vibratory.net

Lakované kalhotky s řetízkem v rozkroku

Odvážné kalhotky pro odvážné dámy, které nechávají své polovičce prostor pro fantazii.

  • váš rozkrok ozdobí stříbrný řetízek

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
309
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 28100001110
  • Velikost: S/M; L/XL
  • Materiál: 100% polyester s polyuretanovou povrchovou úpravou
  • Barva: černá, stříbrná (kovový řetízek)
  • Výrobce: Black Level

Odvážné kalhotky pro odvážné dámy, které nechávají své polovičce prostor pro fantazii. S rozstřihem v rozkroku vyšlete partnerovi jasnou zprávu! O jemné dráždění vašich intimních partií během nošení tohoto skromného oblečení se postará kovový řetízek vedený uprostřed.

Kalhotky jsou na vnější straně lesklé, což ocení každý milovník lesklého fetiš prádla. Na bocích a v zadní části budou dráždit pohled vašeho partnera tenké elastické pásky. Zkombinujte je třeba s lakovaným korzetovým topem nebo rukavicemi ze stejného materiálu. Z této kombinace partner bude dozajista šílet vzrušením!Hodnotilo 6 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Pavel K. | před 8 měsíci 100%

Dohromady se síťovanými minišaty je to bomba - už se teším na chvíli, až se s tím přítelkyně ukáže "veřejně"!

Barbora | před 15 měsíci 100%

Cool kousek. Přesně podle představ.

Velkej bratr | před 16 měsíci 100%

Kalhotky jsou ze skvělého materiálu a řetízek je pevně uchycen. Zvyšuje chtění mezi nohama a vypadá moc hezky.

Lenka | před 19 měsíci 80%

Jsou trochu větší, ale jinak moc pěkné. Řetízek krásně chladí :))

Joejoe | před 26 měsíci 80%

vážně pěkné a sexy!- Jen to zpracování je dost laciné! Moje přítelkyně si tam musela našít ještě koženou vsadku, protože řetízek se jinak přímo dotýká pokožky a řeže!- To by mohli vylepšit-ale jinak absolutně "hot"!!!

Heidi, děvčátko z hor | před 35 měsíci 100%

perfektní-vše v pořádku

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty