vibratory.net

Skládací masturbátor pro muže ZOLO Stax Mix N Match

Masturbátor pro muže ZOLO Stax Mix N Match v unikátním skládacím konceptu - půlkulatý držák pojme až 5 kruhových vložek, to je pětkrát větší senzace během vašich erotických hrátek!

  • bohatý výběr vložek s různě vzrušujícími texturami
  • snadné používání i údržba
  • 100% vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 099 889

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25727

Rozměry: celková délka 13 cm, vnější průměr 8 cm, šířka vložky 2,9 cm, vnitřní průměr vložky 5 cm, tloušťka gumové manžety včetně stimulačních výstupků až 1,3 cm
Barva: bílá, modrá, oranžová, růžová
Materiál: ABS (plast), TPE
Obsah balení: masturbátor (držák) a 3 vyjmutelné vložky (růžová, oranžová, modrá)
Výrobce: ZOLO (USA)

Masturbátor pro muže ZOLO Stax Mix N Match v unikátním skládacím konceptu - půlkulatý držák pojme až 5 kruhových vložek, to je pětkrát větší senzace během vašich erotických hrátek! Možná tomu nebudete věřit, ale i váš penis má svoje sny a touhy... :) Umožněte mu poznat nepoznané a dovolte mu zakusit až pět druhů stimulace.

Už se na vás těší růžová vložka jménem Tight Hole, oranžová Dotted a modrá Ribbed v základní sestavě, která nezklame. Skvělé je, že každou z vložek můžete používat i samostatně, nebo je navzájem libovolně kombinovat.

TIP: Pořiďte si kompletní sbírku barevných vložek s různě tvarovanými (= vzrušujícími) stimulačními výstupky - zelenou Remix Dome, žlutou Loose Hole a fialovou Virgin Hole.

Hodnotili 3 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Naháč | před 1 měsícem 60%

Hodně se mi líbí ten nápad, že si můžete vytvořit vlastní hračku, ale nejsem si úplně jistý, jestli Zolo Stax můžu doporučit. K nástavci se dají dokoupit náhradní kroužky s různými texturami a můžete jich tam mít až pět. Vnitřní průměr kroužků je jen 5 cm, takže pokud máte větší obvod jak 13,5 cm, nebudou nejpohodlnější. Ty tři základní kroužky jsou ok, ale nic fantastického. Nejlepší je ten oranžový, ten je hodně dráždivý a pevný. Růžový je docela o ničem, větší smysl by dávalo, kdyby byly drážky horizontálně. Ale tím pádem by to asi bylo stejné jako třetí, modrý, kroužek, který nabízí pocit jak při penetraci, úzký ale hladký. Hlavní problém mám s šířkou hračky a materiál je navíc docela dost tuhý. Masturbace se Staxem mi přišla moc nepohodlná a hrubá. Dokonce mi dělá problém se s touhle hračkou jen vzrušit. Ten nápad se mi hrozně líbí, ale chybí mi ta jemnost, na kterou jsem zvyklý od Tengy. Druhý problém je, že protože je hračka otevřená, dost rychle na ní usychá lubrikant. A to, že můžete použít jen vodní, je pěkná otrava. Zvládne to možná i nějaký olejový lubrikant, ale ten mi zrovna došel. Takže když se začne zvyšovat tření, není to nic příjemného. Kroužky se snadno vyměňují a prohazují. To ale taky znamená, že na rámu moc nedrží a otáčejí se a rachotí, když je nedržíte na místě. To není zásadní problém, ale i tak mě to trochu štve. Čištění je docea snadné, chce to jen teplou vodu a trochu mýdla. Ale trvá dlouho, než to uschne. Zolo Stax vypadá skvěle, ale prostě si nemůžu pomoct, zklamal mě. Prostě to není ono. Nedá se ani použít při kouření apod. Sebeuspokojování by mělo být příjemná záležitost, ale Stax je sice snadná hračka, kterou si můžete upravit podle sebe, ale nevejde se do ní jen tak někdo, zvlášť pokud jste víc obdaření. No, radši bych si vybral něco jiného.

