vibratory.net

Antistresové silikonové prso
(8 cm)

S krásným prsem v ruce zvládnete stres mnohem lépe!

  • příjemná velikost - akorát do dlaně
  • měkký, ale odolný materiál něco vydrží
  • skvělé i jako vtipný lechtivý dárek
  • živé by bylo lepší... :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
119

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: D1566
  • Rozměry: průměr 8 cm
  • Materiál: silikon
  • Barva: tělová

S krásným prsem v ruce zvládnete stres mnohem lépe! To je heslo této nápadité anti-stresové pomůcky, kterou jistě ocení každý muž. Odolný materiál – silikon, zvládne i větší mechanickou zátěž. Skvělý dárek pro pány, kteří trpí často trémou, ale i pro muže, kteří tráví hodně času s počítačovou myší v ruce. Skvělé procvičení pro svaly ruky a relax pro mysl v jednom kousku.

Vhodné i jako lechtivý dárek, doporučujeme zakoupit rovnou dvě – do každé ruky jedno a zaručené odreagování bude vždy po ruce!

Hodnotilo 15 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Mr. Langa | před 7 měsíci 20%

Po 4 hodinách používání v kanclu ke snížení stresu prasklo, a způsobilo tak víc stresu než jsem očekával. Absolutně nedoporučuju. Podobně jak u ostatních, je i tady bradavka špatně přilepená a prostě nedrží.

Kryštof | před 9 měsíci 40%

Dobře se mačká a je to vtipný dárek. Výrobek však není úplně nejkvalitnější a už se bohužel rozbil.

Pesek | před 11 měsíci 100%

Dala jsem to svému příteli jako antistresový "míček" do adventního kalendáře. Moc si ho ale neužil, protože ho zničila kočka. Co se ale týče kočky, byl to vtipný dárek.

Daniela | před 17 měsíci 80%

Legrační :)). Skvělý jako dárek, mělo to úspěch. Ze začátku to trochu zavání chemií, po pár dnech je to už lepší.

Anton | před 18 měsíci 20%

Antistresové prso, které je naplněno růžovou tekutinou nepovažuji za antistresové. Mně bradavka odpadla a tekutina vytekla. Vytekla je ale slabé slovo... měl jsem to po celé košili. Paradoxně se barva nechytla, utvořily se malé krystalky...zřejmě to byla chladící kapallina nebo tak něco. Kvůli tomu hodnotím slabě, protože toto prso nemůže zvládnout žádněj větší stres, když má v sobě tekutinu.

Denis | před 18 měsíci 80%

Svůj účel vcelku splnilo, Vypadá dobře a je pěkně měkké. Nakonec se ale odlepila bradavka a míček plný vody praskl. To jsem nevěděl, myslel jsem, že je uvnitř silikon, který nevyteče.

Zákazník | před 19 měsíci 100%

Mému příteli se prsíčko moc líbí. Akorát padne do ruky, a funguje i jako hopskulka :)

Lovec | před 20 měsíci 100%

Jedná se o samozřejmě o antistresový míček, který je vizuálně lehce nestandartní oproti ostatním míčkům :) Plní svůj účel, dobře se mačká. I bradavka se dá :)) Každopádně je to výborný dárek. Na začátku je trochu cítit novoutou, ale po pár dnech je to ok

Káťa | před 21 měsíci 100%

Tato malá legrácka byla dárek na rozlučce našeho kamaráda a líbila se. Všichni jsme se zasmáli, byla s tím strašná sranda. Kdo hledá nějakou vtipnou maličkost, neváhejte pořídit.

Chytrolín711 | před 22 měsíci 100%

Moc pěkný antistresový míček , je to sranda ho muchlovat! :) Kdo na takových věcech ulítává , bude spokojenej! Koupil jsem to zesrandy jako dárek, jsem zvědavej, co na to obdarovaný řekne *hehe*

Radek | před 24 měsíci 20%

Prso po třech týdnech vyteklo a to bylo koupené jen jako vtip. Nikdy nebyl používán jako antistresový míček. Guma zteřela a gel, který strašně smrděl, vytekl.

Lívia | před 26 měsíci 60%

Výborný, vtipný nápad. Bylo by ale fajn, kdyby kvalita materiálu odpovídala i náročnému zacházení, která je sice v popisku vychvalována, ale bohužel se už po pár použití drolí. Škoda!

Zákazník | před 29 měsíci 80%

Byl to dárek pro kamaráda, který byl dost nadšený. Ze začátku smrdí dost chemicky, ale když to necháte 1-2 dny vyčichnout, nic nepoznate. Prso toho dost vydrželo - bez problémů přežilo narozeninovou párty.

Francek | před 33 měsíci 100%

super odpočinek to jen tak pomačkávat :D ... kvalita je dobrá.velikost akorát, dodání bylo rychlé, cena parádní. Jsem naprosto spokojen :)

s.m. | před 38 měsíci 100%

Mnoho kvalitativních vlastností u tohoto produktu vypíchnout nejde. Takže co lze říci: Materiál je, jak se očekává, tvarově stálý a i barvy jsou dle očekávání odolné UV-záření. I po delším čase vypadá "balonek" velmi dobře.

Levné erotické pomůcky do 300 Kč

Michaela Kurtaničová / 17.09.2013

Připravili jsme pro vás výčet nejzajímavějších erotických dárečků, které v sexshopech seženete do 300 Kč. Potěšit vaši drahou polovičku, kamaráda, nebo i sebe malým erotickým dárečkem můžete i bez utrácení horentních částek. Podívejte se s námi do nabídky cenově dostupných erotických pomůcek.

Celý článek

Brilliant Bust – prsa jako opravdová

Michaela Kurtaničová / 25.06.2013

Dalo by se říct, že tahle realistická prsa se řadí spíše mezi sběratelské kousky. Ne, že by se snad dala sehnat jen v antikvariátu, ale to, co je na nich tak unikátní, je jejich tvar. Ten této sexuální hračce propůjčila slavná japonská herečka Risa Kasumi, respektive její ňadra. Pokud vám její jméno nic neříká, patrně nejste příznivci japonských filmů pro dospělé.

Celý článek

Recenze: Ne tak uplně Nevinné hrátky

Michaela Kurtaničová / 06.02.2014

Nevinné hrátky pro dva jsou navzdory svému názvu poměrně odvážnou erotickou hrou pro dospělé. Na zadní straně krabice se vyjímá označení 18+, a to nejen proto, že hra obsahuje pro mládež nevhodný erotický obsah, ale i proto, že bez něčeho tvrdšího na kuráž se při hře neobejdete. Do herní edice Červenání nepatří tato hra nadarmo, červenat se při ní budete zaručeně.

Celý článek

Recenze: Nabídne KamaPoker za kačku svlíkačku?

Michaela Kurtaničová / 07.02.2014

Další erotickou hrou z edice Červenání, která se nám dostala do rukou, je KamaPoker. Jedná se o jakéhosi hybrida mezi klasickým Texas hold’em pokerem a knihou rozkoše Kámasútrou. Drobné tentokrát po kapsách nehledejte, v téhle hře se platí „naturáliemi“.

Celý článek

Recenze: Mini Laškování - vášeň v hezkém balení

Michaela Kurtaničová / 07.02.2014

Mini Laškování je kapesní verze party hry Laškování. Princip zůstává stejný, vytáhnout si z krabičky ve tvaru srdce úkol a ten splnit. Tentokrát se však tvůrci zaměřili výhradně na partnerské dvojice a už z názvu je patrné, že úlohy budou pěkně rozverné.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Bitva v želé – další sexy akce ve Zlíně

18.04.2014

Po eroticky laděné afterparty festivalu Skrz Prsty čeká Zlín další vzrušující akce. V rámci doprovodného programu studentského Majálesu se můžete těšit na nefalšovanou bitvu v želé. Zajímá vás, kde přesně to proběhne, kdy a za kolik je možné téhle srandě přihlížet? Veškeré informace jsme nasoukali do následujícího článku.

Celý článek

Podobné produkty