vibratory.net

Antistresové silikonové prso
(8 cm)

S krásným prsem v ruce zvládnete stres mnohem lépe!

  • příjemná velikost - akorát do dlaně
  • měkký, ale odolný materiál něco vydrží
  • skvělé i jako vtipný lechtivý dárek
  • živé by bylo lepší... :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
119

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: D1566
  • Rozměry: průměr 8 cm
  • Materiál: silikon
  • Barva: tělová

S krásným prsem v ruce zvládnete stres mnohem lépe! To je heslo této nápadité anti-stresové pomůcky, kterou jistě ocení každý muž. Odolný materiál – silikon, zvládne i větší mechanickou zátěž. Skvělý dárek pro pány, kteří trpí často trémou, ale i pro muže, kteří tráví hodně času s počítačovou myší v ruce. Skvělé procvičení pro svaly ruky a relax pro mysl v jednom kousku.

Vhodné i jako lechtivý dárek, doporučujeme zakoupit rovnou dvě – do každé ruky jedno a zaručené odreagování bude vždy po ruce!

Hodnotilo 15 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Mr. Langa | před 18 dny 20%

Po 4 hodinách používání v kanclu ke snížení stresu prasklo, a způsobilo tak víc stresu než jsem očekával. Absolutně nedoporučuju. Podobně jak u ostatních, je i tady bradavka špatně přilepená a prostě nedrží.

Kryštof | před 2 měsíci 40%

Dobře se mačká a je to vtipný dárek. Výrobek však není úplně nejkvalitnější a už se bohužel rozbil.

Pesek | před 4 měsíci 100%

Dala jsem to svému příteli jako antistresový "míček" do adventního kalendáře. Moc si ho ale neužil, protože ho zničila kočka. Co se ale týče kočky, byl to vtipný dárek.

Daniela | před 11 měsíci 80%

Legrační :)). Skvělý jako dárek, mělo to úspěch. Ze začátku to trochu zavání chemií, po pár dnech je to už lepší.

Anton | před 11 měsíci 20%

Antistresové prso, které je naplněno růžovou tekutinou nepovažuji za antistresové. Mně bradavka odpadla a tekutina vytekla. Vytekla je ale slabé slovo... měl jsem to po celé košili. Paradoxně se barva nechytla, utvořily se malé krystalky...zřejmě to byla chladící kapallina nebo tak něco. Kvůli tomu hodnotím slabě, protože toto prso nemůže zvládnout žádněj větší stres, když má v sobě tekutinu.

Denis | před 11 měsíci 80%

Svůj účel vcelku splnilo, Vypadá dobře a je pěkně měkké. Nakonec se ale odlepila bradavka a míček plný vody praskl. To jsem nevěděl, myslel jsem, že je uvnitř silikon, který nevyteče.

Zákazník | před 13 měsíci 100%

Mému příteli se prsíčko moc líbí. Akorát padne do ruky, a funguje i jako hopskulka :)

Lovec | před 13 měsíci 100%

Jedná se o samozřejmě o antistresový míček, který je vizuálně lehce nestandartní oproti ostatním míčkům :) Plní svůj účel, dobře se mačká. I bradavka se dá :)) Každopádně je to výborný dárek. Na začátku je trochu cítit novoutou, ale po pár dnech je to ok

Káťa | před 14 měsíci 100%

Tato malá legrácka byla dárek na rozlučce našeho kamaráda a líbila se. Všichni jsme se zasmáli, byla s tím strašná sranda. Kdo hledá nějakou vtipnou maličkost, neváhejte pořídit.

Chytrolín711 | před 15 měsíci 100%

Moc pěkný antistresový míček , je to sranda ho muchlovat! :) Kdo na takových věcech ulítává , bude spokojenej! Koupil jsem to zesrandy jako dárek, jsem zvědavej, co na to obdarovaný řekne *hehe*

Radek | před 17 měsíci 20%

Prso po třech týdnech vyteklo a to bylo koupené jen jako vtip. Nikdy nebyl používán jako antistresový míček. Guma zteřela a gel, který strašně smrděl, vytekl.

Lívia | před 19 měsíci 60%

Výborný, vtipný nápad. Bylo by ale fajn, kdyby kvalita materiálu odpovídala i náročnému zacházení, která je sice v popisku vychvalována, ale bohužel se už po pár použití drolí. Škoda!

Zákazník | před 22 měsíci 80%

Byl to dárek pro kamaráda, který byl dost nadšený. Ze začátku smrdí dost chemicky, ale když to necháte 1-2 dny vyčichnout, nic nepoznate. Prso toho dost vydrželo - bez problémů přežilo narozeninovou párty.

Francek | před 26 měsíci 100%

super odpočinek to jen tak pomačkávat :D ... kvalita je dobrá.velikost akorát, dodání bylo rychlé, cena parádní. Jsem naprosto spokojen :)

s.m. | před 31 měsíci 100%

Mnoho kvalitativních vlastností u tohoto produktu vypíchnout nejde. Takže co lze říci: Materiál je, jak se očekává, tvarově stálý a i barvy jsou dle očekávání odolné UV-záření. I po delším čase vypadá "balonek" velmi dobře.

Levné erotické pomůcky do 300 Kč

Michaela Kurtaničová / 17.09.2013

Připravili jsme pro vás výčet nejzajímavějších erotických dárečků, které v sexshopech seženete do 300 Kč. Potěšit vaši drahou polovičku, kamaráda, nebo i sebe malým erotickým dárečkem můžete i bez utrácení horentních částek. Podívejte se s námi do nabídky cenově dostupných erotických pomůcek.

Celý článek

Brilliant Bust – prsa jako opravdová

Michaela Kurtaničová / 25.06.2013

Dalo by se říct, že tahle realistická prsa se řadí spíše mezi sběratelské kousky. Ne, že by se snad dala sehnat jen v antikvariátu, ale to, co je na nich tak unikátní, je jejich tvar. Ten této sexuální hračce propůjčila slavná japonská herečka Risa Kasumi, respektive její ňadra. Pokud vám její jméno nic neříká, patrně nejste příznivci japonských filmů pro dospělé.

Celý článek

Prasárničky na zlínském Majálesu

Michaela Kurtaničová / 02.05.2014

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Celý článek

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 21.10.2014

Pochva nebo vagina, na druhé straně penis, pyj nebo prostě úd. Jak ale svým intimním partiím říkají obyčejní lidé? Připravili jsme pro vás téměř dvě stovky výrazů, kterými běžně svoje přirození častujete. Pojďte se s námi prozkoumat pohlavní slang.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.04.2014

Již dříve jsme se tématu podivných hraček pro dospělé věnovali, jenže postupem času jsme zjistili, že zvláštních erotických pomůcek přibývá. Byla by velká škoda je nenabídnout našim čtenářům a tak jsme pro vás připravili pokračování článku o bizarních erotických pomůckách. Pojďte se s námi na chvíli ponořit do světa kožených praček se sedlem, kondomů, které při styku umí zahrát písničku, lampiček pro orální sex a dalších neobyčejných erotických pomůcek.

Celý článek

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 29.10.2014

Milujete se, prcáte, mrdáte, děláte bejby nebo prostě jenom máte sex? Možná byste nevěřili, kolik různých výrazů pro pohlavní styk v naší rodné mluvě lidé běžně používají. Pojďte si s námi rozšířit své jazykové obzory.

Celý článek

10 nejpodivnějších sexuálních příruček

Michaela Kurtaničová / 23.02.2014

Po dlouhá staletí se lidé museli spokojit buďto s knihou lásky Kámasútrou, nebo alespoň s radami starších a zkušenějších. Dnes stačí zajít do knihkupectví, kde vás stovkami příruček a sexuálních průvodců doslova zasypou. Vybrali jsme 10 nepodivněji vyhlížejících knížních titulů, které si daly za úkol vzdělat méně sexuálně zkušené jedince. Pojďte se s námi podívat, jaké sexuální praktiky a návody v nich najdeme.

Celý článek

Podobné produkty