Davis | před 8 měsíci 100%

Mám rád spoustu věcí: lego, jengu, masturbování. A teď všechny tyhle lásky můžu mít zkombinované v jedné hračce. ZOLO Stax je unikátní masturbátor, kterému můžete měnit jednotlivé disky, které mají různé textury. Nejzábavnější je, když hračku rozložíte a postavíte si optimální masturbátor podle sebe. Já to mám rád v tomhle pořadí: s vroubkama, úzký a s bouličkama. Sadička se dodává se třemi disky, ale do držáku se jich vejde až pět. Hračka se snadno rozkládá, takže se i snadno čistí, ale když se rozjedete, tak možná budete potřebovat dvě ruce, abyste udrželi všechno pohromadě.

Gay recenze | před 8 měsíci 80%

Stax nástavce jsou udělané z tvárného a docela pevného plastu. Naštěstí nijak nesmrdí, ale materiál je pórovitý, takže ho musíte po použití pořádně vydrhnout a skladovat v bezpečí, aby vydržel co nejdýl. Napřed jsme vyzkoušeli kroužky zvlášť, abysme prubli, jaké jsou ty jednotlivé textury. Pokusím se je co nejlíp popsat. Napřed Ribbed modrý kroužek - ten má docela jednoduchou texturu, když kroužkem jezdíte a nahoru, pěkně se na vás přisaje a je to příjemné. U toho jsem si fakt pohlídal, abych jím masíroval celou délku. Pak jsem zkusil růžovou Tight Hole. Jo, je o něco užší než předchozí, ale ne o moc. Zajímavé je, že výběžky jsou v kroužku vertikálně, ne horizontálně, takže je super ho otáčet kolem penisu - zvlášť na citlivém žaludu. Když se to točí, výběžky vám laskají penis jako mini jazýčky. Tenhle kroužek mi byl rozhodně příjemnější jak ten první. Nejvíc mě ale zajímala oranžová Dotted textura. Už od pohledu mi bylo jasné, že bude nejintenzivnější. A měl jsem pravdu. Přijde mi o něco pevnější, takže když použijete jenom málo lubrikantu, je to skoro jako by vám někdo jemně přejížděl po kůži zubama. Slyšel jsem, že některým lidem se to líbí - a přiznávám, že to vůbec nebylo špatné, jen jsem to nečekal. Po přidání lubrikantu nástavec trochu změkl, ale ne o moc - na žaludu to bylo trochu moc síla, ale podél celého péra super. Napadlo mě, že by kroužky mohly být super při orálu, můžete je posouvat nahoru a dolů a přitom mu to dělat pusou. Manželovi se tahle myšlenka dost zalíbila. Pak jsme ale konečně zkusili hračku celou, poskládanou. Napřed jsme se pořádně rozehřáli, já si pak sobecky rezervoval první jízdu (ale manžel mě hrozně rád sleduje, takže jsem věděl, že to nebude problém). Aby to bylo snadné, dal jsem všechny tři kroužky k sobě na konec. Modrý kroužek první, oranžový druhý a růžový nakonec. Když jsem vklouzl dovnitř, hnedka jsem cítil, že to bude něco jiného, než když jsme kroužky zkoušeli zvlášť. Fakt rád bych to uměl popsat líp, ale prostě jsem cítil, jak najednou všechny textury byly pevnější. Moje drahá polovička souhlasila - na něj to bylo dokonce už moc tuhé. Já jsem ale pokračoval. Bylo to příjemné! Protože je tunýlek otevřený, nedělá žádné divné zvuky. Ty mi fakt vůůbec nechybí. Moje jediná výtka je, že kroužky jsou na klipu a nejsou tam přidělané napevno, takže občas rachotí a otáčí se a pak se špatně drží. Nakonec je teda radši používám jednotlivě. Je to super na okořenění honění, ale mně přijdou nejlepší během kouření. Poskládané do celého masturbátoru je to OK. Nic převratného, ale i tak se udělám docela uspokojivě. Jenom škoda, že kroužky nepadnou do nástavce trochu líp - a že ten není o něco užší - i když mám obří tlapy, tak mě po nějaké době začínaly bolet. Pokud byste rádi měli masturbátor, který se dá změnit při každém použití, Stax se určitě vyplatí. A taky je v porovnání docela levný. Zkrátka stojí za zkoušku.

Podobné produkty