodný k likvidiaci, je totiž moc hlasitý a vibrace jsou k stimulaci nedostatečné.

R.W. | před 37 měsíci 20%

Špatné kontakty v přihrádce na baterie. Nedal se tudíž pořádně používat.

západnípřítel1950 | před 40 měsíci 60%

Cenově výhodný produkt, který splňuje svůj účel. Je ale lepší si trochu připlatit a pořídit si něco lepšího a kvalitnějšího.

Adam | před 41 měsíci 60%

Koupil jsem ho kamarádce k narozeninám. Není tak dlouhý, jak je uvedeno v popisu, ale mé kamarádce to stačí. Je velmi oranžový, ale to mi nijak nevadí, natož jí. Pro začátečníky s análním použitím se nehodí, je poměrně tlustý.

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty