vibratory.net

Dvojitý vibrační erekční kroužek OptiMALE

Dvojitý vibrační erekční kroužek OptiMALE od Doc Johnson udělá z vašeho penisu snadno a rychle nástroj, který bude vám i partnerce či partnerovi přinášet spoustu potěchy.

  • pro zaškrcení penisu a varlat
  • dvě vibrační patrony s 10 vibračními módy
  • různé stimulační výstupky a drážkování
  • vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
949

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3001069024

Rozměry: celková délka 9 cm, vniřní průměry cca 2 cm a 3,5 cm (mírně elastické)
Barva: šedá, černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
Baterie: 6xLR44 (jsou součástí balení)
Originální název: Vibrating Double C-Ring
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Dvojitý vibrační erekční kroužek OptiMALE od Doc Johnson udělá z vašeho penisu snadno a rychle nástroj, který bude vám i partnerce či partnerovi přinášet spoustu potěchy. :)

Kroužky jsou vyrobené z mírně elastického silikonu, takže se postarají o potřebné zaškrcení penisu i varlat. Můžete se tedy těšit na lepší a déletrvající erekci. Menší kroužek určený na penis má z vnitřní strany stimulační výstupky a je určený spíše pro malé a středně velké nádobíčko.

K většímu kroužku jsou připevněny dvě vibrační patrony s 10 vibračními módy. Drží je silikonová lůžka, z nichž jedno má stimulační výstupky a druhé drážky. Patrony poslouží k vrnivému potěšení klitorisu, análku i varlat. Záleží, s kým a jak si zrovna budete užívat. :)

Vibrační patrony jsou voděodolné.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Kroužek po hraní očistěte speciální čisticí pěnou na erotické pomůcky.

TIP: Kroužek se snadněji nasazuje na měkký penis. Při plné erekci to nemusí být pohodlné.

UPOZORNĚNÍ: Pokud kdykoliv pocítíte nepříjemné pocity, okamžitě kroužek sundejte. Kroužek nemějte nasazený více jak 20 minut.

Hodnotil 1 zákazník: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jirka KA | před 5 dny 80%

Zrovna jsem si koupil svůj druhý, nosím ho hrozně rád! Manželka nebyla moc nadšená z těch vibrací a baterky se rychle vybily, ale vyměnili jsme vibrátor za silnější a užili si hodiny rozkoše. Tohle není první erekční kroužek, co jsem kdy měl na sobě, ale přijde mi, že nejlíp škrtí a hodně se mi zvětší nádobíčko. Mám ho průměrně široké a dlouhé. Kroužek je mi sice trochu úzký, ale nedělá mi to problém. Dokážu si ale představit, že pokud jste větší, bude to možná nepohodlné. Určitě použijte lubrikant, než se kroužek roztáhne, jinak to bude bolet. Nedoporučil bych ho jako první kroužek pro začátečníky, to si radši kupte něco pružnějšího, protože tenhle vás asi nepřesvědčí o tom, jak jsou erekční kroužky vzrušující.

Podobné produkty