vibratory.net

Kroužky na bradavky stříbrné
(2,5 cm)

Ozdobné kroužky na bradavky oceníte, pokud hledáte způsob jak zkrášlit svá prsa bez nutnosti mít skutečný piercing.

  • netradiční ozdobou ho rozhodně překvapíte
  • příjemné pocity pro vaše bradavky
  • pro citlivé povahy může být delší nošení bolestivé

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299 199

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 07716940000
  • Rozměry: průměr 2,5 cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: slitina kovů

Ozdobné kroužky na bradavky oceníte, pokud hledáte způsob jak zkrášlit svá prsa bez nutnosti mít skutečný piercing. Pro umístění na místo mírně roztáhněte kroužek a umístíte na bradavku, která se tak ocitne v jemném sevření. Ucítíte mírně bolestivé, ale příjemné pocity, jemnější než u svorek na bradavky, ale pořád citelné. Kuličky na koncích zabezpečí lepší rozložení tlaku, pohyb hlavní kuličky po kroužku působí také stimulačně.

Hodnotilo 30 zákazníků: 65 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

NavždyZasněná | před 26 měsíci 100%

Měla jsem z minulosti dost nehezkých zkušeností se svorkami na bradavky, takže když mi přítel ukázal tyhle kroužky, měla jsem vážné obavy. Veškteré obavy ale byly zbytečné! Tyhle kroužky jsou skvělé a moc jsme si s nimi užili!

VelkýZvon | před 27 měsíci 80%

Původně jsem si je chtěl dávat na bradavky, ale nakonec jsem si je dával na své genitálie. Jemný zmáčknutí a štípání bylo hrozně příjemný, jedem jsem si dal na prostatu a druhej na varlata. Vypadaj skvěle a jsou příjemný! Možná že si pořídím druhej pár na moje bradavky.

Marián Cejpek | před 27 měsíci 100%

Děkuji. Jsem spokojený.

Prášek na bolest | před 27 měsíci 40%

Kvůli levné ceně jsem od těchto kroužků na bradavky moc neočekávala, ale vůbec na mě nedrží a ohybají se už jen když se na ně podívám. Používám je tedy pouze na rychlé vzrušení mého manžela, při jakémkoliv pohybu mi spadnou.

nadrženej David | před 27 měsíci 80%

Nikdy předtím jsem si na bradavky nic nedával. Dal jsem si lubrikant na bradavky i na kroužky a bylo dost těžké tam kroužky udržet. Navíc mě to hrozně bolelo. Zkusil jsem to další den znovu a bylo to skvělé! Zřejmě jsem si na bolest zvyknul a bylo to opravdu příjemné.

K.Moravec | před 28 měsíci 20%

S těmito kroužky nejsem vůbec spokojenej, protože na bradavkách prostě nedržej. Moje přítelkyně je taky zklamaná, protože se na ně moc těšila! Produkt nedoporučuju.

Simona Hejná | před 28 měsíci 80%

Nápad kroužků na bradavky se mi moc líbí, ale na můj vkus jsou moc úzký. Trochu je zkusím upravit a potom to snad bude v pořádku.

B. Štrachal | před 28 měsíci 20%

tyhle kroužky doporučuji jedině masochystům. jejich nošení je opravdu velmi bolestivé. pro mě to jsou vyhozené peníze.

JS20 | před 29 měsíci 80%

Když je mám na sobě, tak si můj partner chce hned hrát s mými bradavkami, ale hned jak začne, kroužky spadnou.

Dračíhlava | před 32 měsíci 60%

Moc jsem se na ně těšil. Doručení proběhlo velmi svižně. Koupil jsem si je především pro sebe, na své ženě jsem je ještě nevyzkoušel. Je docela těžké je nasadit. Po nasazení se musíte opravdu snažit, aby vám nespadli. Kroužek je potřeba roztáhnout a potom přimáčknout na bradavku. Moje bradavky jsou dost malé, takže na mě kroužky moc nedrží. Po nasazení z nich ale mám skvělý pocit.

kuba64 | před 32 měsíci 60%

kroužky vypadají moc hezky... jsou trochu moc velký ale drží dobře... na dlouhodobější nošení nejsou vhodný, protože vás po chvíli začnou tlačit.

