vibratory.net

Zesílený kondom Durex LONDON EXTRA SPECIAL, 1 kus

Toužíte po ještě větší spolehlivosti a odolnosti kondomů?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
12

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 04100980000

Kondomy se prodávají po kusech v hlíníkově-plastovém čtverečku.
Rozměry:

  • vnitřní průměr je 3,5 cm
  • nominální šířka je 5,2 cm
  • délka je 18 cm

Balení: hliníkově-plastový čtvereček
Výrobce: Durex (Velká Británie)

Toužíte po ještě větší spolehlivosti a odolnosti kondomů? Pak jsou Durex London Extra tou správnou volbou právě pro vás. Díky zesílené stěně si budete moci být ještě více jisti tím, že se jen tak snadno mechanicky nepoškodí.

Durex London Extra vám zajistí ochranu, ať už se rozhodnete oddávat se slastem vaginálního či análního sexu. Jsou lubrikované silikonovým olejem a poskytují dostatečný rezervoár. Zpevněné hladké stěny ve vás posílí pocit jistoty a vy si budete moci užívat chráněného styku s o to větším uvolněním.

A jestli naopak hledáte speciální ztenčené kondomy kvůli kvalitnějšímu požitku ze sexu, doporučujeme kondomy DUREX LONDON GOLD.

KONDOM DUREX LONDON EXTRA SPECIAL - cena za 1 kus.

Hodnotilo 10 zákazníků: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

A.Allik | před 16 měsíci 100%

Už sem si je koupil dřív, výborná kvalita a pevnost bez toho aby byly moc tlustý. Za ty prachy to je fakt výhodný a ještě mi nepraskly.

Martina | před 17 měsíci 80%

Už je používáme nějaký čas :) a jsme spokojení

barbara H | před 17 měsíci 80%

Jsou o něco silnější a rozdíl je pro mě citelný. Rovněž jsou o něco větší než běžné kondomy.

jro | před 18 měsíci 100%

Dobrá kvalita, slušná pevnost, snadné použití, nejsou drahý, prostě prověřenej Durex. Doporučujou pro profesionály, který to používaj fakt hodně aby byli chráněný.

R.m | před 21 měsíci 100%

Tyhle kondomy nejsou nejlepší pokud jde o reálný pocit, ale s análem jsou naprosto nezničitelný. Snadno se sbalí s sebou TOP.

Parisfx | před 21 měsíci 20%

tato ochrana se mi behem dvou mesicu dvakrat roztrhla. uz si je nekoupim. radsi zainvestuju do drazsich, ale solidnejsich

Pseudo | před 28 měsíci 100%

Opravdu skvělá kvalita a dobrá velikost, tyto prezervativy doporučuju všem náročným, neváhejte, je to fakt supr produkt

Marcel | před 30 měsíci 100%

Tenhle druh je pevný a vydrží i divočejší sex a tvrdší přirážení.

Filip | před 32 měsíci 100%

pro mě jsou nějaké těsné, ALE zatím jsem nesplodil ŽÁDNÉ DĚTI!!! TAKŽE GOOD :) NĚKDY SE TY BALÍČKY špatně roztrhávají.

Fox | před 33 měsíci 100%

borec si je móže dovolit. Kvalita a ověřená znáčka. Palec hore!

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

6 nejbizarnějších sexuálních zranění 2/2

Michaela Kurtaničová / 08.05.2014

Že láska bolí je známá věc. Jaké to je, když bolí i sex jsme vám přiblížili na bizarních sexuálních úrazech v první části tohoto článku. Na další tři nezvyklé zranění při sexu se podíváme i v následujícím jeho pokračování. Věděli jste, že některé polohy z Kámasutry mohou být nebezpečné?

Celý článek

Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 04.06.2013

Díky Japoncům je život ostatních lidí na planetě bohatší mimo jiné o karate, bonsaje, suši a automobilové driftování. Možná, že se také rádi bavíte u japonských hororů a popadáte se za břicho při sledování jejich ujetých soutěžních pořadů. Raději nebudeme dedukovat, co asi děláte při sledování další japonské speciality, kresleného porna Hentai.

Celý článek

10 tipů na skvělý orální sex

Bildy / 03.02.2015

Muži jistě potvrdí, že nejlepší dárek na poslední chvíli je orální sex. Nic nestojí a věřte, že když svou práci odvedete dobře, potěší ho víc, než nová vrtačka. Orální přebornici z vás sice pár minut čtení neudělá, ale inspirativní rady a vychytávky se vždycky hodí a my jich pro vás máme celou řadu. Připravte mu pusou zážitek, na který jen tak nezapomene.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

Podobné produkty