vibratory.net

Korunka na žalud MYSTIM Pearly Pete
(elektrosex)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem již delší dobu a rádi by jste zkusili něco nové?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 429

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05811430000

Rozměry:
Barva: černá

Materiál: 100% platinum silikon, pozlacený kov
Póly: 2 (bipolární)

Obsah balení: korunka na žalud Pearly Pete včetně kabelu, plechový box
Výrobce: Mystim (Německo)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem již delší dobu a rádi by jste zkusili něco nové? Korunka na žalud Pearly Pete je vhodnou alternativou klasických elektrod, můžete ji libovolně zatáhnout a tak udělat stimulaci více či méně příjemnou. Dopřejte svému subíkovi pořádné sevření!

Konektorem ji připojíte ke generátoru elektrického proudu a dráždění vašeho žaludu získá zcela novou podobu. Smyčka má dobře vodivý povrch, na kterém ucítíte stimulační efekt. Korunka je navíc vybavená třemi pozlacenými (posuvnými) kuličkami, které citelně zvýší vaši rozkoš. Navolte váš oblíbený program, nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš. Využít jej můžete i jako pomůcku pro mučení vaši spoutané polovičky neutichajícími vlnami slasti a intenzivního brnění.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.
Pro nejlepší požitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim.

INFO: Abyste si všechny kvality korunky Pearly Pete užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu!

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrické stimulátory nesmějí být používány v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Nikdy se nepokoušejte otevřít či rozmontovat jakýkoliv produkt značky Mystim, protože by došlo k poškození vnitřní konstrukce produktu, čímž by byly porušeny záruční podmínky.

Hodnotili 3 zákazníci: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Pilates | před 5 měsíci 100%

Wow!!!! Krasne to lechta, hodne prekvapivej pocit. Staci soupnout jeste neco do zadniho otvoru a muzete si uzivat. ACH

Sabina | před 13 měsíci 80%

Tuto malou věcičku používáme, když chci cíleně stimulovat žalud svého přítele. Většinou ho využijeme během předehry a nebo zatímco mě laská svým jazýčkem. S touto hračkou máme oba širokou škálu stimulace- od jemné až po silnou.

Alois K. | před 14 měsíci 100%

Když jsem ho poprvé použil, plný očekávání jsem ho zapnul a nic - ještě jeden pokus a zas nic. Tak jsem přemýšlel proč a viděl, že se dvě smyčky navzájem dotýkají. To je na této pomůcce asi největší problém, že se na začátku opravdu musí dávat pozor na to, aby se smyčky navzájem nedotýkaly. Každopádně, když tomu přijdete na kloub, není to vůbec složité. Jak jsem to tedy poprvé vyzkoušel, opravdu to fungovalo, ten pocit byl fakt nepopsatelný. Když už jste těsně před tím, je nutné pak opravdu šetřit s dávkováním, jinak to přijde rychleji než si budete přát. Každopádně vřele doporučuji!

Podobné produkty