Katka | před 32 měsíci 60%

Tyhle kroužky na bradavky jsou vhodné jako vtipný dárek, ale pro používání nejsou nic extra, jelikož moc dlouho nevydrží.

H.O. | před 33 měsíci 60%

jsou hezké , ale moc velké... No jo, nejsou zřejmě dělaný na "normální prsa" ale tak na velikost XXL a výše.

Opička | před 33 měsíci 100%

Vždycky jsem milovala dráždění bradavek. Tyhle kroužky to zajišťují skvěle a místo normálního orgasmu potom mám orgasmus naprosto nepopsatelný! Vřele tyto kroužky doporučuji! Jsou trochu bolestivé, ale stačí je roztáhnout. Neni nejsnažší je nasadit, ale jak se vám to povede, tak to stojí za to. Jsou skvělou alternativou k propíchnutí bradavek. Při hraní vám na bradavkách drží pevně. Můžete je nosit dokonce i pod podprsenkou. Jsou levné, kvalitní a příjemné. Znovu je všem doporučuji.

Beáta Navrátilová | před 34 měsíci 100%

Koupila bych je znovu. Jsou prostě super!

Natálie S. | před 34 měsíci 40%

Nasazené kroužky vypadají opravdu sexy. Bohužel moc dobře nedrží, takže jsou vhodný leda na krátký vzrušení vašeho partnera. Na sexuální hrátky jsou nevhodný, protože už při sebemenším pohybu vám spadnou.

simon novotny | před 35 měsíci 60%

vypadaji hezky ale dlouho na bradavkach nevydrzi.

kristýna baumová | před 35 měsíci 40%

představovala jsem si je teda jinak... nejsem s nimi spokojená

Tereza Cihlářová | před 35 měsíci 20%

Pořídila jsem si je, protože miluju všechno co se týče bradavek, ale nechci si je nechat propíchnout. Byla jsem zklamaná, protože mi na bradavkách vůbec nedrželi... trochu jsem se pohla a okamžitě spadli.

Vrnící kočička | před 35 měsíci 20%

Už dlouho jsem si chtěla nechat propíchnout bradavky, ale moc jsem se toho bála, tak jsem si jako alternativu pořídila tyhle kroužky. Byla jsem z nich bohužel zklamaná. Dost možná to bude kvůli mým malým a zalezlým bradavkám, ale kroužky mi vůbec nedržely. Potřebovala jsem pomoc s jejich nasazením a při sebemenším pohybu mi hned spadly. Nápad těchto kroužků je skvělý, ale jsou moc velké. Byly by vhodné pro lidi s velkými bradavkami, ale pokud máte malé a zalezlé bradavky stejně jako já, tak máte zkrátka smůlu. Cena je v pořádku, akorát ta velikost no....

Jirka Faltýn | před 35 měsíci 100%

Mnohokrát děkuji!

MVP | před 37 měsíci 20%

Koupila jsem si je protože muj chlapák zbožňuje piercingy v bradavkách. Já se ale docela bojim jehel, tak jsem si nejdřív aspoň chtěla vyzkoušet, jak by to na mě vypadalo. Jakmile jsem je vzala do ruky, zdáli se mi být dost laciný a odfláknutý. Když mi je nasadil, jeden se okamžitě ohnul, druhej docela držel ale bez jakýhokoliv znatelnýho tlaku na bradavku. Spokojená teda nejsem.

Bumčikabumbum | před 37 měsíci 100%

Je to příjemná varianta k svorkám na bradavky. Neni nejlehčí je dobře nasadit, ale za to vás pořád stimulují a nijak nepřekáží. Je skvělý že je můžu nosit i pod podprdou, což bylo skvělý překvapení pro mýho manžela když mi tu podprdu sundal a poprvý je spatřil. Jsou dost lehký, takže je to taková decentnější alternativa ke svorkám s řetězem a jsou vhodný spíš pro začátečníky v tomhle oboru.

Anonym | před 40 měsíci 100%

Tyhle kouržky zbožňuju.... ze začátku byly trochu moc úzký, ale trochu jsem je roztáhnula a teď jsou perfektní... mám z nich skvělý pocit a vůbec mi nepadají (což se nedá říct o podobných produktech)

Sladký páreček | před 41 měsíci 80%

Tyto kroužky jsem koupil jako malé překvapení pro mou ženu, ale nebyl jsem si jistý, jestli to byl dobrý nápad. Věděl jsem totiž, že má citlivé bradavky a proto jsem měl určité obavy. Nakonec se ale ukázalo, že jsem se vůbec bát nemusel! Staly se ihned naší oblíbenou hračkou v posteli, akorát moje žena musí být v té "správné náladě" jelikož jí jinak jejich nošení docela bolí. Nedrží zrovna nejlépe, ale za tuto cenu se nedá nic víc očekávat. V budoucnu si určitě koupíme více podobných produktů.

Monika Honseldová | před 42 měsíci 40%

S tímto produktem nejsem spokojená, protože už při prvním použití nefungoval tak, jak by měl. Jelikož se jejich materiál snadno ohybá, vytvořila se mezi kuličkami moc velká mezera a už na mě vůbec nedržely.

Kameník S. | před 42 měsíci 100%

Jsou větší, než jsem očekával, ale po nasazení vypadají opravdu nádherně. Ze začátku trochu štípou, ale to brzy přejde. Shrnuto: tyto kroužky doporučuji!

Jana B. | před 44 měsíci 40%

Nemohu je doporučit. Škoda.

Utopie30 | před 44 měsíci 100%

Myslela jsem že je budu nosit jako doplněk normálně i pod oblečením. Je třeba si s nimi po nasazení trochu "pohrát", aby vás moc nepíchali. Je to vcelku dobrý produkt.

Lenka81 | před 44 měsíci 40%

Kdo na podobné produkty neni zvyklý, ten by si tyhle kroužky kupovat neměl. Jejich nošení je ze začátku totiž dost bolestivé. Požadovaný efekt splní teprve až si na ně zvyknete. Jako nepravý pírsing bradavky jsou nevhodné.

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

TEST: Poznáš umělý kozy? 16 žen odhaluje hrudníky

Nadsamec / 02.11.2016

Pidiprsa nejsou v kurzu, a proto čekárny plastických chirurgů praskají ve švech stejně jako výstřihy upravených dámiček. Poznáš přifouknutý hrudník na první pohled, nebo se necháš obalamutit silikonem? Odpověď ti přinese můj test!

Celý článek

Piercing jako katalyzátor sexu

Mersey / 27.03.2015

Je intimní piercing pouhá okrasa nebo vzrušující pomůcka pro neskutečné sexuální prožitky? Malý kousek kovu, o kterém vaše okolí ani netuší, může posunout váš seuxuální život do zcela nových dimenzí.

Celý článek

Troufni si na dráždění žaludu zevnitř

Mersey / 18.04.2015

Píchnout si náušnici do kůže pytlíku ja machrovinka, ale je to prd proti piercingu žaludu. Chceš-li být mezi holkami opěvovaným šukačem, tak kromě samotné techniky sexu přizvi na pomoc železné ozdoby. Výkřiky partnerky za to rozhodně stojí!

Celý článek

Úžasný sex s piercingy kolem poštěváčku

Mersey / 01.06.2015

Klitoris je poměrně dlouhý orgán, bohužel je však schován pod kůží a normálně jej nemáš jak dráždit víc, než tu špičku, která kouká ven. Ale stačí si vhodně umístit piercing do kůže v jeho blízkosti (nemusíš přímo do něj) a najednou zažiješ vzrušení, jaké jsi nepoznala. Možností máš hned několik, stačí si vybrat.

Celý článek

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Michaela Kurtaničová / 13.09.2013

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Podobné produkty